Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

lewandowska

Horoskop

Horoskop na Czerwiec 2018

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

bliznieta

Bliznieta

(21 Maj - 21 Czerwiec)

Pojawiają się z powrotem niewykorzystane wcześniej możliwości. Teraz warto do nich wrócić i zawalczyć jeszcze raz. Masz szanse stworzyć sobie mocny grunt pod nogami lub zaistnieć w projekcie, na którym Ci zależy. W finansach czymś się łudzisz i możesz zbyt dużo ryzykować. Rozważ dobrze każde posunięcie i w żadnym wypadku nie uprawiaj hazardu. Jeśli spokojnie przetrwasz, nie poddając się lękowi, to wtedy szczęśliwie wybrniesz z każdej sytuacji. W pracy z jednej strony nadzieja na rozwój, a z drugiej konieczność podjęcia dodatkowego obciążenia. W domu pomału radzisz sobie coraz lepiej i sprawy zaczynają układać się na Twoją korzyść. W miłości nie ustawiaj się już dłużej w roli ofiary. Taka postawa powoduje nie tylko pogorszenie Twego samopoczucia, ale też wpływa na bliskie relacje. Nie uzależniaj swojego szczęścia od innych. We wtorek masz dobry czas w miłości. Propozycje otrzymywane w środę niekoniecznie sprawdzą się w przyszłości. Los wymaga od Ciebie umiejętności omijania przeszkód. Pamiętaj, bądź wierny swoim ideałom i wartościom życiowym.

W najnowszym numerze

mkl2018
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.