Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Grudzień 2018

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

lew

Lew

(23 Lipiec - 23 Sierpień)

Czujesz się tak, jakbyś był odsuwany od różnych spraw. Niby nic takiego się nie dzieje, ale obserwujesz, że ludzie i sprawy odpływają od Ciebie. Nie blokuj swojego serca, a wszystko wróci do normy. W finansach nagłe, niespodziewane sytuacje wytrącają Cię z równowagi. Najważniejsze to zachować spokój. Wtedy zapanujesz nad każdą sytuacją i znajdziesz pozytywne dla siebie rozwiązania. W pracy bardzo dobry czas na załatwienie wszelkich zaległych i skomplikowanych spraw. Sytuacje sprzyjają Tobie. Możesz podbudować swój autorytet i stworzyć dobrą pozycję zawodową na przyszłość. Teraz w domu to Ty wpływasz na bieg wydarzeń. Im większy masz spokój w sobie, tym lepiej się układa. W miłości to, co negatywne obraca się na pozytywne. Daj sobie szansę na nowy sposób postrzegania tej samej sytuacji. W poniedziałek szczęście Ci dopisuje. We wtorek od południa masz dobry czas dla transakcji finansowych. Los wymaga od Ciebie jasnego przedstawienia swoich argumentów osobom zainteresowanym. Pamiętaj, trzeba działać do końca.

W najnowszym numerze

mkl2018
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.