Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

czwarty wymiar 10/11 2019

Horoskop

Horoskop na Wrzesień 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

rak

Rak

( - )

Przeszłość Ci jeszcze co jakiś czas dokucza, ale pomału problemy coraz bardziej oddalają się i w końcu całkowicie odpłyną w zapomnienie. Zmieniasz hierarchię swoich wartości i sposób postrzegania rzeczywistości. To pomaga Ci obrać bardziej właściwy kierunek. W finansach to, co było wczoraj złe, jutro może okazać się dobre. Nie podejmuj zbyt pochopnych decyzji. Daleko idącą ostrożność zachowaj w szczególności przy większych transakcjach finansowych. W pracy masz dużo wyzwań i sporo spraw do załatwienia. Jeśli będziesz dalej walczyć i nie wpadniesz w lęk – wygrasz. W domu różne naciski wymuszają na Tobie podjęcie kroków, których nie chcesz zrobić. Jednak, jeśli się poddasz, wiele zyskasz. W miłości nie powtarzaj tych samych błędów, bo wpędzą Cię w kłopoty. Pozwól sobie na nowe rozwiązania i uwierz w przyszłość. W środę sporo się dzieje, ale każda zmiana jest dla Ciebie dobra. W sobotę nie podejmuj żadnego ryzyka. Los wymaga od Ciebie miłości do samego siebie. Pamiętaj, że tym razem to Ty masz rację.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.