Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

8/2019 Czwarty wymiar

Horoskop

Horoskop na Sierpień 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

strzelec

Strzelec

( - )

Trochę drażni Cię powtarzalność różnych spraw. Chciałbyś coś mienić w swoim życiu, ale właśnie wbrew pozorom ta powtarzalność doprowadzi Cię do celu. Rozejrzyj się wokół siebie. Nie zauważasz swoich szans, bo bujasz w obłokach. Skup się bardziej na realiach i rzeczywistości. W finansach masz tendencje do hazardu i ryzyka. Nie daj się wciągnąć w różne gierki. Uważaj, bo tam, gdzie zarobek wydaje się łatwy i szybki, mogą kryć się problemy. W pracy dość nerwowo, ale i otoczenie tym razem nie sprzyja. Musisz liczyć na siebie oraz zachować spokój i „zimną krew” w każdej sytuacji. Pomimo że czasami wydają się absurdalne, to prowadzą do czegoś ważnego. W odpowiednim czasie wszystko stanie się jasne. Uważaj na sąsiadów i nie opowiadaj o swoich prywatnych sprawach. W miłości, jak zarządzisz i zorganizujesz, tak będzie. Poniedziałek dobry do spotkań towarzyskich i załatwiania trudnych spraw. W czwartek rano uważaj na wodę i nie spiesz się. Los wymaga od Ciebie tego, byś dawał z siebie więcej. Pamiętaj, masz szczęście, ale nie przekraczaj granic.

W najnowszym numerze

8/2019
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.