Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Styczeń 2017

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

lew

Lew

(23 Lipiec - 22 Sierpień)

Jesteś zmęczony relacjami z ludźmi i czasami uciekasz od codziennego zgiełku, aby odpocząć. Przez niektórych może to być odbierane jako lekceważenie. Po prostu jasno komunikuj własne poglądy i wytłumacz swoje postępowanie, a unikniesz napiętych sytuacji. W finansach wydaje Ci się, że obrałeś prawidłowy kierunek, a potem, pod wpływem wątpliwości, chcesz zboczyć z obranej drogi. Nie rób tego. Bądź konsekwentny, a w końcu dobrniesz do celu. W pracy poprawiają się relacje. Łatwiej uzyskujesz to, co chcesz, lecz wyważ odpowiednio sytuację, gdyż czasami lepiej ustąpić. W domu trzeba przeprowadzić jakąś ogólną reorganizację. Nie czekaj. Sam wychodź z inicjatywą. W miłości popadasz w skrajności: albo jesteś zbyt zasadniczy, albo zbyt otwarty i uległy. Postaraj się odnaleźć złoty środek. W poniedziałek potrzebujesz pobyć sam ze sobą. W środę możesz zrobić dla siebie najwięcej. Los wymaga od Ciebie konsekwencji w postępowaniu. Pamiętaj, trochę dyplomacji Ci się przyda.

W najnowszym numerze

kalendarz 2017
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.