Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Maj 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

bliznieta

Bliznieta

( - )

Potrzebujesz spokoju, wyciszenia, odpoczynku i pobycia ze samym sobą. Ostatnio brałeś na barki zbyt wiele, ale teraz sytuacje będą układały się w taki sposób, że będzie Tobie coraz lżej. Pod warunkiem, że wyjdziesz ze starych przyzwyczajeń i skorzystasz z nadarzających się okazji. W finansach dobra perspektywa, tylko nie wracaj do starych spraw. To, co wcześniej odrzuciłeś, niech pozostanie w przeszłości. Nie poddawaj się presji, bo okaże się, że znowu popełniasz ten sam błąd. W pracy masz nowe wyzwania. Może czasami chciałbyś je odrzucić od siebie, ale wytrzymaj. Wkrótce zobaczysz wynikające z tego korzyści. W domu pomimo różnych nieporozumień zaczynasz w końcu być panem sytuacji. Jest to dobry czas dla kształtowania ciepłych relacji rodzinnych. W miłości otwierają się nowe drogi porozumienia w stałych związkach. Samotny Bliźniak ma szansę na nowe, ciepłe uczucie. W poniedziałek nie walcz „z wiatrakami”. W środę „nie wychodź przed orkiestrę”. Działaj ostrożnie, a uzyskasz to, co chcesz. Los wymaga od Ciebie rozłożenia sił na zamiary. Pamiętaj, im więcej masz wewnętrznego luzu, tym łatwiej układa Ci się w życiu.

W najnowszym numerze

seminarium 2019
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.