Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Człowiek wszechświat

Michał Dukiel

Wielki labirynt

louisdecordierZ Louisem de Cordier rozmawia Michał Dukiel: - Od czego rozpoczęło się twoje zainteresowanie tematem roku 2012?

– Od przeczytania książek Grahama Hancocka, Anthony’ego Westa, Roberta Bauvala, Colina Wilsona, Randa Flem-Atha, Adriana Gilberta, Charlesa Hapgooda, Paula Laviolette, Maurice’a Cotterella i wielu innych. Patrick Geryl połączył to wszystko w całość i stworzył ostateczny wniosek. Męczyło mnie to bardzo długo, aż wreszcie stworzyłem zespół, który zajął się poszukiwaniem wielkiego labiryntu, który ma olbrzymie znaczenie dla naszego przetrwania. Dowody, które udało nam się zdobyć w ostatnich latach, wystarczyły, żeby podjąć decyzję o stworzeniu własnego projektu ocalenia przed nadchodzącymi zmianami.

Jaki związek ma wielki labirynt ze sprawą roku 2012?

(...)Więcej przeczytasz w numerze Człowiek wszechświat

Artykuły z tej kategorii

  • Jak wpływać na podświadomość

    Dlaczego coraz więcej ludzi, badaczy ludzkiego umysłu ze Wschodu i Zachodu, psychologów i joginów uważa, że największy wpływ na nasze życie, samopoczucie, zdrowie i powodzenie ma nasza podświadomość?…

    Czytaj więcej...

  • Poza świadomością

    Świadkowie i ofiary przestępstw w stanie hipnozy są w stanie podać rysopis przestępcy czy znaki rozpoznawcze pojazdów. Sny o miejscach zbrodni pozwalają znaleźć ofiary. Dzięki temu w wielu przypadkach policjanci mogą szybko ująć sprawców. Czy psychotronika jest kluczem do zagadek kryminalnych?…

    Czytaj więcej...

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.