Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Czerwiec 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

lew

Lew

( - )

Czujesz, że masz więcej siły i energii niż zwykle. Stawiasz sobie wielkie cele. Szukasz sprzymierzeńców i mobilizujesz innych do działania. Nawet nie zauważasz, jak i kiedy stajesz się przywódcą zarówno w sprawach błahych, jak i tych ważnych. W finansach mimo że kierujesz się rozsądkiem, nie wychodzi do końca tak, jak chcesz. Dopiero wtedy, kiedy otworzysz serce i intuicję, zaczniesz osiągać sukcesy. W pracy początek miesiąca trudny. Może Ci się nawet wydawać, że jesteś w patowej sytuacji. Jednak szybko i nieoczekiwanie sprawy zaczną układać się na Twoją korzyść. W domu informacje otrzymane w połowie miesiąca mogą Cię zaskoczyć i wyprowadzić z równowagi. Nie poddawaj się. Rób, co uważasz za słuszne, a wkrótce zobaczysz sens. W miłości to, co wydaje się trudne, okaże się łatwiejsze, niż kiedykolwiek byś przypuszczał. W środę unikaj transakcji handlowych. W niedzielę masz dobre pomysły na przyszłość. Los wymaga od Ciebie większego poczucia humoru. Pamiętaj, jeszcze wiele możesz osiągnąć.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.