Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Październik 2017

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

rak

Rak

(22 Czerwiec - 22 Lipiec)

Jest to miesiąc trudniejszy dla Ciebie. Niektóre Twoje działania nie zakończą się sukcesem. Nie martw się jednak, gdyż wcale nie oznacza to niczego złego, ale dopiero z biegiem czasu zobaczysz prawdziwy sens ich wydarzeń. W finansach masz dobrą koniunkturę. Niezależnie od tego, co będzie się działo, wyjdziesz z tego obronną ręką i masz możliwość zapoczątkowania czegoś niezwykle korzystnego dla siebie na przyszłość. W pracy duże wyzwania i przeszkody do pokonania. Pracą, wysiłkiem i determinacją budujesz swój autorytet. W domu jakaś przyjemna wiadomość osłodzi życie wszystkim domownikom. Tym razem urzędnicy i prawo są po Twojej stronie. W miłości jeszcze raz trzeba wrócić do niewyjaśnionych spraw. To pozwoli odbudować pozytywne relacje. Nie pozwól, aby ktoś trzeci włączał się w Twoje sprawy. We wtorek najwięcej Ci się udaje. W piątek uważaj na mundurowych. Los wymaga od Ciebie ustalenia harmonogramu pracy i wypoczynku. Pamiętaj, naucz się odpuszczać i nie przeżywać wszystkiego tak głęboko.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.