Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Sierpień 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

panna

Panna

( - )

Za dużo mówisz, a czasami usta Ci się wręcz nie zamykają. To sprawia, że nie zauważasz, jak i kiedy zrażasz do siebie ludzi, nawet wtedy, kiedy nie masz złych intencji. Naucz się bacznie i cierpliwie słuchać innych i nikogo nie pouczać. Dzięki temu zdobędziesz szacunek i przyjaciół. W finansach nie wiesz, co masz robić. Każdego dnia masz inny pomysł i inaczej postrzegasz rzeczywistość. Lepiej obierz jeden kierunek i trzymaj się go, a los Ci pomoże. W pracy idzie Ci lekko, ale pod koniec miesiąca napotkasz przeszkodę, która wyda się nie do pokonania. Miej wiarę, a wszystko ułoży się dobrze. W domu nie wybiegaj za bardzo w przyszłość, bo właśnie teraz szczęście Ci sprzyja. Sprawy związane z domem lub jakąś inną nieruchomością uda się załatwić z korzyścią dla Ciebie. W miłości już chyba wiesz, co jest dla Ciebie najważniejsze. W środę masz dobre chęci, ale sprawy mogą się komplikować. W czwartek za to szczęście Ci dopisze. Los wymaga od Ciebie zajęcia się swoją rodziną. Pamiętaj, zawsze jest jakieś wyjście.

W najnowszym numerze

Powitanie Jesieni 2019 2
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.