Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Styczeń 2018

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

rak

Rak

(22 Czerwiec - 22 Lipiec)

Teraz najważniejsze stają się relacje z ludźmi. To, jak one wyglądają, zależy tylko od Twojej wewnętrznej postawy. Jeśli się denerwujesz, przejmujesz i reagujesz zbyt emocjonalnie, to inni nastawiają się do Ciebie wrogo. Jeśli myślisz i postępujesz racjonalnie, to relacje z ludźmi będą układać się na Twoją korzyść. W finansach pierwsza połowa miesiąca dobra. Natomiast w drugiej może się coś namieszać, szczególnie gdy pieniądze łączysz z uczuciami. W pracy masz dobre przeczucia. Intuicja Cię nie myli. Mimo nacisków z zewnątrz rób tak, jak czujesz. W końcu okaże się, że to Ty miałeś rację. W domu nie bierz zbyt wielu obowiązków na siebie, bo nie podołasz. Albo coś odpuść, albo poproś o pomoc. W miłości coś Cię rozprasza i patrzysz w inną stronę. Jednak teraz ważna jest wierność i stabilność w związku. Nie daj się zwieść piękną iluzją, bo możesz stracić coś bardzo wartościowego. W poniedziałek staraj się nie wchodzić w konflikty. Dąż do polubownych rozwiązań. Informacje przychodzące w piątek są na wagę złota. Los wymaga od Ciebie panowania nad emocjami. Pamiętaj, nie walcz o swoje wyobrażenia i doceń to, co masz.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.