Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Luty 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

panna

Panna

( - )

Relacje międzyludzkie stają się teraz najważniejsze. Zachowaj ostrożność w komunikacji. Tym razem nawet drobne nieporozumienia mogą mieć poważne konsekwencje. W finansach trzeba się będzie dobrze nagłowić, aby znaleźć rozwiązania. Nie odkładaj niczego na później i staraj się nie brać pożyczek. W pracy wiele zadań do wykonania i sprzeczne informacje, które wprowadzą niepokój. Musisz teraz bardziej polegać na sobie i swojej intuicji. W domu otrzymasz wsparcie, jakiego potrzebujesz. W tym obszarze sprawy układają się po Twojej myśli. Posłuchaj też rad bliskich. To właśnie one wyprowadzą Cię na prostą. W miłości wiele niewiadomych, ale też dobra perspektywa. Zaakceptuj zmiany. Będzie dobrze. W poniedziałek do południa przetrwaj. Po południu możesz liczyć na pozytywne rozwiązania. W czwartek masz szczęście do spraw finansowych. Los wymaga od Ciebie niepoddawania się. Pamiętaj, zaakceptuj samą siebie.

W najnowszym numerze

kk 2019 nowy rok
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.