Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Kwiecień 2018

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

byk

Byk

(21 Kwiecień - 20 Maj)

Początek miesiąca masz dość trudny. Nagłe, niespodziewane i kłopotliwe sytuacje będą uderzały w Twoje najczulsze punkty. Musisz stać się twardy jak stal, nie wchodzić w bezpośrednią konfrontację i szukać rozwiązań dyplomatycznych. W finansach bardzo dobry początek miesiąca. Dużo zależy od tego, co teraz zrobisz. Pod koniec miesiąca uważaj na sprawy urzędowe i prawne. W pracy wskazane jest uporządkowanie starych spraw i zdecydowanie się na zmiany. W domu nagromadzenie trudnych sytuacji, ale szczęście Ci sprzyja, dobry los chroni i ostatecznie „nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”. W miłości różne kwestie zaczynają się klarować, a zza ciemnych chmur wychodzi słońce. Niespodziewanie szczęście się do Ciebie uśmiecha, a Ty już wiesz, czego chcesz i co masz robić. Możesz zaufać swojej intuicji. W piątek podejmujesz najlepsze dla siebie decyzje. W poniedziałek rano mnożą się problemy, ale do wieczora znajdują się rozwiązania. Los wymaga od Ciebie zaufania do szczęśliwego obrotu spraw. Pamiętaj, kochaj siebie.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.