Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Styczeń 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

rak

Rak

( - )

Masz wiele możliwości do wykorzystania, ale jeśli będziesz obawiać się nowego, po prostu zmarnujesz szansę. Znajdź przyjazne Ci osoby i poproś, aby Cię wsparły. Wtedy poczujesz się pewniej. W finansach kierujesz się rozsądkiem i dobrze na tym wychodzisz. Wszelkie podpowiedzi innych przyjmuj, ale filtruj je. Bezgraniczne zaufanie w sprawach pieniędzy może wyprowadzić Cię na manowce. W pracy masz dobry czas na ugruntowanie swojej pozycji zawodowej, wzięcie na siebie z sukcesem większej odpowiedzialności i wypracowanie autorytetu. W domu sytuacja się normuje, a perspektywa na przyszłość staje się coraz bardziej interesująca. W miłości być może trzeba nieco odpuścić, aby wszystko ułożyło się na nowo. W poniedziałek nie zamartwiaj się, nie wszystko jeszcze stracone. Realizuj pomysły zawodowe, które pojawiają się w sobotę. Los wymaga od Ciebie skoncentrowania się na kwestiach związanych z pracą. Pamiętaj, nie jesteś sam.

W najnowszym numerze

kk 2019 nowy rok
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.