Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

lewandowska

Horoskop

Horoskop na Czerwiec 2018

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

rak

Rak

(22 Czerwiec - 22 Lipiec)

Ciągle myślisz o przyszłości i tworzysz w swojej wyobraźni „czarne scenariusze”. Później swoje działania uzależniasz od tych wizji i hamujesz je. Przez to nie wykorzystujesz okazji i nie możesz „rozwinąć skrzydeł”. Zaufaj sobie i temu, że bez względu na sytuację, poradzisz sobie. W finansach dociskają Cię jakieś skomplikowane sprawy. Tym razem z niczym się nie spiesz. Na spokojnie przemyśl wszystko jeszcze raz, a rozwiązania się znajdą. W pracy nie jest to łatwy czas. Pojawia się sporo przeszkód, trudnych spraw i za dużo wymagań. Tym razem nie bierz na siebie zbyt dużej odpowiedzialności. Spróbuj ją scedować na kogoś innego lub proporcjonalnie rozłóż na zespół. W domu zaczyna się przejaśniać i widać już na horyzoncie nową perspektywę. W miłości znowu dostajesz szansę. Nie zawiedź siebie i wykorzystaj wszystko, co się da. W poniedziałek nie skupiaj się na osiągnięciu celu, tylko na wykonywaniu zadań. W piątek słuchaj swojej intuicji. Los wymaga od Ciebie pozytywnego myślenia.

W najnowszym numerze

mkl2018
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.