Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Sierpień 2017

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

lew

Lew

(23 Lipiec - 22 Sierpień)

Masz dobry czas na wprowadzanie pozytywnych zmian i lżejsze życie. Uda Ci się uzyskać to, co chcesz, ale pod warunkiem, że nie będziesz sięgać zbyt wysoko i upierać się przy swoim. Weź pod uwagę, że czasami inni mogą mieć rację. W finansach raczej stabilnie. Wszystko powinno się toczyć wcześniej utartymi szlakami. W pracy trudniejszy moment i więcej obowiązków niż zwykle. W pewnym momencie mogą zacząć kolidować ze sprawami osobistymi. Pamiętaj jednak, że teraz ważniejsza jest praca. W domu odczuwasz presję z każdej strony. Jednak podporządkowanie się może mieć dla wszystkich złe konsekwencje. Bądź silny. W miłości wracają stare, nierozwiązane wcześniej dylematy. Im bardziej to drążysz, tym wydają się trudniejsze. Pozwól sobie zostawić to tak, jak jest i nie zajmować się tym więcej. W poniedziałek szczęście Ci sprzyja. W czwartek nie wchodź w emocjonalne przepychanki. Los wymaga od Ciebie nabycia umiejętności zarządzania swoim życiem. Pamiętaj, poddawaj się tylko wtedy, kiedy widzisz w tym korzyść dla siebie.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.