Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Marzec 2018

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

baran

Baran

(21 Marzec - 20 Kwiecień)

Masz wiele planów i różnych zadań do wykonania. Te ważniejsze trzymasz w swojej głowie i nikomu się nie zwierzasz. Tym razem nie masz zaufania do swojego otoczenia i chronisz siebie. Pamiętaj o konsekwencji i w trakcie działania trzymaj się raz opracowanej koncepcji. W finansach masz dobrą koniunkturę, sprzyjające okazje i więcej szczęścia niż zwykle. Jeśli uda Ci się utrzymać pozytywne relacje z ludźmi, wiele możesz skorzystać. W pracy do połowy miesiąca trudna sytuacja. Możesz czuć się atakowany przez swoje otoczenie i nie zdążać z realizacją bieżących zadań. Mimo tego pod koniec miesiąca sytuacja zaczyna się klarować, a nawet uzyskujesz poparcie. W domu najbardziej dokuczliwe kwestie zaczynają się porządkować. W miłości nie wszystko jest takie, jak widzisz. Kieruj się sercem, a nie popełnisz błędu. W poniedziałek masz trudność z uzyskaniem od innych tego, czego chcesz. W niedzielę okazuje się, że zamiast odpoczywać, masz najwięcej do zrobienia. Los wymaga od Ciebie nauczenia się dobrej komunikacji z innymi. Pamiętaj o odpoczynku.

W najnowszym numerze

holistyka 2
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.