Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

czwarty wymiar 10/11 2019

Horoskop

Horoskop na Wrzesień 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

ryby

Ryby

( - )

Jesteś osadzona w realiach i dobrze sobie radzisz, ale zaczynasz żyć w świecie swoich wyobrażeń. Jeśli nie zatrzymasz swoich fantazji, odbije się to na Twoim życiu. Wtedy zaczną dziać się rzeczy dziwne, niezrozumiałe, takie, na które nie będziesz mieć wpływu. W finansach początek miesiąca niesie dodatkowe, nieprzewidziane wcześniej problemy. Im bardziej starasz się z nich wybrnąć, tym bardziej się możesz pogrążać. Działaj w spokoju i z wiarą. Na nic się nie nastawiaj i niczego nie oczekuj. Dopiero wtedy pojawią się pozytywne zmiany. W pracy natłok spraw, więcej obowiązków i większa odpowiedzialność. Wszystkie Twoje siły powinny się teraz skupić na pracy. W domu wydaje się, że sprawy idą dobrze, do momentu, kiedy różnica zdań ze starszą kobietą wyprowadzi Cię z równowagi. W miłości jesteś zbyt zasadnicza. Rozluźnij się i dobrze się baw. W poniedziałek widzisz rzeczy w inny sposób, niż one rzeczywiście wyglądają. Wtorek po południu dobry dla spraw finansowych. Los wymaga od Ciebie zachowania spokoju i samodyscypliny. Pamiętaj, masz wpływ na świat zewnętrzny, kiedy myślisz racjonalnie, a Twój umysł jest skupiony na realiach.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.