Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Kwiecień 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

skorpion

Skorpion

( - )

Czujesz swoją siłę i wiesz, że masz wpływ na innych. To pozwala Ci pewniej realizować swoje przedsięwzięcia. Weź tylko pod uwagę, że aby osiągnąć cel, nie musisz zachowywać aż takiej szorstkości. Bądź milszy, a będzie jeszcze lepiej. W finansach na początku miesiąca sprawy się trochę komplikują i nie można do końca dojść, z jakiego dzieje się to powodu. Nie wgłębiaj się zbyt mocno w poszukiwanie przyczyn, błędów i winnych. Wkrótce okaże się, że nic takiego złego się nie stało, a wprost przeciwnie sprawy toczą się w najlepszy dla Ciebie sposób. W pracy masz możliwości wykorzystania swego talentu i doświadczenia. Tylko dlaczego akurat teraz w siebie nie wierzysz? W domu bliscy zbyt mocno wtrącają się do Twoich spraw i chcą wpływać na bieg wydarzeń. Może warto gdzieś na jakiś czas wyjechać i złapać do tego wszystkiego zdrowy dystans? W miłości sprawy układają się coraz lepiej. W poniedziałek za dużo myślisz, a za mało robisz. W środę udaje Ci się więcej spraw niż zwykle. Los wymaga od Ciebie większego poczucia humoru. Pamiętaj, kiedy zwątpisz, nie odpuszczaj. Warto spróbować jeszcze raz.

W najnowszym numerze

seminarium 2019
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.