Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

2020kk3
Tłumaczenie M.C.
Karmienie Cienia

Karmienie Cienia

Och, jakże cudownie byłoby jeść z drzewa pokus bez konsekwencji! Czy to biblijne pragnienie nie towarzyszy ludzkości przez wieki? Zakazany owoc kusi i uwodzi. Im bardziej rygorystyczne zasady, tym silniejsze są impulsy, które prowadzą do ich łamania.

Dr Ev Khazin – psycholog, terapeutka sztuki i Totalnej Biologii. Pochodzi z Izraela. Autorka programów szkoleniowych, specjalistka psychologii żywienia. W Polsce prowadzi warsztaty w Akademii

Totalnej Biologii IWW. Współautorka poradnika Otwórz okno! Jak wprowadzić nowe możliwości do swojego życia, który ukaże się nakładem Wydawnictwa Wena.
 

Mowa o jedzeniu jako najłatwiej dostępnej pokusie naszych czasów.Ale dlaczego akurat jedzenie? Dlaczego seks nie jest uważany za źródło łatwo dostępnej przyjemności?

We współczesnej kulturze autopromocji i samozachwytu odpowiedź jest jasna: aby uzyskać seks, musisz najpierw uzyskać atrakcyjny zewnętrzny wygląd. A to jest ściśle związane z nawykami żywieniowymi i umiejętnością radzenia sobie ze samym sobą.

Żywność to jedno z pierwszych źródeł ludzkiej przyjemności, dostępne od dzieciństwa. Mleko matki jest ...

Wydanie

W najnowszym numerze

2020kk2
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.