Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

2020kk3
Maja Wołosiewicz-Towalska
„Dłonie pełne światła”

Fot. z archiwum B.A. Brennan

„Dłonie pełne światła”

Każdy człowiek ma własne pole energetyczne, które otacza i przenika jego ciało fizyczne. Nierównowaga pola może stać się przyczyną choroby. Naukowe badania pola energetycznego człowieka dowodzą, że można je wykorzystać w leczeniu. Na tym opiera się uzdrawianie, czyli sztuka nakładania dłoni. Barbara Ann Brennan

BARBARA ANN BRENNAN to światowej sławy uzdrowicielka, psychoterapeutka, fizyczka pracująca przez lata dla NASA. Od ponad 40 lat prowadzi badania ludzkiego pola energetycznego. Ponad 37 lat temu założyła w USA szkołę Barbara Brennan School of Healing – BBSH (Szkoła Uzdrawiania według Barbary Brennan), w której ludzie z całego świata poznają i rozwijają umiejętności leczenia energią. Jej przełomowe badania nad polem energetycznym człowieka położyły kamień milowy pod rozwój uzdrawiania energią oraz bioenergoterapii.

Jest autorką wielu bestsellerów przetłumaczonych na 22 języki, m.in. Dłonie pełne światła  – Uzdrawianie energią, Światło życia – Metody wyzwalania uzdrawiającej energii, Uzdrawiająca Moc Serca. Jest jedną z najbardziej wpływowych uzdrowicielek w XXI wieku, a jej warsztaty i książki wpłynęły na życie milionów ludzi. Od wielu lat pokazuje i uczy, jak leczyć siebie i innych przy pomocy energii. Przedstawia praktyczne sposoby wykorzystania pola energetycznego człowieka dla poprawy zdrowia. Wprowadza nowatorskie poglądy na powstawanie zdrowia i choroby. Dowodzi, że dar uzdrawiania ma każdy z nas. To, co do tej pory było postrzegane przez wielu jako magia, ona pokazuje światu jako naukową wiedzę zrozumiałą dla wszystkich.

 

SZKOŁA I METODY UZDRAWIANIA
Brennan Healing Science, czyli metoda uzdrawiania energią Barbary Brennan oparta jest na pracy z energią i polem energetycznym człowieka. Koncepcja ta obejmuje także aspekty psychologiczne i duchowe. Metoda Brennan Healing Science to holistyczne narzędzie uzdrawiania, oparte na systemie świadomości energetycznej człowieka oraz jego związku ze zdrowiem i chorobą. Porusza i uzdrawia każdy aspekt życia. To psychoduchowa praca świadomości poprzez doświadczanie ciała, która jest ukierunkowana na uzdrawianie pola energetycznego człowieka. Profilaktyką zdrowia, pracę z chorobą i zdrowieniem, a także osobistą transformację i ewolucję potencjału. Każdy z nas ma znacznie większy potencjał uzdrawiania wewnętrznego, niż zdajemy sobie z tego sprawę: i każdy może obudzić tę wewnętrzną zdolność!

„Nie jest to proces w żadnym stopniu tajemniczy, przeciwnie – jest bardzo przejrzysty – tłumaczy B.A. Brennan. – Wymaga zrównoważenia istniejącego wokół każdego z nas pola energii, które nazywam biopolem lub polem energetycznym człowieka. Wszyscy posiadamy pole energetyczne, które otacza i przenika nasze ciało fizyczne. I ta energia jest nierozerwalnie związana ze zdrowiem. Postrzeganie ponadzmysłowe jest sposobem odbierania rzeczywistości istniejącej poza zasięgiem «normalnych» ludzkich zmysłów. Posługując się nim, można widzieć, słyszeć, czuć i dotykać rzeczy, które normalnie pozostają niezauważone”.

W Szkole Uzdrawiania Barbary Brennan już podczas stopnia podstawowego, pn. „Dłonie pełne światła”, uczestnicy nauczania poznają m.in. strukturę i działanie siedmiu warstw pola energetycznego człowieka. Dowiadują się, jak pole wpływa na zdrowie, kondycję umysłowo-emocjonalną, samopoczucie duchowe, a także na całościowe doświadczanie rzeczywistości, w której żyjemy. Rozwijają umiejętności takie jak: postrzeganie, odczuwanie i odbierania energii poprzez czakry, oddychanie kolorami, widzenie i rozumienie aury. Uczą się uziemiania i gruntowania energii w ciele. Poznają, jakim kolorami objawiają się w aurze ludzkie emocje, jakie choroby powoduje energetyczne zaburzenie aury, co to są blokady energetyczne i jak się przed nimi bronić, a także, co można zobaczyć dzięki widzeniu wewnętrznemu oraz jak oczyszczać pole auryczne.

„Praktykując pracę z energetycznym polem człowieka i postrzeganie ponadzmysłow...

Wydanie

W najnowszym numerze

2020kk2
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.