Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Wrzesień 2015

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

panna

Panna

(24 Sierpień - 23 Wrzesień)

Potrzebujesz odrobiny samotności i spokoju. Dlatego też uciekasz od towarzystwa i z dala od zgiełku codziennych spraw analizujesz swoje życie. Nie lubisz niepewności. Dopiero jak ułożysz swoje sprawy i zsynchronizujesz je z potrzebami, wrócisz do aktywnego życia. Słusznie, że dajesz sobie czas na rozważania – dzięki temu nie popełnisz błędu. W finansach na początku miesiąca pojawiają się dziwne sytuacje. Te, które Cię straszą, są dla Ciebie korzystne, a te które wydają się dobre, mogą być tylko pułapką. Musisz być bardzo ostrożna przy podejmowaniu jakichkolwiek decyzji finansowych. W pracy masz sporo okazji do pokazania się z jak najlepszej strony. W domu remont lub załatwianie urzędowych spraw mogą się ciągnąć w nieskończoność. W miłości nie zniechęcaj się byle czym i nie słuchaj plotek. Alkohol i przebywanie nad większą wodą teraz relacji nie służą. Plotki we wtorek mogą wprowadzić Cię w błąd. W piątek rano szczęście Ci dopisuje. Los wymaga od Ciebie klarownych decyzji i konsekwencji w postępowaniu. Pamiętaj, dobry sen może czasami zdziałać cuda.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.