Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Sierpień 2017

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

rak

Rak

(22 Czerwiec - 22 Lipiec)

Masz bardzo dobry czas do osiągania swoich celów, pod warunkiem że przestaniesz się bać. Lęki, które teraz się pojawiają, są nieracjonalne i powodują, że zatrzymujesz się w swoim działaniu. Nie rób tego, bo później będziesz żałować. W finansach pokazują się nowe, korzystniejsze perspektywy. Warto się na nich skupić, pomimo negatywnej informacji, którą otrzymasz pod koniec miesiąca. W pracy nie bój się dodatkowych zajęć i większej odpowiedzialności. Z czasem zobaczysz, że wprowadza to dobre dla Ciebie zmiany. W domu bardzo Ci zależy na miłych relacjach, lecz masz wrażenie, że cokolwiek zrobisz i tak jest źle. Po prostu przestań się tym przejmować. W miłości nie musi być tak, jak chcesz. Trzymanie się sztywno tradycji nie jest teraz właściwe. Tym razem im więcej niekonwencjonalnych rozwiązań, tym lepiej. W poniedziałek uda Ci się załatwić większość spraw, jeśli sam wcześniej nie zrezygnujesz. We wtorek uważaj na znaki. Chcą Cię wyprowadzić na prostą. Los wymaga od Ciebie odwagi. Pamiętaj, mimo wszystko nadal masz dobrą perspektywę.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.