Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Grudzień 2015

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

strzelec

Strzelec

(23 Listopad - 22 Grudzień)

Wydaje się, że jesteś dla wszystkich „skrzynką pocztową”, a wszelkie informacje w tę i z powrotem przepływają przez Ciebie. Możesz je w jakiś sposób wykorzystać dla siebie, ale lepiej, jeśli wobec innych pozostaniesz lojalny i dochowasz tajemnicy. Jeśli jednak nie „utrzymasz języka za zębami”, to w drugiej połowie miesiąca zrobi się z tego nie lada afera. W finansach nie masz jasnych sytuacji, więc nie łudź się jakimiś mglistymi oczekiwaniami, bo jeszcze niepotrzebnie się w coś wplączesz. W pracy łapiesz „wiele srok za ogon”, a potem nie wyrabiasz się ze wszystkim. Może jednak warto byłoby uporządkować działania i w niektórych sprawach pozwolić sobie pomóc. W domu szykują się jakieś zmiany albo miejsca zamieszkania, albo zmieni się układ rodzinny lub pojawi się ktoś dawno nie widziany. W miłości masz duże pole do działania. Nie czekaj biernie na bieg wydarzeń. W poniedziałek rano masz najlepsze informacje. We wtorek uważaj na przepływy pieniężne. Los wymaga od Ciebie większego uporządkowania w myśleniu i działaniach. Pamiętaj, warto dawać się uszczęśliwiać, gdyż dzięki temu uszczęśliwiasz innych.

W najnowszym numerze

Magdalena Klimek
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.