Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Kwiecień 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

koziorozec

Koziorozec

( - )

Za często wracasz myślami do przeszłości i analizujesz sprawy z różnych stron, aby nie popełnić błędów i zabezpieczyć się na przyszłość. Masz siłę tworzenia nowej, lepszej rzeczywistości, ale Twój umysł musiałby się przestawić na realizację bieżących spraw bez zbytniego odpływania w wyobrażanie sobie przyszłości. W finansach masz teraz wiele możliwości do pozyskiwania pieniędzy, odzyskiwania długów, spłacania zobowiązań i szukania nowych może nawet niekonwencjonalnych źródeł dochodów. W pracy jesteś doceniany i inni mają chęć oprzeć się na Twoim autorytecie. To pozwoli Ci bardziej uwierzyć w siebie i zrealizować plany własnego rozwoju, które wielokrotnie do tej pory odkładałeś. W domu i w rodzinie coraz to lepsza perspektywa na poukładanie spraw. W miłości nie warto szukać czegoś nowego. Oprzyj się na sprawdzonych do tej pory relacjach. W poniedziałek może być trudniej, ale z pozytywnymi efektami. W czwartek pod koniec dnia łatwiej będzie Ci przekonać innych do swoich planów. Los wymaga od Ciebie wytrwałości i wiary w siebie. Pamiętaj, naprawdę wiele możesz.

W najnowszym numerze

seminarium 2019
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.