Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Luty 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

bliznieta

Bliznieta

( - )

Będzie to trudniejszy czas ze względu na realizację nowych wyzwań. Może być za dużo spraw na raz i zbyt duże obciążenie, lecz w pełni zaufaj sobie. Dasz radę. Jeśli całym sobą zawalczysz – wygrasz. W finansach początek miesiąca trudniejszy, ale z końcem lutego sytuacja wygląda już dużo lepiej. Sprawy, które się toczą, dają Ci szanse na lepszą przyszłość, rozwój i poczucie bezpieczeństwa. W pracy wszystko układa się po Twojej myśli. Czas i ludzie Ci sprzyjają. Wspaniale układają się ścieżki Twojej kariery. Jesteś dobrze postrzegany i doceniany. W domu jakieś nieporozumienia niepokoją Twoje myśli i zabierają energię. Pamiętaj, problemy rozwiążesz z miłością w sercu. Cierpliwości. Wkrótce wszystko wróci do normy. W bliskich związkach będzie układać się coraz lepiej. Jeśli jesteś sam, osoba teraz poznana może odmienić Twoje życie i wnieść w nie szczęście. Poniedziałku lepiej nie zaczynać od myślenia, tylko od konkretnego działania. We wtorek pod koniec dnia nie realizuj transakcji finansowych. Los wymaga od Ciebie zawalczenia jeszcze raz. Pamiętaj, masz szansę, aby osiąganie sukcesów stało się Twoim naturalnym stanem.

W najnowszym numerze

kk 2019 nowy rok
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.