Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Maj 2017

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

lew

Lew

(23 Lipiec - 22 Sierpień)

Jesteś bardziej niż zwykle otwarty w komunikowaniu się z ludźmi, a oni obdarzają Cię większym zaufaniem. Inni mogą ingerować w Twoje sprawy, lecz nie opieraj się, bo chcą Ci pomóc. Dlaczego nie pozwalasz sobie, by ktoś czasami ułatwił Tobie życie? W finansach istotny jest pierwszy tydzień miesiąca. To, co wydarzy się w tym czasie, będzie się w pewien sposób powtarzać później. Jeśli chcesz wyjść z tego błędnego koła, to musisz skierować uwagę na coś zupełnie innego. W pracy tym razem nie będzie łatwo. Musisz się jej teraz całkowicie poświęcić, nawet kosztem życia osobistego. Dopiero w ostatnim tygodniu możesz się rozluźnić i odpocząć. Przydałoby Ci się w tym czasie trochę urlopu. W domu nie wszystko możesz przewidzieć, a starania przynoszą odwrotny skutek. Nie wprowadzaj nowości. Wykorzystaj sprawdzone strategie. W miłości więcej luzu, a otrzymasz to, co chcesz. W środę tkwisz w chaosie. Nie załatwiaj ważnych urzędowych spraw. W czwartek, po godzinie 16, rozwiążesz różne dylematy. Los wymaga od Ciebie zebrania sił na wyprowadzenie kwestii zawodowych. Pamiętaj, nie rezygnuj. Zawsze jest jakieś rozwiązanie.

W najnowszym numerze

czwarty wymiar 5/2017
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.