Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Luty 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

koziorozec

Koziorozec

( - )

Wydaje się, że to, co najgorsze i najtrudniejsze masz już za sobą. Wszelkie dotychczasowe doświadczenia będziesz mógł wykorzystać do nowych, śmiałych posunięć. Wyrobiłeś w sobie odporność na stres i niebywałą wytrzymałość. To pomoże Ci w kształtowaniu nowej, bardziej niż dotychczas atrakcyjnej życiowej drogi. W finansach do połowy miesiąca pojawią się komplikacje, ale później sytuacja z dnia na dzień będzie się poprawiać. Na koniec miesiąca miła niespodzianka. W pracy na razie nie wiesz, dokąd tak naprawdę zdążasz, ale musisz mieć wiarę, że to właściwy kierunek. Ufaj wbrew wszystkim i wszystkiemu, że sprawy potoczą się w najlepszy dla Ciebie sposób i tak właśnie się wkrótce stanie. W domu chaos informacyjny. Masz wrażenie, że to Ty musisz zadbać o bliskich. Stawiaj rodzinie wyzwania i poprzeczki oraz wspieraj w realizacji celów. W miłości po prostu kochaj. W poniedziałek możesz otrzymywać nieciekawe informacje, ale już we wtorek to samo zobaczysz w jaśniejszych barwach i w bardziej pożytecznym przełożeniu na rzeczywistość. Los wymaga od Ciebie otwarcia się na zmiany i niespodzianki. Pamiętaj, wbrew temu, co się wydarza, Twoja pozycja życiowa

W najnowszym numerze

kk 2019 nowy rok
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.