Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Wrzesień 2016

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

lew

Lew

(23 Lipiec - 22 Sierpień)

Masz dobre perspektywy, ale nie trzymaj ich tylko w głowie. Ważne teraz są działania i szukanie sprzymierzeńców. Masz duży wpływ na innych i na wszelkie grupowe zadania. Nowe, nawiązane w tym czasie znajomości mogą się zamienić w ciekawe przyjaźnie. W finansach dobry czas na znalezienie właściwej drogi związanej z pomnażaniem swoich zasobów materialnych. Płeć przeciwna tym razem przynosi Ci szczęście. Nie wracaj do starych przyzwyczajeń, które wcześniej się nie sprawdziły. W pracy masz możliwości rozwoju i utrwalenia swojej pozycji. Jesteś pozytywnie odbierany przez innych. Twoje zdolności mediatorskie otwierają Ci nowe perspektywy. W domu niby wszystko w porządku, ale inni skrywają przed Tobą tajemnicę. Obiecaj, że się nie zezłościsz, wtedy prawda wypłynie na powierzchnię. W miłości ważna jest przyjaźń i zrozumienie oraz pozwalanie na indywidualność. We wtorek masz szczęście do pieniędzy. W czwartek uważaj na złudne spełnienie marzeń. Los wymaga od Ciebie zajęcia się swoimi interesami. Pamiętaj, „kto wolniej jedzie, dalej zajedzie”.

W najnowszym numerze

Magdalena Klimek
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.