Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Czerwiec 2017

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

lew

Lew

(23 Lipiec - 22 Sierpień)

Doświadczenia przeszłości pozwalają zobaczyć nową, lepszą, bardziej pozytywną dla Ciebie perspektywę. Co teraz zrobisz, zaważy na przyszłości. Lecz nie obawiaj się, gdyż wszystko to z biegiem czasu obróci się na Twoją korzyść. W finansach trudniejszy moment. Musisz podejmować walkę i pokonywać przeszkody. Nagłe niespodziewane sytuacje mogą psuć Twoją wcześniejszą strategię. Większa elastyczność w postępowaniu pomoże Ci wybrnąć z kłopotów. W pracy ktoś zrzuci na Ciebie odpowiedzialność. Tylko pokazanie prawdy może oczyścić Cię z zarzutów. Jeśli się nie zawahasz, inni staną za Tobą. Sprawy zewnętrzne mają niekorzystny wpływ na domowe. Jednak szczęśliwy zbieg okoliczności pomoże Ci wybrnąć z samoistnie zaplątującej się sytuacji. W miłości jest szansa na więcej. W poniedziałek masz dobre pomysły dotyczące przyszłości. We wtorek uważaj na wszelkie działania związane z pieniędzmi. Los wymaga od Ciebie zwrócenia uwagi na szczegóły. Pamiętaj, nie daj się zwieść pięknym słówkom.

W najnowszym numerze

Sandra
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.