Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Sierpień 2017

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

panna

Panna

(23 Sierpień - 22 Wrzesień)

Przychodzi Ci do głowy dużo myśli, których nie chcesz, ale nie umiesz na razie nad tym zapanować. Próbujesz się zabezpieczyć, ale im więcej rozmyślasz, tym bardziej możesz wplątywać się w niepotrzebne zagrożenie. Musisz uwierzyć, że cokolwiek robisz, będzie dobrze. Dopiero wtedy uzyskasz spokój. W finansach zachowaj ostrożność. To czas, kiedy możesz dużo zyskać, ale też dużo stracić. Nie podejmuj nadmiernego ryzyka. W pracy powtarzają się niekomfortowe dla Ciebie sytuacje w relacjach z ludźmi. Nie ma w tym niczyjej winy. To Twoja lekcja utrzymania zdrowego dystansu niezależnie od okoliczności. Tam, gdzie czujesz zbyt dużą presję, postaraj się bardziej zobojętnieć. W sprawach domowych za wiele od siebie wymagasz. Ciągle podajesz w wątpliwość, czy to, co robisz, jest dobre dla innych. Tym razem musisz przede wszystkim patrzeć na siebie. W miłości przyszłość okaże się lepsza, niż przypuszczasz. W poniedziałek koniecznie pozwól sobie na odpoczynek. We wtorek stosuj zasadę: małymi kroczkami do przodu. Los wymaga od Ciebie wiary we własne możliwości. Pamiętaj, każdy może mieć gorszy dzień.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.