Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Sierpień 2016

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

rak

Rak

(21 Czerwiec - 22 Lipiec)

Problemy, które dokuczały Ci w ostatnim czasie, pomału odpływają i rozszerza się przestrzeń na swobodny przepływ informacji. Czy chcesz, czy nie wiadomości same do Ciebie przychodzą. Najważniejsze, abyś umiał je w odpowiednym momencie wykorzystać. W finansach przez trzy czwarte miesiąca los sprzyja Ci w interesach i korzystnych inwestycjach. Natomiast w ostatnim tygodniu powinieneś zachować szczególną ostrożność. Ktoś zechce Cię oszukać. Nie daj się! W pracy wiele obowiązków się skumuluje. Żeby sobie z nimi poradzić, musisz włożyć wiele wysiłku. Urlop w tym czasie to niezbyt dobry wybór. W domu pojawia się konieczność szybkiego podjęcia decyzji. Jeśli się będziesz ociągać, zapłacisz dwa razy. W miłości wydarzy się coś takiego, że sprawy nabiorą właściwego tempa. Przypadkowi, obcy ludzie mogą mieć znaczny wpływ na Twoje uczucia. W poniedziałek rano los Ci sprzyja, ale wieczorem niektóre sprawy się blokują. W środę masz szczęście w grach liczbowych i we wszystkich niekonwencjonalnych działaniach. Los wymaga od Ciebie, aby nie spóźniać się na ważne spotkania. Pamiętaj, wszystko, co robisz instynktownie – robisz dobrze.

W najnowszym numerze

Magdalena Klimek
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.