Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Luty 2017

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

lew

Lew

(23 Lipiec - 22 Sierpień)

Masz dużo zacięcia do wszelkich prac. Chcesz nadrobić zaległości, a inne rzeczy zrobić na zapas. Sądzisz, że wtedy uzyskasz większy komfort wewnętrzny. Po prostu potrzebujesz teraz większej pewności, że należycie spełniasz swoje obowiązki. To daje Ci większe poczucie własnej wartości, sensu tego, co robisz i sensu życia. W finansach na początku miesiąca będziesz musiał podjąć istotne działania, ale mogą być nietrafione. Dopiero pod koniec miesiąca sprawy unormują się i obrócą na Twoją korzyść. W pracy konieczność włożenia w zadania większego wysiłku niż dotychczas. Być może trzeba będzie wziąć pracę do domu lub zostać po godzinach. W domu na początku miesiąca jakaś duża radość, która może okazać się fałszywa. Lepiej we wszystkim zachować umiar i być przygotowanym na różne sytuacje. W miłości dobry czas na odświeżanie uczuć. We wtorek po godz. 20 pojawiają się najlepsze pomysły i najlepsze rozwiązania. W niedzielę doskonały czas dla miłości i spotkań towarzyskich. Los wymaga od Ciebie większego poczucia humoru. Pamiętaj, możesz zrobić bardzo dużo, ale nie wszystko zależy od Ciebie.

W najnowszym numerze

kalendarz 2017
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.