Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Kwiecień 2017

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

rak

Rak

(22 Czerwiec - 22 Lipiec)

Teraz wiele zależy od tego, co Ty sam myślisz o sobie i jakie masz przekonania. Ludzie i świat są jak lustro, w którym możesz się przejrzeć. Jeśli nie odpowiada Ci to, co widzisz, to zmień coś, a wtedy dość szybko zmieni się obraz w lustro. W finansach coraz lepiej, ale uważaj przy większych transakcjach. Poproś kogoś o pomoc w kwestii oceny sytuacji. Im więcej będziesz mieć opinii z zewnątrz, tym lepiej wyważysz sprawy. W pracy dobre perspektywy, ale nie wybiegaj zbyt daleko w przyszłość, gdyż to, co zrobisz teraz, zaważy na tym, kim staniesz się w przyszłości. W domu na początku miesiąca niespodzianka. Tajemnica wypłynie na powierzchnię. Nie oceniaj spraw zbyt pochopnie, gdyż w rezultacie będzie to dla wszystkich dobre. W miłości bądź konsekwentny w swoich postanowieniach, ale nie za bardzo surowy. Nie obawiaj się okazywać uczuć. Zwróć uwagę na powtarzające się sytuacje. W czwartek rano Twoja podświadomość lepiej pracuje i łatwiej uzyskujesz to, co chcesz. Niedziela rano bez okazywania uczuć to cały dzień stracony. Los wymaga od Ciebie większego poczucia humoru. Pamiętaj, lepiej na chwilę się zatrzymać, niż ciągle „gonić króliczka”.

W najnowszym numerze

czwarty wymiar 5/2017
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.