Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Mariusz Brzoskowski
Potęga naturalnych olejów

Potęga naturalnych olejów

Z dr. Jerrym ChinEM z Malezji rozmawia Mariusz Brzoskowski z Fundacji „Świadomość Ziemi”.

Od kilkudziesięciu lat zajmuje się Pan leczeniem, także tych najtrudniejszych schorzeń – nowotworów, Alzhaimera, różnych chorób przewlekłych. Co stosuje Pan w leczeniu poza standardowymi procedurami lekarskimi?

– Jest wiele przyczyn chorób. W swojej praktyce stosuję medycynę komplementarną. Łączę mądrość naturalnych metod leczenia, jak np. Tradycyjna Medycyna Chińska, ziołolecznictwo, świadome oddychanie, medytacja. Zachęcam też do modlitwy. Bardzo istotny jest umiarkowany ruch fizyczny, dobry sen i odpowiednie odżywianie. Większość schorzeń ma przyczynę w przewlekłych stanach zapalnych i brakach żywieniowych na poziomie komórkowym. Aby pacjent wyzdrowiał, potrzeba jego współdziałania z lekarzem i zmiany stylu życia, który doprowadził go do obecnego stanu. Trzeba odbudować jego odporność, oczyścić organizm i dostarczyć najlepszych składników odżywczych. We współczesnej diecie jest za dużo cukru przetworzon...

Wydanie

W najnowszym numerze

Powitanie Jesieni 2019 2
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.