Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Maj 2018

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

lew

Lew

(23 Lipiec - 23 Sierpień)

Chodzisz ciągle tymi samymi ścieżkami i dziwisz się, że nic się u Ciebie nie zmienia. Powinieneś wprowadzić każdego dnia jakieś nowości, zrobić coś inaczej niż zwykle, a wtedy Twój umysł zejdzie z utartego szlaku i nakręci Ci nowe sprzyjające sytuacje. W finansach tym razem pojawią się ciekawe rozwiązania, które mogą dać Ci konkretny fundament, jednak pod warunkiem, że zaczniesz je realizować na rzeczywistym planie i nie pozostaną tylko w Twojej wyobraźni. W pracy lepiej nie rozpamiętuj przeszłości. Nastaw się pozytywnie do innych, a otrzymasz pomoc i zrealizujesz to, co chcesz. W domu napotykasz opór i nie możesz domowników nakłonić do swoich pomysłów. W miłości możesz poczuć się szczęśliwy. W środę rano poradzisz sobie nawet z najtrudniejszymi sprawami. W piątek uważaj, gdyż nie wszystko może układać się tak, jak to zakładasz. Los wymaga od Ciebie umiejętności radzenia sobie w nagłych, niespodziewanych sytuacjach. Pamiętaj, nie rezygnuj, wszystko jest możliwe.

W najnowszym numerze

mkl2018
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.