Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Kwiecień 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

byk

Byk

( - )

Za bardzo liczysz na swoich bliskich i przyjaciół. Teraz jest czas, kiedy powinieneś bardziej polegać na sobie. To właśnie od Twojego działania, pracy, przedsiębiorczości i konsekwentnego parcia do przodu będzie zależeć, czy wygrasz walki, które podejmujesz. W finansach możesz liczyć na dobre zmiany, lecz nie popełniaj starych błędów. Rozpoczęcie pewnych prac, działań może przynieść całkiem niezły zysk pod koniec miesiąca. Jeśli dostaniesz propozycję wyjazdu w celu pozyskania pieniędzy, nie ociągaj się. W pracy nie wszyscy są Twoimi przyjaciółmi, lecz się tym nie przejmuj. Rób swoje, myśl racjonalnie i bądź profesjonalistą. W tym czasie nie warto wprowadzać diametralnych zmian związanych ze sferą zawodową. W domu koniecznie zajmij się zaległymi sprawami urzędowymi, prawnymi i rachunkami. W miłości łudzisz się i sprawy się nieco komplikują. Stań mocno na własnych nogach i zajmij się sobą, a miłość sama do Ciebie przyjdzie. Co zrobisz dla siebie w poniedziałek, prędzej czy później przyniesie Ci wymierne korzyści. Wtorek nie sprzyja sprawom finansowym. Los wymaga od Ciebie podejmowania jasnych i konkretnych decyzji. Pamiętaj, Twoja osobowość ciągle się rozwija. Bądź bardziej wyrozumiały dla siebie.

W najnowszym numerze

seminarium 2019
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.