Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Kwiecień 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

strzelec

Strzelec

( - )

Masz bujną fantazję, wyobraźnię i więcej czasu przebywasz w „obłokach” niż na ziemi. Niestety to sprawia, że nie zawsze możesz realnie, rzeczywiście ocenić sytuację i dostrzec kryjące się szczegóły. Dlatego, jeśli podejmujesz ważne dla siebie decyzje, przegadaj je ze swoimi przyjaciółmi. W finansach powinno układać się coraz lepiej. Masz szanse dobrego ustawienia się na przyszłość. Uwierz w powodzenie i szczęście do pieniędzy, a Dobry Los zacznie Cię obdarzać wszelkimi dobrami. W pracy nie zgadzasz się z opiniami innych i masz odmienny pogląd na sprawy. Lecz nie sprzeciwiaj się im. Tym razem to ktoś inny może mieć rację. Sam to dostrzeżesz, jak pozwolisz sobie głębiej przyjrzeć się sprawom. W domu teraz to Ty jesteś gwiazdą i przyczyniasz się do poprawy warunków życia rodziny. W miłości odważnie i spokojnie walcz o swoje. W poniedziałek szczęście Ci dopisuje. We wtorek wykorzystuj ponownie pojawiające się okazje. Los wymaga od Ciebie zadbania o swoje potrzeby intelektualne. Pamiętaj, nie jest tak źle, jak Ci się wydaje.

W najnowszym numerze

seminarium 2019
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.