Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Maj 2017

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

rak

Rak

(22 Czerwiec - 22 Lipiec)

Różne trudne sytuacje zostawiłeś już za sobą, ale nie wszystko jeszcze uporządkowałeś. Nie obawiaj się tego, co Cię spotyka. Wbrew pozorom to po to, abyś radził sobie coraz lepiej. W finansach dobry czas. Wykorzystaj każdą nadarzającą się okazję. Pamiętaj: czasami trzeba coś stracić, aby coś zyskać. W pracy musisz podjąć większy wysiłek niż zwykle. Przydadzą się przyjazne relacje zawodowe i rada sprawdzonych autorytetów. W domu tym razem nie możesz ogarnąć gromadzących się spraw. Musisz obrać jakąś strategię i konsekwentnie jej się trzymać. W miłości jesteś zbyt zasadniczy i przejmujesz się byle czym. Nie skupiaj się aż tak bardzo na drobiazgach. Jeśli nie do końca jest tak, jak chcesz, to wcale nie znaczy, że jest źle. Pozwól sobie na to, aby czasami Ci coś nie wyszło. Z perspektywy czasu zobaczysz, że właśnie taka postawa jest najlepsza. W środę możesz mieć trudności z realizacją swoich celów. Nie zrażaj się przeciwnościami w piątek. Wykonana praca przyniesie w końcu spodziewane efekty. Los wymaga od Ciebie zadbania o sprawy finansowe. Pamiętaj, pozwól sobie na odrobinę przyjemności, a zaprocentuje z nawiązką.

W najnowszym numerze

czwarty wymiar 5/2017
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.