Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Luty 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

ryby

Ryby

( - )

Wkładasz dużo wysiłku w to, co robisz i pozytywnie kształtowanie swojego życia. Jednak nie jesteś do końca zadowolona z efektów, a nawet czasami masz wrażenie, że sprawy toczą się wbrew Tobie. Wszystko, co się u Ciebie dzieje, dopiero z czasem nabiera sensu i dokładnie pokazuje, dokąd zdążasz. Dlatego nie wkręcaj się w to, co się pojawia. Rób swoje i cierpliwie obserwuj bieg wydarzeń. Doskonały czas na polepszenie swojej sytuacji materialnej. Zaakceptuj swobodny przepływ pieniędzy , gdyż stres będzie powodował blokady. W pracy na początku miesiąca nie daj się wciągnąć w intrygę, a później trzymaj się przepisów i starych, utrwalonych wcześniej ścieżek. W domu jakieś niejasności i konflikty, które dadzą się załagodzić. W miłości chciałbyś wszystko z góry wiedzieć, ale tak się nie da. Dopiero kiedy odpuścisz, zacznie się układać. W poniedziałek nie przejmuj się przeciwnościami i tak masz szanse na wygraną. W sobotę rano lepiej nie okazywać swoich uczuć i nie mówić o tym, co myślisz. Los wymaga od Ciebie unikania osób z tendencją do manipulacji. Pamiętaj ucz się nowych rzeczy i rozwijaj swój umysł.

W najnowszym numerze

kk 2019 nowy rok
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.