Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

8/2019 Czwarty wymiar

Horoskop

Horoskop na Sierpień 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

koziorozec

Koziorozec

( - )

Nie będzie to łatwy miesiąc dla Ciebie. Różne problemy z przeszłości znowu dadzą o sobie znać, ale tylko po to, abyś mógł się jeszcze raz im przyjrzeć i dostrzec rozwiązania, których do tej pory nie widziałeś. Rozwiązanie przyjdzie poprzez kontakty z ludźmi i nawiązywanie nowych relacji i współpracy. W finansach obserwujesz poprawę i dobre perspektywy, ale uważaj pod koniec miesiąca. Ktoś ze znajomych może Cię wmanipulować w nieciekawą sytuację. W pracy, jak zarządzisz i zorganizujesz, tak będzie. Powinieneś szukać niekonwencjonalnych rozwiązań. Nie podpisuj w tym czasie żadnych ważnych dokumentów. W domu dzieje się dobrze. Większy przypływ gotówki powinien podnieść jakość dotychczasowego życia i pomóc w decyzjach zawodowych. W miłości bywa różnie, ale w ostateczności wszystko dobrze się kończy. Może to być czas odnowienia uczuć. Poniedziałek i piątek są trudniejsze. W niedzielę masz szczęście i doskonałe pomysły. Realizuj je. Los wymaga od Ciebie spokoju i wytrzymałości. Pamiętaj, nie wszystko jest takie, jakim Ci się wydaje.

W najnowszym numerze

8/2019
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.