Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Czerwiec 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

bliznieta

Bliznieta

( - )

W tym miesiącu możesz doświadczać dziwnego przepływu informacji. To, co wydaje Ci się oczywiste, okaże się błędem i odwrotnie, to co wyda się niemożliwe, będzie prawdziwe. Wyjaśnią się też sytuacje z przeszłości. W finansach uważaj na większe wydatki. Lepiej teraz trochę odłożyć, bo koniec miesiąca może zaskoczyć. Nie daj się wciągnąć w ryzykowne transakcje lub w hazard. W pracy mnożą się trudne sytuacje, ale większość uda Ci się szczęśliwie rozwiązać. Propozycja pracy, która pojawi się niespodziewanie, powinna być przez Ciebie przyjęta. Ociąganie się i brak wiary mogą spowodować, że nie skorzystasz z okazji. W domu nieporozumienia zaczynają się wyjaśniać. Jednak lepiej byłoby, abyś w sprawach istotnych dochował tajemnicy. W miłości pojawia się nowa perspektywa. W poniedziałek uda Ci się wiele, pod warunkiem że nie będziesz niczego odkładać na później. W sobotę późnym wieczorem nie nadużywaj alkoholu. Los wymaga od Ciebie zdobywania nowych umiejętności. Pamiętaj, nie podawaj niczego w wątpliwość.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.