Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Grudzień 2016

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

rak

Rak

(21 Czerwiec - 22 Lipiec)

Starasz się na życie i siebie patrzeć pozytywnie, ale pomimo to stale wpadasz w pesymizm. Po prostu brak Ci wiary w to, że będzie lepiej. Jeśli utrwalisz w sobie tę wiarę, nic ani nikt nie stanie Ci na przeszkodzie w drodze do realizacji planów. W finansach początek miesiąca dość ciężki, ale pod koniec sprawy nieoczekiwanie nabierają korzystnego dla Ciebie biegu. Szczęście zaczyna Ci dopisywać. W pracy sporo różnych spraw, kontaktów, układów i wyzwań, które wzmacniają Twoją pozycję zawodową, zwiększają autorytet i szacunek. Jeśli były w przeszłości jakieś niepokojące sytuacje, to teraz inni zaczną je oceniać w sposób bardziej korzystny dla Ciebie. W domu przejmujesz się na zapas, ale cierpliwie czekaj, a zobaczysz, że wszystko z biegiem czasu układa się dobrze. W miłości opieraj się na konkretach. Pod koniec miesiąca przez Twoją naiwność może powtórzyć się niekomfortowa sytuacja z przeszłości. W poniedziałek pod koniec dnia nie wchodź w konflikty. We wtorek masz szczęście do pieniędzy. Los wymaga od Ciebie wiary w to, że będzie lepiej, wbrew wszystkim i wszystkiemu. Pamiętaj, Twoja pozycja zawodowa umacnia się.

W najnowszym numerze

kalendarz 2017
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.