Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

7/2019 czwarty wymiar

Horoskop

Horoskop na Lipiec 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

ryby

Ryby

( - )

Za bardzo plączesz się w swoich myślach, analizach i domysłach. To zamąca właściwe postrzeganie rzeczywistości. Tak naprawdę Twoja droga jest prosta. Przestań komplikować sprawy i żyj najprościej, jak tylko potrafisz, mając w sercu ufność, że wszystko ułoży się dobrze. Wydaje Ci się, że w finansach jesteś ofiarą ludzi, sytuacji i że jesteś całkowicie bezsilna. To tylko pozór. Im dłużej będziesz tkwić w tej iluzji, tym więcej spraw może się skomplikować. W pracy nie patrz na przeszłość. To, co się wydarzyło, jest nieistotne teraz. Masz wpływ na bieg wydarzeń. To Ty „rozdajesz karty”. W domu dobry czas do porządkowania starych spraw i tworzenia nowej, lepszej przyszłości. Nie uzależniaj jej od przypływu pieniędzy. Otrzymasz wsparcie finansowe w odpowiednim dla siebie momencie. W miłości grasz pierwsze skrzypce. W poniedziałek masz dobrą intuicję. Kieruj się wizją przyszłości. W czwartek wszystkie drogi prowadzą do celu. Los wymaga od Ciebie gromadzenia i zabezpieczania swoich dóbr materialnych. Pamiętaj, „jak Cię widzą, tak Cię piszą”.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.