Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Styczeń 2017

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

rak

Rak

(22 Czerwiec - 22 Lipiec)

W tym miesiącu widać Twoje duże niezdecydowanie. Czasami nawet chcesz udawać kogoś innego. Nie możesz uzyskać tego, czego pragniesz, a z drugiej strony nie chcesz się dostosować i szukasz jakiejś trzeciej drogi. Niestety chyba bez bezpośredniej konfrontacji się nie da. W każdym razie trzymaj się tego, co czujesz, że jest słuszne. W finansach jakieś sprawy mogą Cię niepokoić. Zaufaj temu, co się wydarza, ponieważ i tak efekt może być tylko pozytywny. W pracy otrzymujesz jasne informacje, więc nie dopatruj się, nie wiadomo czego. Sytuacje zewnętrzne pokazują, w jakim kierunku powinieneś podążać. W domu im bardziej się starasz, tym gorzej wychodzi. Spójrz na wszystko bardziej optymistycznie. W miłości masz sporo dylematów i wątpliwości. Nie zadręczaj się. Bądź cierpliwy. Czas w końcu pokaże, „co jest czym”. W poniedziałek masz tendencje do dzielenia włosa na czworo. Środa jest Twoim najlepszym dniem w tygodniu. Los wymaga od Ciebie stanowczej, wyrazistej postawy. Pamiętaj, Twoja wiedza jest wartościowa i korzystna dla innych.

W najnowszym numerze

kalendarz 2017
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.