Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Październik 2016

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

rak

Rak

(21 Czerwiec - 22 Lipiec)

Jesteś trochę wycofany, ale nie ma się co dziwić. Po prostu potrzebujesz wypoczynku i złapania dystansu do niektórych spraw. Najważniejsze, abyś za długo nie skupiał się na przeszłości. W finansach dobry okres, szczególnie druga połowa miesiąca. Jeśli pojawi się jakaś okazja, to koniecznie z niej skorzystaj. Może dać Ci korzystną perspektywę i ustawić na jakiś czas. W pracy pierwsza połowa miesiąca trudna. Doświadczasz nacisków i ataków z różnych stron. Nie poddawaj się presji i nie wchodź w konflikty, a w końcu sprawy obrócą się na Twoją korzyść. W domu kieruj się tym, co czujesz i bądź konsekwentny, a wtedy inni przychylą się do Twoich pomysłów. Miłość nie jest teraz najważniejsza. Może nawet warto czasowo te sprawy odsunąć, aby nabrać odpowiedniego dystansu i zobaczyć rzeczy z właściwej strony. Nie wszystko bowiem jest takie, jak z pozoru się wydaje. W środę Twoje myśli zamieniają się w fakty. Kontroluj więc to, co myślisz. W sobotę do południa uważaj w podróży. Los wymaga od Ciebie utrzymania równowagi pomiędzy pracą a odpoczynkiem. Pamiętaj, mimo wszystko funkcjonujesz w granicach bezpieczeństwa.

W najnowszym numerze

kalendarz 2017
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.