Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Luty 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

skorpion

Skorpion

( - )

Twoje wcześniejsze działania i poświęcenie dla innych nie idą w zapomnienie. Teraz przyszedł czas, kiedy to inni pomogą Tobie i okażą swoją wdzięczność. Sytuacje zewnętrzne sprzyjają Tobie. Dobry los pamięta o Tobie i wesprze Cię w działaniach. W finansach doskonały okres do robienia większych interesów. Musisz wierzyć w realizację swoich celów. Jednak nie podejmuj zbytniego ryzyka. Pod koniec miesiąca może pojawić się ciekawa niespodzianka. Szybko wykorzystaj okazję. W pracy masz możliwości rozwoju, pod warunkiem, że podniesiesz swoją samoocenę. To, co sam myślisz o sobie, myślą o Tobie inni. Kontroluj swoje myśli, by były pozytywne, a staniesz się zwycięzcą. W domu pojawiają się sytuacje trudne do przewidzenia. Dasz radę ze wszystkim, jeśli nie poddasz się lękowi. W miłości trzeba po prostu ze sobą rozmawiać. We wtorek możesz liczyć na dobre zmiany. W czwartek nie ufaj wszystkiemu, co słyszysz. Los wymaga od Ciebie zachowania spokoju w każdej sytuacji. Pamiętaj, zawsze można zacząć od nowa.

W najnowszym numerze

kk 2019 nowy rok
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.