Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Czerwiec 2017

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

rak

Rak

(22 Czerwiec - 22 Lipiec)

Budzi się Twoja intuicja. Masz przeczucia i dostajesz różnego rodzaju informacje. Niektóre pojawiają się we śnie, a inne mogą być po prostu znakami lub niespodziewanymi wizjami. Słuchając swego wewnętrznego głosu, rozstrzygniesz wiele dotychczasowych dylematów i znajdziesz nowe, trafniejsze rozwiązania. W finansach początek miesiąca trudniejszy. Niespodziewany obrót spraw może być Ci nie na rękę. Jednak dość szybko uda Ci się zapanować nad sytuacją. W pracy z jednej strony problemy, ale z drugiej szczęście Ci dopisuje. Nie ufaj tym, którzy najgłośniej podają się za Twoich przyjaciół. W domu teraz nie układa się po Twojej myśli. Być może będziesz musiał z czegoś ważnego zrezygnować, aby zażegnać konflikt. W miłości początkowe trudności z perspektywy czasu okażą się niezwykle przydatne. W poniedziałek osiągniesz każdy cel, jeśli wcześniej sam nie zrezygnujesz. W czwartek bądź ostrożny w zobowiązaniach zawodowych. Los wymaga od Ciebie konsekwencji w postępowaniu. Pamiętaj, lęk jest złym doradcą.

W najnowszym numerze

Sandra
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.