Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Sierpień 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

bliznieta

Bliznieta

( - )

To doskonały czas do kreowania swego życia zgodnie ze swoją wolą, lecz musisz stale pamiętać, że to Ty masz zarządzać swoim życiem. Nie pozwól, aby ktokolwiek chciał wpłynąć na Twoje decyzje. Stopuj sprawy już na samym początku, wtedy wszystko pójdzie łatwiej. W finansach na początku miesiąca uważaj, aby nie dać się wciągnąć w jakiś dziwny interes. Jeśli jednak w to wejdziesz, jak najszybciej się wycofaj. Druga część miesiąca jest bardzo korzystna dla transakcji finansowych. Możliwa nawet wygrana na loterii. W pracy sporo niejasnych sytuacji, ale jeśli będziesz cierpliwy, wszystko w końcu się wyjaśni. W domu trochę nieporozumień w kwestii wprowadzania zmian. Nie żyw zbyt długo urazy. Słowa nie są takie ważne, istotna jest przyszłość. W miłości nie daj się omamić iluzji. Zauważ, że to właśnie rzeczywistość jest piękna. We wtorek wieczorem czekają Cię udane spotkania towarzyskie bądź randki. W sobotę lepiej podejmuj decyzje po konsultacji z przyjazną Ci osobą. Los wymaga od Ciebie pewności siebie i cierpliwości. Pamiętaj, to jest właśnie Twój czas.

W najnowszym numerze

Powitanie Jesieni 2019 2
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.