Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Czerwiec 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

panna

Panna

( - )

Komunikacja z innymi nie wiadomo z jakich powodów, nie wychodzi. Im bardziej się nad tym zastanawiasz, tym wydaje Ci się to dziwniejsze. Racjonalne analizowanie spraw tym razem nic nie da. W tym przypadku chodzi tylko o to, byś doświadczyła ich emocjonalnie. Kiedy do wszystkiego podejdziesz na luzie i przestaniesz się przejmować, wszystko znowu wróci na właściwe miejsce. W finansach masz dużo szczęścia, tylko nie wycofuj się zbyt szybko. W pracy działaj intuicyjnie, a nawet w trudnych i skomplikowanych sytuacjach osiągniesz swoje cele. Przyszłość ułoży się pozytywnie, pod warunkiem że nie będziesz o tym zbyt wiele rozprawiała. W domu przeszłość dociska i czasami myślisz, że zwariujesz. Kieruj się sercem, a nie popełnisz błędów. W miłości otwiera się „brama” do pięknych uczuć. Pozwól sobie na miłość i szczęście. W środę nie daj się wywieść w pole. W niedzielę rano nie kieruj się emocjami, bo inaczej jak w krzywym zwierciadle będziesz widzieć swoją rzeczywistość. Los wymaga od Ciebie uporządkowania przeszłości. Pamiętaj, nie ustępuj. Dasz radę.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.