Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Czerwiec 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

baran

Baran

( - )

Twoje ambicje rosną i chcesz osiągać swoje cele szybko. Niestety nie w każdym przypadku się to opłaca. Więcej osiągniesz spokojem, cierpliwością i konsekwencją w działaniu. Teraz kieruj się powiedzeniem: „spiesz się powoli”. W finansach masz dobry moment na pomnożenie pieniędzy, pod warunkiem że pokonasz lęk. W pracy sytuacje wymagają więcej wysiłku i odpowiedzialności. Dodatkowo jest sporo niejasności i w wielu przypadkach trzeba działać intuicyjnie. W domu teraz Ty wpływasz na bieg wydarzeń. Powstrzymaj się jednak od zbyt szybkiego ujawniania informacji. Im więcej mówisz, tym więcej może wyniknąć z tego komplikacji. W miłości Twoje poświęcenie idzie na marne. Dopiero kiedy do wszystkiego podejdziesz racjonalnie, szybciej dotrzesz do sedna sprawy. Nie ufaj informacjom otrzymanym pod koniec miesiąca. W poniedziałek zbytnie starania mogą zniszczyć to, co jest proste do osiągnięcia. Wtorek dobry dla ciekawych rozwiązań finansowych. Los wymaga od Ciebie zachowania spokoju i cierpliwości w każdej sytuacji. Pamiętaj, warto podjąć większą odpowiedzialność.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.