Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

czwarty wymiar 10/11 2019

Horoskop

Horoskop na Wrzesień 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

bliznieta

Bliznieta

( - )

Podróże bliższe i dalsze są w tym miesiącu niezwykle dla Ciebie korzystne. Cokolwiek by się działo, nikomu nie odmawiaj i nie rezygnuj z wyjazdów. Może to w znacznym stopniu wpłynąć na Twoje życie. Dobry los czeka, aby Cię obdarzyć. W finansach stare drogi pozyskiwania pieniędzy mogą stać się nieatrakcyjne. Nawet mogą wystąpić komplikacje, chociażby tylko po to, aby popchnąć Cię we właściwą stronę. Zaufaj przeznaczeniu. W pracy Twoja atrakcyjność rośnie. Jesteś coraz bardziej ceniony i szanowany. Może pojawić się nowa, ciekawsza propozycja. Pomyśl też o swoim rozwoju. Warto podnieść kwalifikacje. W domu wiele się dzieje. Zmiana domu lub miejsca zamieszkania wpłynie na bardziej nowoczesny niż dotychczas styl życia. W miłości to, co nie jest dla Ciebie dobre, odejdzie. To, co jest dobre, zacznie się rozwijać. We wtorek nie patrz wstecz. Myśl tylko o przyszłości. W czwartek korzystaj z okazji. Los wymaga od Ciebie większego poczucia humoru. Pamiętaj, zbytnia ofiarność może się teraz nie opłacać.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.