Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Sierpień 2016

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

lew

Lew

(23 Lipiec - 22 Sierpień)

Jesteś w przestrzeni przyjemności. Różne sytuacje wydarzają się po to, aby było Ci miło. Ludzie działają na Twoją korzyść. Reszta zależy tylko od Ciebie, od tego, na ile zechcesz uwierzyć w to, co się dzieje. Masz szansę wykreować swoją rzeczywistość w nowy, bardzo ciekawy sposób. W finansach nie musisz wiedzieć, jak konkretnie działać. Cokolwiek zrobisz, uaktywni ciekawe dla Ciebie rozwiązania. Zaufaj temu, co samoistnie się pojawia. Może to stworzyć dobre fundamenty na przyszłość. Na początku miesiąca sytuacja w pracy ułoży się bardzo korzystnie dla Ciebie, pod warunkiem że podejmiesz ryzyko i weźmiesz na siebie większą niż dotychczas odpowiedzialność. W domu sporo napięć i stresów z niewyjaśnionych przyczyn. Wydaje się, że ktoś specjalnie namieszał. W miłości znajdujesz coś, co pokazuje Ci większy sens i pewność, że robisz dobrze. We wtorek wykorzystuj okazje. Masz szczęście w przypadkowych wydarzeniach. W czwartek nie ufaj wszystkiemu, co wydaje się dobre i piękne. Los wymaga od Ciebie umiejętności spokojnego komunikowania się w każdej sytuacji. Pamiętaj, szczęście to stan, który masz w sobie, więc dziel się nim.

W najnowszym numerze

Magdalena Klimek
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.