Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Kwiecień 2017

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

lew

Lew

(23 Lipiec - 22 Sierpień)

Czy nie widzisz, że ciągle chodzisz tymi samymi ścieżkami? To sprawia, że popadasz w rutynę. Jeśli chcesz jakichś zmian w swoim życiu, postaraj się uaktywnić nową energię. Wystarczy, że codzienne czynności zaczniesz wykonywać inaczej niż zwykle. W taki sposób rozszerzysz sobie przestrzeń mentalną i wpuścisz w nią interesujące energie i ciekawych ludzi. W finansach uważaj, gdyż nieoczekiwaną nadwyżkę gotówki możesz szybko wydać tylko dlatego, że zechcesz się komuś przypodobać, a potem sam będziesz musiał prosić o pożyczkę. W pracy wiesz, co trzeba zrobić, aby uzyskać spodziewany efekt. Słuchaj intuicji i oprzyj się presji, a wkrótce wszyscy zobaczą, że miałeś rację. W domu niby nic takiego się nie dzieje, ale na wszystko przyjdzie Ci czekać dużo dłużej niż zwykle. W miłości doskonały czas. Ale postaraj się jeszcze bardziej. Możesz w końcu osiągnąć swój cel. We wtorek masz szczęście do pieniędzy. W piątek coś się zablokuje i zatrzyma, ale zaufaj, bo to tylko dla Twego dobra. Los wymaga od Ciebie obserwacji i interpretacji swoich snów. Pamiętaj, wybaczaj sobie drobne błędy i bądź dla siebie miły.

W najnowszym numerze

czwarty wymiar 5/2017
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.