Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

czwarty wymiar 10/11 2019

Horoskop

Horoskop na Wrzesień 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

koziorozec

Koziorozec

( - )

Jest to czas porządkowania problemów z przeszłości. Możesz się czuć, jak złapany w pułapkę. Nie widzisz jeszcze perspektywy i nie rozumiesz tego, co się dzieje. Jednak wszystko, co teraz robisz, robisz właściwie. Zostałeś zatrzymany i ukierunkowany przez Siły Wyższe. Już niedługo zobaczysz w tym sens i nową perspektywę. W finansach idzie lżej, niż przypuszczasz. Dlatego zaczynasz podawać w wątpliwość swoje decyzje. Nie zbaczaj jednak z wcześniej obranej drogi. W pracy przeszłość trzeba zamknąć za sobą i zająć się nowymi tematami, które mogą przynieść Ci satysfakcję i sławę. W domu to Ty musisz się wszystkim zająć i odpowiednio pokierować. Nie licz na innych. W miłości stare niesnaski stają się obojętne i pojawia się nowy sposób porozumienia, bliskości, przyjaźni i miłości. W poniedziałek różne sprawy dociskają, ale się nimi nie przejmuj. Wiara w pozytywne rozwiązania będzie zmieniać Twoją rzeczywistość. W piątek realizuj swoje pomysły. Dobry dzień na zmiany. Los wymaga od Ciebie samodyscypliny i wiary w to, że będzie dobrze. Pamiętaj, wszystko toczy się właściwie.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.