Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Czerwiec 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

waga

Waga

( - )

Nie zauważasz, że powtarzasz ciągle to samo i dlatego życie wydaje Ci się nudne i bezsensowne. Tym razem, nawet te drobne, codzienne rzeczy postaraj się zrobić w inny sposób niż dotychczas. Wtedy napłynie nowa, świeża energia życiowa. W finansach masz dużo szczęścia. Zatem szybko i z wiarą korzystaj z okazji. Jednak nie podejmuj żadnego ryzyka i unikaj hazardu oraz alkoholu, bo możesz się wpakować w skomplikowaną i zaskakującą sytuację. W pracy początek miesiąca wydaje się dość trudny, ale z biegiem czasu nabierasz chęci do działania. Jakaś niespodziewana sprawa otworzy Ci „furtkę” na przyszłość. W domu na początku miesiąca wydaje się, że sprawy są nie do rozwiązania. Jednak wszystko kończy się zaskakująco pozytywnie. W miłości umiesz przekonać do swoich racji, ale nie upieraj się za bardzo przy swoim. W środę sprawy wyglądają na zbyt skomplikowane. W sobotę naprawi się to, co popsuło się wcześniej. Los wymaga od Ciebie racjonalnych wyjaśnień swoich zachowań. Pamiętaj, pozwól sobie na radość i większą spontaniczność.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.