Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Czerwiec 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

skorpion

Skorpion

( - )

Pogubiłeś się trochę w swoim życiu. Chcesz na siłę zrealizować swoje cele, lecz nie wierzysz w siebie i to sprawia, że brak Ci siły, aby doprowadzić sprawy do końca. Uwierz w siebie, a zobaczysz, jak łatwo osiągasz to, co chcesz i jak świat Ci sprzyja. W finansach z jednej strony jest to trudny i dość skomplikowany czas, negatywna przeszłość oddziałuje na teraźniejszość. Nie obawiaj się szukać pomocy. Masz przyjaciół. W pracy różnie. Raz z górki, raz pod górkę. Kiedy walczysz o siebie, czasami trzeba zaryzykować. Na początku miesiąca masz szansę coś zmienić. W domu wszystko idzie lżej niż dotychczas. Pod koniec miesiąca nie daj się wkręcić przez tzw. życzliwych, bo sytuacja się skomplikuje. W miłości układa się całkiem dobrze. Snucie planów na przyszłość, ślub i przeprowadzka są w najlepszym dla Ciebie czasie. Nie ukrywaj żadnych tajemnic, bo zakłóci to dobrą dla Ciebie sytuację. W poniedziałek wieczorem masz szanse na naprawianie spraw. Wtorek jest dobry dla finansów, pod warunkiem że nie będziesz wracać do tego, co Ci się wcześniej nie udało. Los wymaga od Ciebie większego zadbania o swój wygląd zewnętrzny. Pamiętaj, masz jeszcze wiele do zrobienia.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.