Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Kwiecień 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

baran

Baran

( - )

Masz powody, aby być zadowolonym z siebie, lecz za dużo rozmyślasz i analizujesz. Tracisz przez to energię i wydaje Ci się, że świat ustawia się przeciwko Tobie. Więcej działaj, mniej rozmyślaj, a sprawy pójdą Ci łatwiej, niż przypuszczasz. W finansach możesz wykorzystać konkretne sytuacje i doświadczenia z przeszłości. Do starego możesz dodać trochę urozmaicenia i powstanie bardzo dobry, a może nawet doskonały mechanizm do pozyskiwania pieniędzy. W pracy za bardzo przywiązujesz wagę do gestów, spojrzeń czy słów. Odpręż się, tak naprawdę nikt i nic Ci nie zagraża. Weź pod uwagę, że każdy ma swoje problemy, z którymi być może sobie nie radzi. Nie jest to zbyt dobry moment na forsowanie nowych projektów w domu. W miłości walczysz o swoje „ja” i nie chcesz ustąpić, a im bardziej walczysz, tym masz mniej szans na wygraną. Lepiej będzie dla Ciebie, gdy odpuścisz. W poniedziałek osiągniesz, co chcesz, ale pod warunkiem, że nie będziesz patrzeć wstecz. W czwartek relacje z ludźmi mogą być dość napięte. Los wymaga od Ciebie więcej uśmiechu na co dzień. Pamiętaj, większa elastyczność w postępowaniu z ludźmi przyniesie lepsze efekty.

W najnowszym numerze

seminarium 2019
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.