Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

lewandowska

Horoskop

Horoskop na Sierpień 2018

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

lew

Lew

(23 Lipiec - 23 Sierpień)

Jesteś teraz w procesie transformacji. Nie fizycznej, zewnętrznej, choć taka też może się przydarzyć, ale przede wszystkim wewnętrznej. Ona wymusza na Tobie pozostawienie smutków daleko za sobą, a na to miejsce zbudowanie radości z życia. Kiedy przestaniesz mieć oczekiwania i weźmiesz sprawy w swoje ręce, poczujesz się wojownikiem i zwycięzcą. W finansach coraz lepiej, ale do pełnego zapanowania nad przepływem pieniędzy potrzebne jest Ci wysokie poczucie własnej wartości. W domu różne sprawy się komplikują, ale nie przejmuj się tym. Jak będziesz konsekwentny, to w końcu osiągniesz cel. W miłości stoisz na rozdrożu. Z jednej strony potrzebujesz stabilizacji i chcesz się jej trzymać, a z drugiej – pragniesz nowości. Jeśli zdecydujesz się na zmiany, to tylko pod warunkiem, że utrzymasz „grunt pod nogami”. We wtorek korzystaj z okazji. W czwartek marzenia mogą się spełniać. Los wymaga od Ciebie przyjmowania pomocy od innych. Pamiętaj, w dalszym ciągu masz w sobie wewnętrzną mądrość, na której możesz polegać.

W najnowszym numerze

mkl2018
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.