Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

czwarty wymiar 10/11 2019

Horoskop

Horoskop na Wrzesień 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

lew

Lew

( - )

Relacje z ludźmi stają się teraz najważniejsze. To od nich zależy, czy sprawy ułożą się po Twojej myśli i czy otrzymasz spodziewaną pomoc. Tym razem lepiej jest ustąpić i przyznać innym rację. Im więcej przyjaznych relacji zbudujesz, tym lepiej zacznie toczyć się Twoje życie. W finansach warto cofnąć się o krok, aby zrobić dwa do przodu. Wiele wokół Ciebie niejasności. Jeśli będziesz je drążyć, chcąc wyjaśnić sprawy, wpędzisz się w niepotrzebne problemy. Tym razem, im mniej wiesz, tym lepiej na tym wyjdziesz. W pracy nie bierz na siebie większej odpowiedzialności i oszczędzaj siły. Uważaj, co podpisujesz i nie daj się zapędzić w „kozi róg”. W domu musisz pomóc osobom starszym w rodzinie, ale nie wpakuj się przy okazji w konflikty z sąsiadami. W miłości nie rezygnuj. Nadal masz szansę. Dzieci mogą być dobrym pomostem do uzyskania porozumienia. We wtorek uważaj we wszelkich transakcjach finansowych. W środę posłuchaj rad starszych kobiet. Los wymaga od Ciebie traktowania siebie poważnie. Pamiętaj, każda decyzja jest dobra, jeśli wierzysz w to, co robisz.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.