Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

lewandowska

Horoskop

Horoskop na Sierpień 2018

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

lew

Lew

(23 Lipiec - 23 Sierpień)

Tym razem masz szczęście w miłości. W sposób naturalny będziesz przyciągać do siebie płeć przeciwną i emanować wdziękiem. Otoczą Cię przyjemne energie. One spowodują, że ludzie będą Cię pozytywnie odbierali i dużo łatwiej osiągniesz swoje cele. W finansach zwróć baczniejszą uwagę na to, co się dzieje. Niespodziewane sytuacje pokażą Ci, czym powinieneś się zająć i jakich zmian dokonać. W pracy dość burzliwie. Pojawiają się problemy w sprawach, które wydawały się iść dość dobrze. Najważniejsze, byś nie starał się szybko załagodzić sytuacji. Tym razem czas działa na Twoją korzyść. W domu masz dwie drogi – jedną ku szczęściu, a drugą ku problemom. Nie żyj przeszłością, bo się znowu pogubisz. W miłości nie wiesz, jakiego dokonać wyboru. Tym razem kieruj się rozsądkiem. W poniedziałek wszystko ułoży się dobrze, pod warunkiem, że nie dasz się wciągnąć w konflikt. W czwartek, pomimo przeciwności, szczęście Ci dopisuje. Los wymaga od Ciebie jasnych deklaracji względem siebie. Pamiętaj, nie daj się zwieść pięknym słówkom.

W najnowszym numerze

mkl2018
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.