Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Maj 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

rak

Rak

( - )

Wydaje się, że możesz zacząć nowy etap w życiu. Jednak trudno Ci oderwać się od przeszłości, starych bolączek i starych przyzwyczajeń. Nikt Cię do niczego nie zmusza, ale może warto wziąć pod uwagę nowe możliwości. Jest trochę niewiadomych, ale za to szans dużo więcej. W finansach dobry środek miesiąca. Natomiast początek i koniec przynoszą sporo wątpliwości. W tym czasie nie podejmuj ważnych dla siebie decyzji. Z inwestycjami w dom lepiej trochę poczekaj. W pracy masz bardziej niż zwykle sprzyjające relacje z ludźmi, a sprawy idą łatwiej, szczęście Ci dopisuje i masz dużo lepsze efekty. W domu trochę się komplikuje, głównie w obszarze materialnym i urzędowym. Jeśli masz sprawę spadkową lub inną majątkową, odłóż ją na później. W miłości nie warto wracać do starego. Zapomnij o tym, co było i zacznij na nowo. Jeśli nie podejmiesz jednoznacznych decyzji, pogubisz się. W poniedziałek do południa masz siłę przebicia. W piątek cokolwiek się wydarzy, dasz sobie radę. Los wymaga od Ciebie dobrego traktowania samego siebie. Pamiętaj, wyrzuć z głowy i z serca lęk. On źle Ci podpowiada.

W najnowszym numerze

seminarium 2019
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.