Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Kwiecień 2017

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

baran

Baran

(21 Marzec - 19 Kwiecień)

Jesteś wojowniczo nastawiony do świata. Sporo teraz dzieje się w Twoim życiu. Wydaje Ci się, że inni są przeciwko Tobie i że gdyby nie oni i pewne sytuacje z ich udziałem, to wszystko poszłoby gładko. Niestety, teraz tak masz, że trudno jest Ci coś przewidzieć. Wszystko dzieje się nagle, niespodziewanie. Zachowaj cierpliwość, a okaże się, że wcale nie jest tak źle. W finansach początek miesiąca trudniejszy. Jakby się na Ciebie coś uwzięło, ale z biegiem czasu będzie coraz lepiej. W pracy jakaś ciekawa propozycja do wykorzystania. Uważaj jednak, gdyż tym razem romanse w firmie nie popłacają. W domu najbliższe otoczenie nie pozwala Ci na dokonanie zmian. Może warto trochę odpuścić. W miłości masz poczucie totalnego nieszczęścia, lecz chyba przesadzasz. Zbytnią zasadniczością sam psujesz związek. Kiedy wyluzujesz, sprawy się poukładają. W piątkowy poranek działaj szybko, a osiągniesz cel. W niedzielę rano nie wybieraj się w podróż. Los wymaga od Ciebie zachowania cierpliwości i spokoju. Pamiętaj, nie jest tak źle, jak Ci się wydaje.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.