Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

7/2019 czwarty wymiar

Horoskop

Horoskop na Lipiec 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

rak

Rak

( - )

Za bardzo przejmujesz się wszystkim. Przywiązujesz zbyt dużą wagę do słów, myśli i zdarzeń. To rodzi niepewność i niepokój przed przyszłością. Tak naprawdę nic złego się nie dzieje. Możesz być spokojny i zaufać wszystkiemu, co się wydarza. W pracy utrudnienia nie wiadomo z jakich powodów, ale też doskonała okazja, aby odpowiednio wykorzystać znajomości i nabyte doświadczenia. Szczęście Ci dopisze, pod warunkiem że nie będziesz przejmować się wizjami pojawiającymi się w Twojej głowie. W domu coraz lepiej sobie radzisz i pomału wprowadzasz zmiany. Poprawiają się relacje z bliskimi. Sąsiedzi pomogą Ci w dość skomplikowanej sytuacji. Wyjazd na krótki czas lub zmiana domu czy miejsca zamieszkania dobrze Ci zrobi. W miłości warto oprzeć się na fundamentach z przeszłości i spróbować jeszcze raz. W poniedziałek Twoje nerwy i walka nie wiadomo o co, na nic się nie zdadzą. W sobotę znajdziesz rozwiązania dla nawet dość skomplikowanych spraw. Los wymaga od Ciebie większej wiary w powodzenie. Pamiętaj, kieruj się rozsądkiem, a nie emocjami.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.