Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

czwarty wymiar 10/11 2019

Horoskop

Horoskop na Wrzesień 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

skorpion

Skorpion

( - )

Za dużo rozmyślasz, aż czasami boli Cię od tego głowa. Od jakiegoś czasu chcesz załatwić sprawy, na których Ci zależy, lecz to rozmyślanie sprawia, że stale masz nowe pomysły. Mniej myśl, a więcej działaj, wtedy los Ci pomoże. W finansach popełniasz błędy, ale masz więcej szczęścia niż rozumu. Nie jest to czas na większe zakupy. Lepiej ogranicz wydatki i zaoszczędź jak najwięcej. Na koniec miesiąca te dodatkowe pieniądze okażą dużym wsparciem. W pracy uważaj, o czym myślisz, bo Ci się to spełni. Jeśli się czegoś obawiasz, to się wydarzy. Jeśli będziesz myśleć pozytywnie, spotkasz się z pozytywnymi rozwiązaniami. W domu sytuacje, które dają sporo radości. Jakiekolwiek zmiany będą się teraz opłacać. W miłości na początku miesiąca sprawy się komplikują, ale później wszystko zaczyna układać się pomyślnie. W środę uważaj, aby kogoś nie urazić. W niedzielę po południu masz dobre pomysły i realizujesz swoje plany. Los wymaga od Ciebie więcej wewnętrznego luzu. Pamiętaj, zawsze jest jakieś wyjście.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.