Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Kwiecień 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

lew

Lew

( - )

Z jednej strony wychodzisz do ludzi, energicznie działasz i walczysz o swoje, a z drugiej niektórych osób unikasz, a nawet czasami wolisz się odizolować i pobyć trochę sam ze sobą. Nie wszyscy rozumieją Twoje potrzeby, dlatego pojawiają się nieporozumienia. Jeśli nie będziesz się nimi przejmować, sprawy wkrótce ułożą się same. Po prostu dbaj o siebie. W finansach pojawiają się nieoczekiwanie wydatki. Wraca sprawa z przeszłości i daje Ci szansę na ponowne wykorzystanie i poprawę sytuacji materialnej. W pracy trudniejszy czas. Czasami może Cię przytłaczać nadmiar czy powaga spraw lub ogólnie napięta sytuacja. Cokolwiek się dzieje, nie reaguj zbyt emocjonalnie. Zmiana pracy w tym czasie jest niewskazana. W domu wszystko zdąża w dobrym kierunku. W miłości podejmij działania. Masz szansę na wygraną. W czwartek masz dobry moment na kwestie urzędowe i prawne. W sobotę bądź uważny w czasie towarzyskich spotkań. Los wymaga od Ciebie umiejętności swobodnego przechodzenia z tematu na temat. Pamiętaj, niektóre kwestie trzeba zachować w tajemnicy.

W najnowszym numerze

seminarium 2019
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.