Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

8/2019 Czwarty wymiar

Horoskop

Horoskop na Sierpień 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

byk

Byk

( - )

Teraz życie sprawdza, jak radzisz sobie w różnych sytuacjach. Niespodzianki zaczną pojawiać się jak „grom z jasnego nieba”. Jeśli zachowasz równowagę i nie będziesz się nadmiernie przejmować, nawet najgorsza sytuacja obróci się na twoją korzyść. W finansach podejmij większy wysiłek i skup się na generowaniu pieniędzy i pozyskiwaniu ich z różnych źródeł. Masz szansę stworzyć sobie dobry grunt pod nogami. W pracy będzie coraz lepiej i przyjemniej. Skup się bardziej na budowaniu przyjaznych relacji ze współpracownikami i szefami, a szybko przekonasz się, że będzie Ci się to opłacać. W domu możesz liczyć na szczęśliwe rozwiązania. Podejmuj działania w kierunku poprawienia swojego komfortu osobistego. Im więcej zrobisz, tym więcej osiągniesz. Przyciągasz uwagę płci przeciwnej. Rozejrzyj się. Możesz spotkać kogoś niezwykle interesującego. W poniedziałek wszystko, co się dzieje, filtruj przez swój rozsądek i logikę. W środę szczęście Ci dopisuje. Los wymaga od Ciebie cieszenia się życiem. Pamiętaj, Twoje akcje stale rosną.

W najnowszym numerze

8/2019
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.