Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Listopad 2015

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

strzelec

Strzelec

(23 Listopad - 22 Grudzień)

Dysponujesz potężną energią i z początkiem miesiąca wyraźnie odczuwasz swoją siłę. Możesz wiele zdziałać, ale potrzebne są Twoje decyzje i własna inicjatywa. Czekanie na to, co ewentualnie się wydarzy, będzie powodować nagromadzenie energii, która samoistnie wyładuje się w postaci różnych stresujących sytuacji. Jeśli będziesz cały czas czynny, zachowasz pełnię sił i doskonałe samopoczucie. W finansach dobra koniunktura. Ktoś inny zadbał o Twoje interesy. Nawet jeśli nie wiesz wszystkiego do końca, kieruj się intuicją. Nie doszukuj się logiki w tym, co się dzieje. W pracy do sprawy podchodź w różny sposób. Tylko niektóre możesz potraktować na większym luzie, inne wymagają pełnego skupienia. Z niepozornie wyglądającej sytuacji może wyklarować się coś ciekawego dla Ciebie. W domu okoliczności zmieniają się z dnia na dzień. W miłości wchodzisz na wyższy poziom świadomości. W poniedziałek lepiej nie wybieraj się w dalekie podróże. We wtorek i w niedzielę możesz liczyć na niespodziewanie miłe okoliczności. Los wymaga od Ciebie przyjęcia pomocy od innych. Pamiętaj, masz pozytywny wpływ na ludzi.

W najnowszym numerze

Magiczne Klucze 2016
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.