Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

czwarty wymiar 10/11 2019

Horoskop

Horoskop na Wrzesień 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

byk

Byk

( - )

Zbyt szybko wszystko się dzieje i wiele spraw jest do uporządkowania. Nie leń się i niczego nie lekceważ. Trzeba włożyć wiele pracy i wiele wysiłku, aby wprowadzić pozytywne zmiany. W odpowiednim momencie dostaniesz pomoc. W finansach możesz jeszcze nie widzieć dobrej perspektywy. Możesz nawet myśleć, że szczęście Cię opuściło. Jednak kiedy komuś ważnemu pozwolisz wygrać, sam zyskasz dużo więcej. W pracy nie wszystko układa się po Twojej myśli, lecz kiedy bardziej zadbasz o relacje z ludźmi, szczęście zacznie Ci dopisywać. Kiedy uwierzysz w siebie, będzie to najlepszy okres w Twoim życiu. W domu relacje przyjacielskie i koleżeńskie wpływają nieoczekiwanie na bieg wydarzeń. Cierpliwość zostanie wynagrodzona. W miłości Twój urok osobisty i poczucie własnej wartości wzrastają. Masz szanse na stworzenie sobie większego komfortu w życiu osobistym. W poniedziałek nie wycofuj się z raz podjętych decyzji. W piątek nie słuchaj „dobrych rad”, tylko konsekwentnie rób swoje. Los wymaga od Ciebie zadbania o swoje finanse. Pamiętaj o odpoczynku.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.