Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Czerwiec 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

strzelec

Strzelec

( - )

Bierzesz na siebie wiele spraw. Wydaje Ci się, że dasz radę, a później się nie wyrabiasz i zaczynają gromadzić się zaległości. Jeśli skupisz się na tym, co jest naprawdę najważniejsze, to szczęście zacznie Ci dopisywać. W finansach na początku miesiąca dadzą o sobie znać zaniedbania z przeszłości. Może Cię to trochę przygnębić. Jednak niespodziewanie w którymś momencie sprawy zaczną się układać na Twoją korzyść. W pracy dobra pierwsza połowa miesiąca. Wykorzystaj ten czas najlepiej, jak potrafisz. Uważaj na niektórych przyjaciół. Zbytnie zaufanie może spowodować kłopoty, które będziesz naprawiać przez następne parę lat. W miłości warto walczyć o swoje, zapomnieć o tym, co było i myśleć tylko o przyszłości. Wtedy nic z zewnątrz nie zakłóci Twego szczęścia, a pozytywne myśli będą kreować Twoją rzeczywistość. W poniedziałek nie ufaj autorytetom, bo wprowadzi Cię to w zły nastrój. W sobotę masz doskonały czas na spotkania towarzyskie i na randki. Los wymaga od Ciebie miłego odnoszenia się do siebie. Pamiętaj, potrzeba Ci więcej rozrywki i swobodnej zabawy.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.