Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Marjan Ogorevc
Osobista oś świata

Oś świata (axis mundi)
Rys. z książki Współczesna bioterapia... Marjana Ogorevca

Osobista oś świata

Poniżej drukujemy fragment książki Marjana Ogorevca pt. Współczesna bioterapia. Kompedium wiedzy dla bioterapeutów i osób korzystających z metod naturalnego leczenia, która ukazała się nakładem Wydawnictwa KOS.

Człowiek posiada najlepszą ochronę wtedy, kiedy znajduje się w strumieniu energii, który płynie ze środka Ziemi i unosi się w górę w nieskończoność.

Innymi słowy: osoba, która oczyści swoje destrukcyjne myśli i uwolni się z egoistycznego sposobu postępowania, może połączyć się z Absolutem. Ktoś, kto zrozumie i pojmie głębiej symboliczne znaczenie słowa axis mundi, posiada wszystko, czego potrzebuje dla osobistego wzrostu i ogólnego zadowolenia.

Ludzkie życie to nieustanne przyjmowanie i oddawanie energii i kiedy sobie to uświadomimy, to już nie będzie nam wszystko jedno, jak ten przepływ będzie przebiegał. Już starożytne ludy rozumiały, że energii nie przyjmujemy tylko za sprawą pożywienia. Z pojęciem axis mundi po raz pierwszy spotkałem się podczas wyprawy na Syberię, gdzie przebywałem w środowisku tamtejszych szamanów z krainy Tuwa. O axis mundi mówią w kontekście swoich domów – s...

Wydanie

W najnowszym numerze

Powitanie Jesieni 2019 2
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.