Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Czerwiec 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

rak

Rak

( - )

Relacje koleżeńskie i przyjacielskie układają się teraz w sposób spontaniczny i bez większego wysiłku. W różnych sytuacjach obcy ludzie przyjaźnie się do Ciebie odnoszą. Otrzymasz pomoc, kiedy najmniej się jej bedziesz spodziewać. W finansach zwróć uwagę na podpowiedzi innych. Mogą wydawać się Tobie błahe lub niemożliwe do zrealizowania. Jednak może kryć się w nich głęboki sens, którego na pierwszy rzut oka nie widać. Nie rozmyślaj zbyt dużo i nie zaniedbuj swoich obowiązków, bo później będziesz musiał natrudzić się dwa razy więcej, a pieniędzy uzyskasz tyle samo. W pracy sprawy nieco komplikują się. Masz dużo obowiązków, realizacja zadań nie idzie gładko i czasami musisz daną czynność powtarzać. Nie martw się i nie złość, bo ofiarność i poświęcenie będą się opłacać. W domu układa się coraz lepiej. W miłości uwolnij to, co chcesz zatrzymać, a wróci w lepszej formie. W piątek korzystaj z okazji. W sobotę nie lekceważ spraw powracających z przeszłości. Los wymaga od Ciebie rozwagi w podejmowaniu decyzji. Pamiętaj, nie wybiegaj zbyt mocno w przyszłość. Skup się na teraźniejszości.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.