Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Maj 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

ryby

Ryby

( - )

Za bardzo jesteś skupiona na ludziach i przeżywaniu ich emocji. Wydaje Ci się to właściwe, ale nie zauważasz, że to Ciebie wyczerpuje. Nie bierzesz także pod uwagę tego, że jeśli osłabisz się emocjonalnie, to nie będziesz mieć sił, aby konstruktywnie pomóc potrzebującej osobie. Lepiej zachowaj spokój i zdrowy dystans. W finansach dobry czas. Dużo działaj w tym obszarze. Każdy wysiłek się opłaci. W pracy nie jesteś do końca zadowolona z siebie, ale chyba za dużo od siebie wymagasz. Więcej zyskasz, jeśli podejdziesz do spraw z większym dystansem i wewnętrznym luzem. W domu dobry czas do spotkań rodzinnych i kształtowania na nowo relacji, które do tej pory nie za bardzo się układały. Jednak pamiętaj, aby nikomu nie organizować życia na siłę. W miłości serce idzie jedną drogą, a rozum drugą. Tym razem lepiej kieruj się rozumem. W poniedziałek za dużo rzeczy sobie wyobrażasz i dlatego masz gorszy kontakt z rzeczywistością. We wtorek dobry czas dla bieżących spraw finansowych i materialnych. Los wymaga od Ciebie zadbania o swój komfort psychiczny. Pamiętaj, zawsze rób to, co na dany moment możesz i zaufaj przeznaczeniu.

W najnowszym numerze

seminarium 2019
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.