Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Październik 2017

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

lew

Lew

(23 Lipiec - 22 Sierpień)

Masz w sobie siły i odwagę, aby stawić czoło przeciwnościom i walczyć o swoje sprawy. Jeśli do tej pory coś Cię męczyło i powodowało, że nie mogłeś realizować swoich planów, to teraz nagle, nieoczekiwanie koniunktura się zmieni. Zobaczysz to, czego do tej pory nie widziałeś i życie pomoże Ci w najmniej oczekiwanym momencie. W finansach sporo się dzieje. Niektóre sprawy będą postawione na granicy ryzyka, a każdy dzień może przynosić inne informacje. Rób, co możesz, ale nie zbaczaj z raz obranej drogi. Wkrótce zobaczysz światło. W pracy masz doskonały czas na realizowanie trudnych projektów, znajdowania dobrych rozwiązań i budowania swojej pozycji zawodowej. W domu na początku miesiąca relacje mogą być trudne. Głównie przez to, że manipulujesz bliskimi. Potrzeba będzie dużo czasu, aby się z tego wyplątać. W miłości pojawia się jeszcze jedna szansa. W poniedziałek większość rzeczy Ci się udaje. We wtorek omijaj jakiekolwiek ryzyko. Los wymaga od Ciebie spokojnego, konsekwentnego realizowania swoich planów. Pamiętaj, „co nagle, to po diable”.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.