Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Czerwiec 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

byk

Byk

( - )

Zwróć uwagę na symbole i na ciągle powtarzające się sytuacje. One pokażą Ci drogę i to, co należy w pierwszej kolejności udoskonalić w sobie i w swoim życiu. Zbytnia troska o osobę bliską może przynieść odwrotny do spodziewanego skutek. W finansach masz wiele do zrobienia, ale czas Ci sprzyja. Możesz uregulować swoje długi lub uporządkować różnego rodzaju sprawy materialne. Trudna sprawa urzędowa zakończy się dla Ciebie pozytywnie. Masz teraz dużo pracy i dobre pomysły na trafne rozwiązania. Im bardziej będziesz aktywny tym lepiej zorganizujesz swoją pracę na przyszłość. W domu dobry moment na mniejsze lub większe zakupy podnoszące komfort mieszkania. Zrealizujesz to, co od dłuższego czasu chciałeś osiągnąć. W miłości masz prawo wierzyć w cuda i oczekiwać więcej niż zwykle. W poniedziałek nie rozprawiaj za dużo o pieniądzach. We wtorek nie wracaj do przeszłości. Los wymaga od Ciebie poprawienia swojej sytuacji życiowej. Pamiętaj, unikaj monotonii.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.