Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Kwiecień 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

bliznieta

Bliznieta

( - )

Jest to bardzo dobry czas do rozpoczynania różnych spraw. Tylko weź pod uwagę, że często robisz dwa kroki do przodu, trzy do tyłu. W taki sposób możesz się napracować, a efekty mieć mierne. Lepiej odważnie stawiaj kroki i poruszaj się tylko do przodu. W finansach nie jest to najlepszy miesiąc, ale w rezultacie i tak dość dobrze sobie radzisz. Nie jest wskazane w tym miesiącu branie lub udzielanie pożyczek, bo może z tego wyjść niezły galimatias. W pracy dość trudny czas. Wiele dodatkowych obowiązków spadnie na Ciebie. Postaraj się je zaakceptować. Doświadczenie zdobyte teraz, przyda Ci się w przyszłości. W domu także nawarstwi się sporo spraw i niczego nie będzie można odłożyć na później. Pod koniec miesiąca czeka Cię miła niespodzianka. W miłości tym razem szczęście Ci sprzyja. Ucz się wewnętrznego luzu i dobrej zabawy we dwoje. W poniedziałek nie ociągaj się ze wstawaniem z łóżka, bo później z niczym nie nadążysz. W środę poradzisz sobie nawet z najtrudniejszymi tematami. Los wymaga od Ciebie większego poczucia humoru. Pamiętaj, teraz jest Twoja próba wytrzymałości.

W najnowszym numerze

seminarium 2019
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.