Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Luty 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

strzelec

Strzelec

( - )

Chcesz robić w swoim życiu wielkie rzeczy i w jakiś sposób zaistnieć. Masz wszelkie szanse, aby właśnie tak się stało. Tylko odnajdź w sobie odwagę, aby realizować najskrytsze marzenia. Jeśli podejmiesz takie wyzwanie, to właśnie ono ukształtuje Ci szczęśliwą drogę dalszego życia. W finansach może trochę gorzej niż zwykle, ale wbrew pozorom sprawy toczą się we właściwą stronę. Jeśli zachowasz cierpliwość i ufność, wkrótce zobaczysz światło na horyzoncie. W pracy atmosfera nie jest najlepsza. Docierają do Ciebie różne sprzeczne ze sobą informacje. Nie daj się wciągnąć w ogólny niepokój. Trwaj przy swoim i rób, co do Ciebie należy. To najlepsze wyjście. W domu na początku miesiąca możesz poczuć się w jakiś sposób oszukany, ale pod koniec lutego wszystko się wyjaśni i nawet wyjdzie Ci na dobre. W miłości konieczne jest poniesienie pewnej ofiary. W poniedziałek większość rzeczy Ci się udaje. W środę nie ufaj zapewnieniom i przysięgom. Los wymaga od Ciebie kształtowania sobie drogi szczęścia. Pamiętaj, wiara czyni cuda.

W najnowszym numerze

kk 2019 nowy rok
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.