Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Styczeń 2018

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

koziorozec

Koziorozec

(22 Grudzień - 20 Styczeń)

Początek miesiąca jest dla Ciebie dobry. Masz w sobie dużo sił, entuzjazmu i pomysłów na życie. Nie patrz w przeszłość i płyń z prądem, a los pomoże Ci w realizacji celów. Nie podawaj swoich planów w wątpliwość. Twoje myśli, słowa i działania muszą być zgodne ze sobą. Tylko wtedy możesz oczekiwać sukcesu. W finansach dobry początek miesiąca, później może się coś załamać, a następnie znowu wyprowadzisz sprawy na prostą. Nawet z jakimś zyskiem w efekcie końcowym. W pracy musisz łagodzić napięte relacje między ludźmi. Prawdopodobne są zmiany personelu w celu zażegnania konfliktu. W domu początek miesiąca wprowadza wiele spraw, którymi od razu trzeba się zająć. Druga połowa stycznia przedstawia się już harmonijnie. W miłości wydaje Ci się, że wszystko wiesz najlepiej. Odpuść i pozwól wypowiedzieć się drugiej stronie. W poniedziałek najwięcej szczęścia masz do południa. Wtorek jest dobry dla spraw finansowych. Los wymaga od Ciebie konsekwentnego realizowania swoich planów. Pamiętaj, jeśli po drodze nie zwątpisz, wszystko Ci się uda.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.