Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Marzec 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

ryby

Ryby

( - )

Koniecznie chciałabyś coś zmienić, ale nie możesz dostrzec właściwej perspektywy i im więcej rozmyślasz, tym bardziej nie wiesz, czego tak naprawdę chcesz. To sprawia, że czujesz wewnętrzny chaos i dyskomfort. Masz w sobie dużą wrażliwość i Twoje uczucia są właściwe. Dlaczego nie możesz im do końca zaufać? W finansach lepiej poruszać się w granicach bezpieczeństwa, niż czekać i nie robić nic. Jednak branie pożyczek czy kredytów w tym czasie nie jest dobrym posunięciem. W pracy teraz to Ty powinnaś zarządzać swoim czasem i przestrzenią. Nie daj się wpędzić w ciemny zaułek. W domu dobry czas na szukanie nowych rozwiązań korzystnych dla wszystkich. Koniecznie uporządkuj dokumenty rodzinne. W miłości wprowadzasz różne strategie, od udowadniania logicznych racji, przez ciepłe, uczuciowe traktowanie, po bezwzględne wymuszanie. Takie zachowanie pokazuje Twoją wewnętrzną determinację. Pozwól, aby to druga strona zawalczyła o Ciebie. W poniedziałek najlepsze decyzje podejmiesz około południa. W piątek lepiej wstrzymywać działanie i przeczekać do następnego dnia. Los wymaga od Ciebie słuchania dobrych rad innych, ale podejmowania decyzji samodzielnie. Pamiętaj, zawsze można coś zmienić.

W najnowszym numerze

kk 2019 nowy rok
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.