Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Sierpień 2015

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

lew

Lew

(23 Lipiec - 23 Sierpień)

Twój umysł jest otwarty na swobodny przepływ informacji. Pomysły przychodzą do Ciebie spontanicznie. Zwróć szczególną uwagę na te, które pojawiają się rano, bezpośrednio po przebudzeniu. Masz dużo kreatywnej energii. Wykorzystaj ten czas i zacznij realizować swoje pomysły. Projekt rozpoczęty teraz, zakończy się sukcesem. W finansach w miarę stabilnie, lecz uważaj pod koniec miesiąca. Możesz dać się wciągnąć w transakcję, której później będziesz żałować. W pracy albo natłok spraw, albo nuda. Rozłóż sobie obowiązki tak, aby mieć czas na nowe sprawy i nie tracić energii na próżno. Gwiazdy sprzyjają załatwianiu spraw urzędowych i prawnych. Dobra wiadomość dotycząca nieruchomości lub gruntu. W miłości sytuacja z początku miesiąca nie zachęca do kontaktu, lecz później nastąpi niespodziewanie pozytywne zakończenie. We wtorek uważaj na transakcje finansowe. W niedzielę pojawią się zmiany dające dobrą perspektywę. Los wymaga od Ciebie odwagi w realizowaniu swoich pomysłów. Pamiętaj, zawsze kiedyś musi być ten pierwszy raz.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.