Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Maj 2018

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

bliznieta

Bliznieta

(21 Maj - 21 Czerwiec)

Będziesz wystawiany na próby, które wymagają od Ciebie dużej siły wewnętrznej. Dlatego nie patrz na sytuacje zewnętrzne z poziomu lęku i ofiary, lecz z pozycji wojownika z determinacją walczącego o siebie i o swoje sprawy. Spowoduje to, że w przyszłości będziesz funkcjonować w większej harmonii i z powodzeniem osiągać swoje cele. W finansach na początku miesiąca więcej wydatków, a nawet mogą się zdarzyć jakieś niefortunne zbiegi okoliczności. Aby wybrnąć z sytuacji, musisz być stanowczy i dokładnie wiedzieć, czego chcesz. W pracy możesz znaleźć się pod presją. Nie tłumacz się, tylko stanowczo zaprotestuj. W domu nagromadzenie trudnych spraw, ale nie trać wiary. W miłości bliskie relacje kształtują się lepiej niż zwykle. W poniedziałek masz dobrą intuicję. W niedzielę szczęście najbardziej Ci dopisuje. Los wymaga od Ciebie stanowczej postawy. Pamiętaj, uwierz w siebie.

W najnowszym numerze

mkl2018
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.