Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Październik 2016

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

lew

Lew

(23 Lipiec - 22 Sierpień)

Chciałbyś być zauważany, ceniony i szanowany. Wiesz, że jest Ci to niezbędnie do rozwoju i rozkwitu Twojej duszy. Za dużo jednak oczekujesz od innych i to sprawia, że się zaplątujesz. Daj sobie uwagę i ceń siebie, a ludzie zaczną robić to samo. W finansach bardzo dobry moment na negocjacje, podpisywanie kontraktów, działalność handlową i usługową dające namacalne korzyści. Wykorzystaj ten czas maksymalnie. W pracy połowa miesiąca trudna. Możesz odczuwać naciski szefostwa i otoczenia. Jeśli poczujesz się jak w pułapce, nie załamuj się. Wytrzymaj. Wkrótce wszystko minie, jakby nigdy tego nie było, a sprawy zaczną się układać korzystnie dla Ciebie. Chcesz uszczęśliwiać domowników, ale nie liczysz się z ich zdaniem. Niestety tworzy to niepotrzebną presję, bo oni mogą mieć inne pomysły na swoje szczęście. W miłości nic nowego. Wtorek doskonały dla biznesu. W środę sprawy układają się łatwiej niż zwykle. Los wymaga od Ciebie stabilności w emocjach. Pamiętaj, nie pomagaj nikomu na siłę.

W najnowszym numerze

kalendarz 2017
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.