Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Targi ezoteryczne opoka

Horoskop

Horoskop na Grudzień 2017

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

strzelec

Strzelec

(23 Listopad - 21 Grudzień)

Masz więcej uroku osobistego niż zwykle. Emanujesz wewnętrznym ciepłem i światłem. Pozytywnie wpływasz na innych. Nie chowaj się w sobie. Nie bój się pokazać światu, jaki naprawdę jesteś. W finansach sporo się dzieje i wydaje się, że sprawy idą w dobrą stronę i panujesz nad sytuacją. Pilnuj się, aby nie przedobrzyć z kontrolą, gdyż wtedy wszystko wywróci się do góry nogami. W pracy jest to dość korzystny okres. Z łatwością uzyskujesz, co chcesz. Być może rozszerzy się zakres Twoich obowiązków. Nie wycofuj się. Odważnie podejmij nowe wyzwania. W domu chcesz wprowadzić dobre zmiany, ale bliscy się opierają. Jeśli zaczniesz walczyć – przegrasz. Lepiej pozornie odpuść i cierpliwie poczekaj. W miłości wydaje się dość stabilnie, chociaż mimo to obawiasz się o swoją przyszłość. Ciesz się tym, co masz i nie wywołuj wilka z lasu. W poniedziałek do godziny 17 uporasz się z najtrudniejszymi sprawami. W piątek musisz się umiejętnie dostosować do nagłych, niespodziewanych sytuacji. Los wymaga od Ciebie tworzenia przyjemnej atmosfery. Pamiętaj, pozwól sobie chociaż przez chwilę pobyć samemu ze sobą.

W najnowszym numerze

czwarty wymiar 12/2017
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.