Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

8/2019 Czwarty wymiar

Horoskop

Horoskop na Sierpień 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

skorpion

Skorpion

( - )

Większość spraw układa się po Twojej myśli, ale Ty nie umiesz cieszyć się z tego. Przewidujesz różne problemy na przyszłość, tylko po to, aby się później nie rozczarować. Wydaje Ci się, że jest to dobry sposób, aby zapewnić sobie poczucie bezpieczeństwa. Przestań się zamartwiać i zacznij korzystać z życia. W finansach masz dużo szczęścia, więc korzystaj z okazji. Jeśli nie zaufasz biegowi wydarzeń, przegapisz to, co teraz najważniejsze. W pracy przyjazne osoby wspierają Cię i kierują w stronę rozwoju zawodowego. Powinieneś zaufać pokazywanej Ci drodze. W domu dziwne, nagle pojawiające się sytuacje, które zaburzają naturalny rytm. To wymusza ciągłe zmiany planów. Im szybciej przestaniesz się złościć, tym wcześniej sprawy się ułożą. Miłość wymaga od Ciebie tolerancji i wyrozumiałości. Trzymanie się na siłę swoich racji nie jest dobrym rozwiązaniem. We wtorek masz szczęście do pieniędzy. W środę unikaj urzędów i mundurowych. Los wymaga od Ciebie udzielenia pomocy potrzebującym. Pamiętaj, dużo możesz. Daj sobie szansę.

W najnowszym numerze

8/2019
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.