Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

2020kk3
Katarzyna M.Grela

W pogoni za marzeniem

Słońce jest nadal w znaku Bliźniąt, podobnie jak i Merkury (do 04.06). Stąd błyskotliwość, elastyczność, ciekawość świata i otwartość, nowe kontakty, informacje.

Ten nadmiar spraw i zadań, bo trudno z czegoś zrezygnować, daje niemałe zamieszanie, problemy z koncentracją, a w konsekwencji powierzchowność. Dobrze by było to wyciszyć, zatrzymać się na chwilę potrzebną na decyzje, gdy na początku miesiąca Księżyc w Bliźniętach będzie w nowiu (3). Możemy poczuć się bezradni, zastanawiając się, co dalej, jak się zachować i dlaczego. Trygon Wenus z Plutonem (3) pozwoli jednak uwierzyć we własne możliwości i zachęci do zmian, zwłaszcza tyczących się kariery, życiowych celów, pięknych marzeń. To chyba niezły moment, by zacząć coś na nowo, mieć z tego radość i pieniądze albo postarać się o środki niezbędne, by osiągnąć sukces. Energia tych dwóch planet sprzyja kochankom i artystom, zwłaszcza rzeźbiarzom i malarzom. Warto umówić się na randkę czy wstawić obraz do galerii bądź zaplanować wernisaż.

Merkury w aspekcie z Uranem (7) podsuną nam zapewne oryginalne pomysły tycz...

Wydanie

W najnowszym numerze

2020kk2
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.