Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Lipiec 2017

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

rak

Rak

(22 Czerwiec - 22 Lipiec)

Jesteś bojowo nastawiony do wszystkiego. Wybuchasz i okazujesz zdenerwowanie wtedy, gdy nie uzyskujesz tego, czego chcesz. Dopóki nie odpuścisz i nie zaakceptujesz faktu, że coś może nie wyjść, to te sytuacje będą się powtarzały. W finansach dobry czas na wprowadzanie zmian i pozyskiwanie nowych dróg zarobkowania. Do połowy miesiąca może się pojawić jakaś okazja. Postaraj się ją wykorzystać. W pracy jakieś, wydawałoby się, zakończone sprawy przypomną o sobie na początku lipca i trzeba będzie wprowadzić zmiany. Terminy będą gonić, ale nie stresuj się. Ze wszystkim dasz radę. W domu powstaje jakiś totalny bałagan w relacjach rodzinnych. Nie wiadomo do końca, o co chodzi, więc nie wnikaj za bardzo w szczegóły. Lepiej nic nie rób. Jakiekolwiek działanie obróci się przeciwko Tobie. W miłości wszystko toczy się w jak najlepszą stronę. Niczego nie przyspieszaj. W poniedziałek rano nie wywołuj wilka z lasu. Wtorek do południa doskonały dla spraw finansowych. Los wymaga od Ciebie zachowania spokoju w każdej sytuacji. Pamiętaj, czasami nie wystarczy mocno chcieć, ale trzeba czekać na właściwą okazję.

W najnowszym numerze

Sandra
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.