Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Luty 2018

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

ryby

Ryby

(19 Luty - 20 Marzec)

Na początku miesiąca humor Ci dopisuje i sprawy idą gładko. Później za bardzo bujasz w obłokach i gubisz szczegóły. To powoduje,że nieświadomie zaplątujesz się w różne relacje i już nie wiesz, co jest prawdą, a co nie. W końcu jednak niespodziewanie wszystko obraca się na Twoją korzyść. W finansach być może nie idzie Ci tak idealnie, jakbyś chciał. Więcej wydatków niż przychodów. Jednak koniec miesiąca niesie już dobrą perspektywę. W pracy pojawi się jakaś trudność w realizacji celu. Nie poddawaj się.Te przeszkody są do pokonania przy Twojej spokojnej konsekwencji w działaniu. W domu jacyś goście z dobrą nowiną. Podniesie to na duchu nie tylko Ciebie, ale i Twoich bliskich.W miłości masz duże możliwości, ale uczucia walczą z rozsądkiem. Może jednak czasami warto posłuchać serca? W poniedziałek sporo niepewności, ale wieczorem widzisz sprawy klarowniej niż wcześniej. W sobotę zaufaj przeznaczeniu. Los wymaga od Ciebie umiejętności godzenia się z tym, na co nie masz wpływu. Pamiętaj, jeśli chcesz coś zrobić, zrób to od razu, nie czekaj.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.