Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Październik 2018

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

lew

Lew

(23 Lipiec - 23 Sierpień)

Jeśli pozostawiłeś w przeszłości jakieś niedokończone i kłopotliwe sprawy, to będą one notorycznie wracać po to, abyś się nimi zajął i doprowadził je do końca. Nie próbuj uciekać lub udawać, że czegoś nie ma, bo wtedy z jeszcze większą siłą zamanifestuje się to na planie fizycznym. W finansach panujesz nad sytuacją i tym razem możesz pozyskiwać pieniądze z licznych źródeł. W pracy więcej wysiłku i większa odpowiedzialność. Mimo to teraz może się ona nie we wszystkim przekładać na pieniądze. Dopiero w przyszłości zobaczysz sens tego, co dzieje się obecnie. W domu starasz się o zachowanie dobrego klimatu, lecz czujesz się czasami niedostrzegany. Pozwól sobie i innym na więcej luzu, a wtedy zobaczysz efekt. W miłości pomimo że Twoje szanse stale rosną, nie wierzysz w to, co widzisz. Doceń siebie. W środę otrzymujesz istotne informacje. W czwartek nie licz na szczęście, tylko na to, co sam zrobisz. Los wymaga od Ciebie większej pewności siebie. Pamiętaj, im więcej wewnętrznego luzu, tym lepiej układają Twoje sprawy.

W najnowszym numerze

mkl2018
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.