Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

8/2019 Czwarty wymiar

Horoskop

Horoskop na Sierpień 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

baran

Baran

( - )

To dobry czas, by zakończyć różne sprawy. Jeśli coś nie wychodzi, próbuj dotąd, aż w końcu się uda. Masz w sobie dużo uroku osobistego i jesteś dobrze odbierany przez innych. Głęboko schowaj stare urazy i wykorzystaj ten czar. W finansach coś nagle może się zawalić lub pójść nie w takim kierunku, jak się spodziewałeś. Nie bądź „w gorącej wodzie kąpany” i nie działaj od razu. Jeśli zachowasz spokój, przyjdą pomysły i właściwe rozwiązania. W pracy nie słuchaj plotek, tylko pomyśl o wprowadzeniu pewnych zmian. Jest to również dobry czas do podjęcia nowej pracy lub określenia drogi swojej dalszej kariery. W domu początek miesiąca dość chaotyczny. Konieczność podjęcia szybkich decyzji i niejasność spraw wytrącają Cię z równowagi, ale dalsza część miesiąca przyniesie szczęśliwe rozwiązania. W miłości uwierz wreszcie w siebie. Poczuj swoją wartość. Poniedziałek sprzyja miłości. We wtorek uważaj na pieniądze. Los wymaga od Ciebie panowania nad nerwami i emocjami. Pamiętaj, masz przy sobie prawdziwych przyjaciół.

W najnowszym numerze

8/2019
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.