Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

2020kk3
Adam Krakowski

Karmiczne powiązania

Moja przygoda z rozwojem duchowym trwa już od dawna, choć nie zawsze była tak samo intensywna. Przez lata pasjonowałem się różnymi metodami uzdrawiania i medytacji, aby w końcu zainteresować się karmą, poprzednimi wcieleniami i planami, jakie ustala dusza człowieka na konkretne wcielenie.

Przyznam, że były to właściwie zainteresowania teoretyczne, ponieważ w swoim życiu nie odnajdywałem znaków mogących świadczyć o tym, że kiedykolwiek żyłem już na naszej planecie i posługiwałem się ciałem fizycznym. Co prawda interesowałem się dawnymi epokami historycznymi, np. starożytnym Egiptem czy prekolumbijską Ameryką, ale tamte wierzenia można było racjonalnie wytłumaczyć. W końcu nie każdy człowiek, który lubi pływać, w poprzednim życiu musiał być marynarzem.

Poza strefę komfortu
Wydarzyło się jednak coś, co diametralnie odmieniło moje podejście do reinkarnacji. Latem 2018 roku zdecydowałem się na wyjazd do Kirgistanu prowadzony przez rosyjskiego terapeutę i uzdrowiciela Olega Rusnaka, o którym przeczytałem na łamach „Czwartego Wymiaru”. Dawna Kirgizja nazywana obecnie Kirgistanem nigdy nie leżała w kręgu moich świadomych zainteresowań, ale myśl, że znajdę się w miejscu, w którym nie ...

Wydanie

W najnowszym numerze

2020kk2
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.