Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

czwarty wymiar 10/11 2019

Horoskop

Horoskop na Wrzesień 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

strzelec

Strzelec

( - )

Masz tendencję do chowania głowy w piasek jak struś. To powoduje zbyt dużo stresu. Lepiej naucz się bycia odważnym i brania odpowiedzialności za swoje czyny. Wtedy sam ze sobą poczujesz się lepiej i zaoszczędzisz wiele energii. W finansach idzie Ci całkiem nieźle, ale zapominasz się jak dawniej i wystawiasz na niepotrzebne ryzyko. Podpisywanie jakichkolwiek umów prawnych nie jest teraz dla Ciebie wskazane. Czytaj między wierszami, bo możesz dać się oszukać. W pracy stare smutki idą w zapomnienie, a Ty wkręcasz się w wir wydarzeń, które pokazują Ci coraz lepsze perspektywy oraz to, do czego najlepiej się nadajesz. W domu każdy ma inne zdanie. Najlepiej oprzeć się na intuicji. W miłości najważniejszy jest kontakt werbalny. Po prostu rozmawiaj. W poniedziałek rozwiążesz nawet najbardziej skomplikowane zagadki. W czwartek nie daj się wciągnąć w niejasne sprawy. Los wymaga od Ciebie ułożenia spraw osobistych. Pamiętaj, stać Cię na więcej.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.