Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Lipiec 2017

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

lew

Lew

(23 Lipiec - 22 Sierpień)

Masz bardzo dobry czas na wprowadzanie różnych zmian. Także na relaks, odpoczynek, wyjazd, urlop. Do połowy miesiąca wszystko idzie gładko, więc warto zająć się szczególnie tymi kwestiami, na których Ci najbardziej zależy. W finansach większość spraw będzie się toczyć według wcześniej wytyczonych reguł. Nie powinno być żadnych zaskoczeń. Jednak pod koniec miesiąca uważaj na pozornie korzystną propozycję. Niewskazane jest podejmowanie jakiegokolwiek ryzyka. W pracy na początku miesiąca trzeba będzie konieczne podeprzeć się autorytetem, a później będzie już z górki. W domu najpierw skupiasz się tylko na bieżących sprawach, a potem zbyt daleko wybiegasz w przyszłość. To powoduje, że trudno jest Ci zapanować nad sytuacją. Najlepiej, gdy będziesz drobnymi kroczkami, pomału, ale konsekwentnie zdążał do celu. W miłości może warto coś odgrzać z przeszłości? W poniedziałek wszelkie nowości działają na Twoją korzyść. W środę nie bierz zbyt dużo na siebie. Los wymaga od Ciebie logicznego łączenia drobnych spraw. Pamiętaj, wyjazd za granicę i kontakty z obcokrajowcami podnoszą Twoją wartość.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.