Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Czerwiec 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

koziorozec

Koziorozec

( - )

Jest to czas na ciekawe relacje. Teraz doświadczasz dobrej komunikacji z ludźmi. Dlatego też trudne sprawy załatwisz szybciej i otrzymasz potrzebne Ci wsparcie. Nowe układy, kontakty i współpraca dadzą Ci możliwość rozwoju i pełnej satysfakcji. W finansach dzieje się coraz lepiej i masz wrażenie, że otwiera się całkiem dobra perspektywa w coraz przyjemniejszy sposób kreująca Twoją przyszłość. Masz coraz więcej wiary w powodzenie swoich planów. W pracy Twoje działania dają pozytywne efekty. Możesz wprowadzać w życie nowe pomysły i rozwijać się. Z najważniejszymi sprawami nie czekaj do ostatniej chwili. W domu nie musisz brać wszystkiego na siebie i poświęcać się dla innych. Zadbaj o swój komfort i wypoczynek. To sprawi, że bardziej zostaniesz doceniony. W miłości nie obawiaj się mówić otwarcie o swoich uczuciach. W poniedziałek możesz napotkać pewne utrudnienia. W piątek i w sobotę realizuj swoje cele. Czas Ci sprzyja. Los wymaga od Ciebie postawienia na rozwój zawodowy. Pamiętaj, jeśli już coś zdecydujesz, trzymaj się tego.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.