Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Luty 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

byk

Byk

( - )

W poświęcaniu się na rzecz innych powinieneś się trochę ograniczyć i zrobić większą przestrzeń dla swoich spraw. Nie zauważasz tego, ale zaniedbujesz siebie. Jeśli nie nadrobisz zaległości, wkrótce zderzysz się ze ścianą. Pamiętaj też, że siły w człowieku są jednak ograniczone i energię trzeba odnawiać. W finansach stare sprawy docisną, ale tylko i wyłącznie po to, abyś pokonał lęk. Jeśli to zrobisz, pojawią się możliwości dużo lepsze niż dotychczas. Jest to czas, kiedy pracy może być bardzo dużo. Poszukaj pomocników, lepiej zorganizuj czas lub znajdź inne, może nawet niekonwencjonalne rozwiązania, ale pracy nie odrzucaj. W domu na początku miesiąca trudniejszy czas. Odpuść zarządzanie, niczego nie wymuszaj. Daj się sytuacjom rozwinąć i podążaj za nimi, wtedy efekt może być zaskakująco dobry. W miłości idziesz właściwą drogą. W środę zbytnia wrażliwość się nie opłaca. Po prostu rób swoje. W niedzielę szczęście Ci dopisuje. Los wymaga od Ciebie odbudowania kondycji fizycznej. Pamiętaj, zaufaj i pozwól sprawom się toczyć.

W najnowszym numerze

kk 2019 nowy rok
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.