Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Luty 2017

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

rak

Rak

(22 Czerwiec - 22 Lipiec)

Tak jesteś skupiony na różnych sprawach, że nawet nie zauważasz, że ciągle powtarzasz to samo. Kiedy to dostrzeżesz i świadomie zmienisz zachowanie, to zmienisz także ciąg wydarzeń. Pomoże Ci to w bardziej przyjaznym i harmonijnym ułożeniu spraw. W finansach masz wiele do zrobienia. Szukasz nowych rozwiązań, ale teraz lepiej oprzeć się na tym, co już masz i na starych doświadczeniach czy układach. Oparcie się na sprawdzonych już metodach pomoże Ci w polepszeniu sytuacji. W pracy jakieś niedomówienia i nieporozumienia. Trzymaj się wcześniej wypracowanych metod i kieruj się własną intuicją, gdyż inaczej powstanie bałagan. W domu trzeba uporządkować wiele spraw. Nie odkładaj tego na później, bo będzie Cię to więcej kosztować. W miłości tym razem kieruj się uczuciem, a nie logiką, gdyż analizowanie wszystkiego może Cię wywieść w pole. We wtorek po godz. 17 masz dobry czas na korzystne transakcje finansowe. W sobotę daleka podróż nie jest wskazana. Los wymaga od Ciebie umiejętności radzenia sobie w każdej sytuacji i zachowania spokoju. Pamiętaj, nie licz za bardzo na innych. Będziesz miał to, co sam wypracujesz.

W najnowszym numerze

kalendarz 2017
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.