Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Październik 2018

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

rak

Rak

(22 Czerwiec - 22 Lipiec)

Początek miesiąca dość trudny, jeśli chodzi o relacje z ludźmi. Nie możesz zrozumieć, skąd to się bierze, gdyż większość reakcji nie wynika z sytuacji i wydają się nielogiczne. Weź pod uwagę, że im bardziej się starasz, tym gorzej wychodzi. Jeśli uda Ci się tym nie przejmować, sprawy szybko zaczną się toczyć w korzystnym dla Ciebie kierunku. W finansach dość harmonijnie i na dotychczasowych zasadach. W pracy masz więcej obowiązków niż zwykle. Warto podejmować trud, ale licz się z tym, że namacalne efekty nieprędko zobaczysz. Nie jest to czas kariery, lecz żmudnego budowania swojego autorytetu. W domu generalnie powinno być miło i przyjemnie, lecz pod warunkiem, że nie będziesz przywiązywać wagi do tego, co i kto mówi lub robi. W miłości nie projektuj przeszłości na obecną sytuację. W poniedziałek zrezygnuj z planowania, bo i tak wyjdzie inaczej. W czwartek możesz liczyć na sympatyczny odzew od osoby, na której szczególnie Ci zależy. Los wymaga od Ciebie więcej wiary w siebie i optymizmu na przyszłość. Pamiętaj o mądrości z Małego Księcia: „Nie wierz swym oczom – szepnął

W najnowszym numerze

mkl2018
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.