Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

lewandowska

Horoskop

Horoskop na Sierpień 2018

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

rak

Rak

(22 Czerwiec - 22 Lipiec)

Pozostajesz w konflikcie sam ze sobą, a to sprawia, że nieświadomie wchodzisz w konflikty z innymi. Kiedy uspokoisz się wewnętrznie i zaczniesz świat zewnętrzny postrzegać pozytywnie, to wtedy ludzie będą Ci sprzyjać, a sytuacje układać się po Twojej myśli. W finansach pojawiają się dobre okazje. Istotne jest tylko, abyś podejmował konkretne kroki. W pracy na początku miesiąca masz wiele zapału, który z biegiem czasu wypala się. Stajesz się zniechęcony, ale nie powinieneś rezygnować z działania. Sytuacja mobilizuje Cię do zmian. Podejmij wyzwanie wbrew temu, co się wydarza. W domu potrzeba napraw, a może nawet ogólnego remontu. W miłości nabierasz wątpliwości, ale wystarczy spokojna konsekwencja i cierpliwość, a wkrótce wszystko się wyjaśni. W poniedziałek różne sytuacje i ludzie wymuszają na Tobie podporządkowanie się im wbrew Twojej woli. W piątek szczęście Ci dopisuje. Los wymaga od Ciebie podchodzenia do wszystkiego z większym poczuciem humoru. Pamiętaj, posłuchaj swego wewnętrznego głosu.

W najnowszym numerze

mkl2018
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.