Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Styczeń 2018

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

lew

Lew

(23 Lipiec - 23 Sierpień)

Teraz nie wiesz do końca, czego chcesz i wprowadzasz wiele zamieszania na różnych frontach swego życia. Wydaje się, że najważniejsza dla Ciebie jest walka. W jej ferworze zapominasz jednak o celu, do którego zdążasz i ewentualnym zwycięstwie. Uporządkuj działania, bo nie wiadomo, kiedy i jak narobisz sobie problemów. W finansach dobrą masz pierwszą połowę miesiąca, natomiast w drugiej powinieneś uważać. Błędne posunięcia teraz przyniosą nieprzyjemne konsekwencje w przyszłości. W pracy obawiasz się o swoje stanowisko i o wpływy. Jednak Twoja pozycja zawodowa jest nadal silna. Zdobądź sprzymierzeńców, wtedy poczujesz się bezpieczniej i łatwiej rozegrasz swoją strategię. Koniecznie załatw urzędową sprawę. Nie możesz jej stale odkładać. W miłości nie słuchaj „dobrych” doradców. Oprzyj się na własnej ocenie sytuacji. W środę wybrniesz nawet z największego problemu. W sobotę trudno jest Ci ocenić rzeczywistość. Zachowaj cierpliwość, bo już w niedzielę okaże się, co jest czym. Los wymaga od Ciebie rozsądku w działaniach. Pamiętaj, czasami warto cierpliwie poczekać.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.