Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Kwiecień 2018

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

rak

Rak

(22 Czerwiec - 22 Lipiec)

Jesteś mocno skupiony na domu. Nagłe niespodziewane sytuacje wytrącają Cię stale z równowagi. Kwestie dawania i brania są bardzo zaburzone, a ktoś ze starszych dość nieustępliwie ingeruje w Twoje sprawy. Dopiero w drugiej połowie miesiąca wszystko wróci do normy. W finansach jakieś niepewne sprawy. Uważaj na większe zakupy i przekręty. Ktoś zechce Ci coś pozornie dać, aby potem dużo więcej wziąć. W pracy łudzisz się, że masz przyjaciół, ale karty się odkryją. Może nie być to dla Ciebie przyjemne, ale w rezultacie wyjdzie Ci na dobre. Szczęście dopisuje Ci w podróżach zagranicznych i w kontraktach z obcokrajowcami. W miłości warto sięgnąć w przeszłość i przypomnieć sobie o tym, co było pozytywne. Może do niektórych rzeczy, spraw lub osób warto wrócić? Istotna informacja może diametralnie zmienić kierunek Twego myślenia. W poniedziałek wieczorem uzyskujesz najlepsze informacje. W piątek nie podejmuj się trudnych spraw. Lepiej odłóż je na później. Los wymaga od Ciebie zadbania o swój wygląd zewnętrzny. Pamiętaj, wykorzystaj zdolności, które posiadasz.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.