Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

8/2019 Czwarty wymiar

Horoskop

Horoskop na Sierpień 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

waga

Waga

( - )

Dobrze byłoby, abyś zastanowiła się nad hierarchią wartości. Kto i co jest dla Ciebie najważniejsze, a co mniej ważne? Zachowujesz się tak, jakby sprawy i osoby, które są dla Cebie ważne, w ogóle się nie liczyły. Postępując tak, możesz stracić coś, czego sobie nigdy nie wybaczysz. W finansach z jednej strony dobrze Ci idzie, a z drugiej jakbyś sama pchała się w problemy. Podchodzisz do pieniędzy zbyt lekceważąco. W pracy początek miesiąca bardzo ciężki. Możesz czuć się tak, jakby zawalił Ci się świat. Jednak później okaże się, że chodziło o coś zupełnie innego i wyszło Ci to tylko na dobre. W domu nie daj się wkręcić w urzędowe lub sądowe sprawy. Jeśli nie możesz czegoś uniknąć, odwlekaj w czasie, jak długo możesz. Cokolwiek się dzieje w miłości, jest dla Ciebie korzystne. Zaufaj przeznaczeniu. Po prostu kochaj i nie wracaj do przeszłości. W środę nie wyobrażaj sobie niczego złego i uwierz w szczęście. W czwartek unikaj wszelkiego ryzyka. Los wymaga od Ciebie korzystania z okazji. Pamiętaj, lepsza jest jakakolwiek decyzja niż jej brak.

W najnowszym numerze

8/2019
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.