Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Marzec 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

rak

Rak

( - )

Nie jesteś w tym momencie w zbyt dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Jesteś zmęczony niejasnością spraw. Chciałbyś móc przewidzieć bieg wydarzeń, aby się zabezpieczyć. Niepotrzebnie tracisz siły i energię. Musisz uwierzyć, że nic Ci nie zagraża. Kiedy przestaniesz walczyć ze sobą, pokonasz problemy. Zacznij myśleć pozytywnie. W finansach jesteś trochę zagubiony. Nie jest to czas na większe wydatki, lecz na szukanie dodatkowych źródeł pozyskiwania pieniędzy, nawet gdy są poniżej Twoich kwalifikacji. Jeśli pokonasz opory, wkrótce pojawią się lepsze rozwiązania. W pracy pod koniec miesiąca nowa dobra perspektywa. W domu staraj się uzyskiwać porozumienie. W miłości „nie wszystko złoto, co się świeci”. Poniedziałek to najtrudniejszy dzień tygodnia, a potem będzie już z górki. W piątek wieczorem korzystaj z nadarzającej się okazji. Los wymaga od Ciebie znalezienia drogi do siebie. Pamiętaj, potrzebny jest Ci wypoczynek.

W najnowszym numerze

seminarium 2019
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.