Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

czwarty wymiar 10/11 2019

Horoskop

Horoskop na Wrzesień 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

panna

Panna

( - )

Stale analizujesz przeszłość, aby zaplanować przyszłość i nie popełnić błędów. Dlatego odkładasz działania, czekając na właściwszy moment. W ten sposób możesz nigdy nie zrobić tego, co chcesz. Lepiej robić cokolwiek, niż wstrzymywać się od działania, bo wtedy zaczynają się blokować także inne rzeczy. W finansach na początku miesiąca sprawy się komplikują. Jakaś sytuacja, jakaś wiadomość, której się nie spodziewasz, wprowadzą sporo niepewności i stresu. Mimo wszystko myśl racjonalnie, a odpowiednie rozwiązanie dość szybko się znajdzie. W pracy idzie dobrze, ale nie podejmuj żadnego ryzyka. Szczególnie w ostatnim tygodniu miesiąca. W domu masz wiele do naprawienia i nie odkładaj tego na później. W miłości coś się komplikuje i wygląda inaczej niż wcześniej. Szukaj sprzymierzeńców, którzy staną za Tobą. We wtorek otrzymujesz dobre rady. W czwartek omijaj sprawy związane z prawem. Los wymaga od Ciebie umiejętności dyplomacji. Pamiętaj, jeśli się szuka, w końcu się znajdzie.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.