Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

2020kk3
Jolanta Podsiadła
Recepta na dobre życie

Recepta na dobre życie

O cnotach, dzięki którym nasze życie jest lepsze i łatwiejsze, z MARIANNĄ BARTKE, certyfikowaną instruktorką Master & Science ThetaHealing®, rozmawia Jolanta Podsiadła.

Czasami spotykamy na swojej drodze pełne radości osoby, które w każdej sytuacji są zadowolone z życia, cieszą się dobrym zdrowiem, statusem materialnym, zaufaniem innych, a my lubimy przebywać w ich towarzystwie. Na czym polega ich sekret?

– Jestem przekonana, że ludzie ci są mistrzami licznych cnót. Mają takie atrybuty, jak wiara, uczciwość, entuzjazm, dobroć, tolerancja i wiele innych. Vianna Stibal, twórczyni metody ThetaHealing®, wymienia kilkadziesiąt cnót, dzięki którym możemy pozostawać w harmonii i współdziałać z prawami Wszechświata. Atrybuty te są schematami myślowymi, które poruszają się szybciej niż prędkość światła. Opanowując choćby część z nich, podnosimy swoją wibrację, możemy łączyć się z prawami i dokonywać rzeczy z pozoru niemożliwych. Wielcy ludzie, jak Leonardo da Vinci czy Nicola Tesla, mogli dzięki nim wyprzedzić swój czas. Są one niezwykle ważne w przypadku uzdr...

Wydanie

W najnowszym numerze

2020kk2
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.