Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

2020kk3
Włodzimierz Adam Osiński

Partner komplementarny pilnie poszukiwany

Z Ewą Bremec – terapeutką i tłumaczką książek Marjana Ogorevca poświęconych diagnostyce karmicznej – rozmawia Włodzimierz Adam Osiński.

EWA BREMEC – terapeutka, tłumaczka książek oraz absolwentka szkoły Marjana Ogorevca. Ukończyła filologię słowiańską na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz psychologiczne studia podyplomowe. Zdobywała wiedzę alternatywną, kończąc kursy rozwoju duchowego w różnych miejscach świata. Zgłębiała tajniki medytacji we wschodniej i zachodniej tradycji. W swojej pracy wykorzystuje zdolności pozazmysłowe, pozwalające na odczytywanie subtelnych poziomów energetycznych. Prowadzi wykłady i seminaria z dziedziny diagnostyki karmicznej.

Ostatnio bardzo dużo mówi się o partnerze idealnym, drugiej połowie jabłka czy „bliźniaczym płomieniu”. Skąd wzięły się te określenia i co one oznaczają?

– Otaczający nas świat materialny zbudowany jest w oparciu o dualność. Wszystko ma swoje przeciwieństwo na zasadzie nieba i ziemi, słońca i księżyca czy światła i ciemności. Spola...

Wydanie

W najnowszym numerze

2020kk2
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.