Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Czerwiec 2017

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

bliznieta

Bliznieta

(21 Maj - 21 Czerwiec)

Ogrom różnych spraw może Cię teraz trochę przytłoczyć. Spółki i zbyt ścisłe relacje z ludźmi dadzą o sobie znać. Będą potrzebować uporządkowania i zmiany Twego nastawienia. Kiedy dzieje się coś niezrozumiałego, nie zaprzątaj sobie tym głowy. W finansach powrócą jakieś okazje z przeszłości, abyś mógł je teraz wykorzystać. Nie wstrzymuj działań. Walcz o swoje. Tym razem przeszkody są do pokonania. W pracy lepiej niż zwykle, lecz sporo niejasnych sytuacji. Szczęście Ci dopisze, gdy nie będziesz wnikać zbyt głęboko w szczegóły i zaufasz intuicji. W domu ciekawe zmiany, które prowadzą do większego komfortu i zadowolenia. Warto w tym kierunku podjąć dodatkowy wysiłek. W miłości nie lękaj się chwilowych problemów. Z czasem przekonasz się, że wszystko idzie dobrze. Nie dokonuj zbyt pochopnych zmian. Wtorek doskonały dla spraw finansowych. W piątek staraj się nie wchodzić w konflikty z kobietami. Los wymaga od Ciebie wiary w lepszą przyszłość. Pamiętaj, trzymaj się raz obranego kierunku.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.