Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Luty 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

lew

Lew

( - )

Za bardzo wchodzisz w głowy innych i ciągle zastanawiasz się, co i kto ma na myśli. W taki sposób chcesz zabezpieczyć się na przyszłość przed popełnieniem błędu. Chcesz rozróżniać ludzi życzliwych od wrogów. Chcesz też wyczuć ich ukryte intencje. Jednak poświęcasz temu za dużo czasu, co hamuje Cię w działaniu. W finansach otrzymasz sprzeczne informacje, więc lepiej opóźniać sprawy i obserwować, w jakim kierunku wszystko podąża. Masz możliwości finansowe, ale nie możesz tym razem podejmować żadnego ryzyka. W pracy sprawy nie układają się po Twojej myśli. Przeszłość wpływa na Twoją teraźniejszość. Być może trzeba będzie ponieść konsekwencje wcześniejszych działań. W domu warto kierować się długookresowymi planami. Jeśli wytoczysz sobie taką ścieżkę, zacznie się w końcu układać. W miłości masz wiele obaw. Uczucia i rozsądek muszą teraz iść ze sobą w parze. Wszelkie sprawy i prace wykonuj od poniedziałku do piątku. Sobotę i niedzielę przeznacz na odpoczynek. Los wymaga od Ciebie nauczenia się odwagi. Pamiętaj, warto komuś zaufać.

W najnowszym numerze

kk 2019 nowy rok
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.