Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Kwiecień 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

panna

Panna

( - )

Chcesz być bardzo pomocna innym i dużo spraw bierzesz na siebie. Niekiedy też wydaje Ci się, że jak komuś się przysłużysz, to on okaże Ci wdzięczność i odpłaci tym samym. Służ innym radą i pomocą, ale niczego nie oczekuj. Wtedy unikniesz niepotrzebnego rozczarowania. W finansach trzeba podjąć więcej wysiłku i poszukać dodatkowych źródeł pozyskiwania pieniędzy. Jeśli będziesz spokojnie konsekwentna w swoich działaniach, otrzymasz pomoc. W pracy nareszcie masz szanse zaistnieć. To innym te raz bardziej zależy na Tobie. Skorzystaj z pojawiających się możliwości i ukształtuj na nowo swoją ścieżkę kariery. W domu układa się coraz lepiej. Szczęśliwe zbiegi okoliczności pomagają uporządkować sprawy. Może pojawić się nowy członek rodziny. W miłości wiele się dzieje, ale chyba za dużo się zamartwiasz. Odpuść i pozwól sprawom płynąć. Informacje otrzymywane w środę do południa tylko pozornie są niepewne. Z biegiem czasu zobaczysz je z innej, lepszej perspektywy. W piątek masz nadmiar spraw i obowiązków – poproś o pomoc. Los wymaga od Ciebie racjonalnego podejścia do nich. Pamiętaj, Twoje perspektywy są coraz lepsze.

W najnowszym numerze

seminarium 2019
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.