Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Luty 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

baran

Baran

( - )

Masz potrzebę wprowadzania zmian i większej aktywności niż dotychczas. Pojawiają się ciekawe pomysły. Będziesz działać z rozmachem i im bardziej będziesz aktywny, tym więcej rzeczy uda Ci się osiągnąć. Rodzina, znajomi i różne sytuacje będą Cię zatrzymywać. Jeśli się zniechęcisz i poddasz, to przegrasz. W finansach szczęście Ci sprzyja, ale pod warunkiem, że nie będziesz się trzymać starych schematów. W pracy z początkiem miesiąca lepiej nie wprowadzaj zmian, a później też lepiej będzie się dostosować do sytuacji zewnętrznych, niż forsować swoje przekonania. W domu z niepokojem oczekujesz informacji. Tym razem potoczy się według przysłowia „nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”. W miłości pierwsza połowa miesiąca dość trudna. Nawet w błahych sprawach nie można uzyskać porozumienia. W drugiej połowie sytuacja zmieni się na korzyść. Po prostu zwycięża miłość i przywiązanie. W poniedziałek nie zajmuj się przeszłością tylko przyszłością. W niedzielę od późnego popołudnia spotkania towarzyskie przynoszą spodziewany efekt. Los wymaga od Ciebie spokojnego i konsekwentnego realizowania swoich celów. Pamiętaj, masz dość siły psychicznej i energii na pokonywanie przeszkód.

W najnowszym numerze

kk 2019 nowy rok
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.