Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Grudzień 2016

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

lew

Lew

(23 Lipiec - 22 Sierpień)

Teraz więcej będzie zależeć od innych niż od Ciebie, więc staraj się utrzymywać dobre relacje z ludźmi. Kiedy potrzebujesz pomocy, po prostu proś. Wciągaj otoczenie w swoje zadania. Wtedy łatwiej i szybciej osiągniesz to, co chcesz. W finansach początek miesiąca dość skomplikowany, ale pod jego koniec pozytywne rozwiązania mogą Cię zaskoczyć. Wykorzystaj okazję na pomnożenie pieniędzy. W pracy masz bardzo dobry czas na rozwój i załatwienie spornych i trudnych spraw. W kwestiach bardzo kontrowersyjnych poradź się prawnika. W domu sporo niejasnych sytuacji. Nie daj się wyprowadzić z równowagi. Wkrótce wszystko się wyjaśni. W miłości bardziej dbaj o siebie. Poświęcanie się tym razem może nie wyjść Ci na dobre. Kochaj, ale nie popełniaj ciągle tych samych błędów. Zaufaj. Jeśli coś ma być, to nie będzie siły, która mogłaby to zatrzymać. W poniedziałek wieczorem nie wychodź z domu. We wtorek otrzymujesz pomoc w kwestiach finansowych. Los wymaga od Ciebie umiejętności radzenia sobie z ludźmi w każdej sytuacji. Pamiętaj, w decyzjach dotyczących tego, czy działać, czy lepiej poczekać, potrzeba Twojego wewnętrznego wyczucia spraw.

W najnowszym numerze

kalendarz 2017
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.