Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Kwiecień 2017

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

byk

Byk

(20 Kwiecień - 20 Maj)

Masz dużo sił i energii do działania. Jest to bardzo dobry czas do rozwoju i podróży zagranicznych. Wykorzystuj okazje i realizuj swoje pomysły. Jedyne, o czym musisz pamiętać to to, żeby nie brać zbyt dużo spraw i zajęć na siebie. Dbaj o dobrą organizację i czasami poproś o pomoc. W finansach na początku miesiąca skumulują się problemy. Jeśli nie poddasz się stresowi, to zapanujesz nad sytuacją. Musisz być jednak cierpliwy, bo sprawy rozciągną się w czasie. W pracy zachowaj zdrowy dystans i racjonalne myślenie. Nie spoufalaj się zanadto, bo na tym stracisz. Pod koniec miesiąca nowa znajomość pomoże Ci w dalszej karierze. W domu sytuacje zewnętrzne naciskają. Nie poddawaj się i głęboko wierz w powodzenie, a wygrasz. W miłości wszystko stawiasz pod znakiem zapytania. Nie wiesz, czy już masz się cieszyć, czy jeszcze trochę poczekać i zobaczyć, co jest co. We wtorek nie opowiadaj za wiele o sobie, bo obróci się to przeciwko Tobie. W sobotę rano wykorzystuj nadarzające się okazje. Los wymaga od Ciebie większej wiary w siebie. Pamiętaj, zawsze jest jakieś rozwiązanie.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.