Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

8/2019 Czwarty wymiar

Horoskop

Horoskop na Sierpień 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

lew

Lew

( - )

Stworzysz wszystko, co zechcesz, pod warunkiem że zapanujesz nad swoimi myślami. Jeśli będą one chaotyczne, możesz wykreować coś, czego byś nie chciał. W finansach na razie niczego nie zmieniaj. Bądź konsekwentny. Jeśli w tym czasie dokonasz jakichkolwiek zmian, później będziesz tego żałować. W pracy wracają stare problemy, ale nie chowaj się w cień. Rozmawiaj z ludźmi, a rozwiązanie się znajdzie. Może pojawić się nowa droga, ale decyzje trzeba będzie podjąć w ciemno. W domu sprawy urzędowe i prawne, którymi trzeba zająć się w pierwszej kolejności. Poszukaj wsparcia specjalistów. W miłości jakaś dziwna przeszkoda miesza Ci szyki. Jednak później wszystko pójdzie już dobrze. W poniedziałek masz szansę wygrać to, o co walczysz. W czwartek lepiej nie podejmuj żadnych ważnych działań. Los wymaga od Ciebie więcej pracy, wysiłku i konsekwencji w postępowaniu. Pamiętaj, drobne porażki, to tylko potknięcia na drodze do sukcesu.

W najnowszym numerze

8/2019
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.