Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

czwarty wymiar 10/11 2019

Horoskop

Horoskop na Wrzesień 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

baran

Baran

( - )

Masz wrażenie, że wszyscy Cię atakują i czepiają się o byle co. Kontakty z ludźmi się komplikują. Nie zauważasz tego, że sam to prowokujesz. Kiedy uspokoisz się wewnętrznie, sprawy zaczną się porządkować. W finansach połowa miesiąca dość trudna. Później pieniądze zaczynają się pojawiać, nawet wtedy, kiedy totalnie się ich nie spodziewasz. Twoja sytuacja zaczyna wyglądać coraz lepiej. W pracy dużo się dzieje. Szykują się zmiany i jesteś niepewny swojej pozycji zawodowej. W końcu jednak okazuje się, że „nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”. W domu przeszłość trzeba zostawić za sobą. Zawalcz o swoją przyszłość. Wygraną praktycznie masz już w zasięgu ręki. Jeśli napotkasz przeszkody, nie ustępuj. W miłości nie otrzymujesz tego, co chcesz, ale wbrew pozorom jesteś bliżej swojego szczęścia niż kiedykolwiek wcześniej. We wtorek problemy finansowe mają szanse rozwiązać się na Twoją korzyść. W czwartek więcej zyskasz, gdy odpuścisz walkę o swoje racje. Los wymaga od Ciebie realizowania swoich ambicji. Pamiętaj, zmiany są dobre, ale trzeba poczekać na konkretne efekty.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.