Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Lipiec 2015

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

rak

Rak

(22 Czerwiec - 22 Lipiec)

W Twoim życiu pojawiają się nowe perspektywy. Być może wydarzy się coś, na co warto zwrócić szczególną uwagę, albo w tym, co masz, sam dostrzeżesz potencjał. W każdym razie najważniejsze staje się teraz po prostu łapanie okazji i szybkie wykorzystywanie szans w życiu. W finansach doskonały czas. Szczęście Ci sprzyja, lecz jakiekolwiek spółki nie są wskazane. Uważaj, bo ktoś zechce podłączyć się pod Twoje sprawy i korzyści przenieść na siebie. W pracy relacje z ludźmi nie są proste. Trudno Ci dojść do jakiegoś konsensusu. Odpuść sobie, gdyż im bardziej się starasz, tym gorzej wychodzi. Tylko „lekką ręką” osiągniesz to, co chcesz. W domu też jest Ci trudno się porozumieć. Może warto zmienić coś w swoim nastawieniu? W miłości to, co złe, dzieje się tylko w Twojej głowie. Wtorek doskonały dla spraw finansowych. W środę nie powtarzaj starych błędów. Los wymaga od Ciebie ukierunkowania się na rzeczy piękne. Pamiętaj, to, co oceniasz jako trudne, tak naprawdę jest całkiem proste.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.