Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Kwiecień 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

waga

Waga

( - )

Wiele działań podejmujesz i na siłę forsujesz przeszkody, lecz spotykasz się z oporem ludzi i materii. Zapominasz o swojej zdolności dyplomacji i rozwiązywania problemów poprzez mądrą, sprytnie zaplanowaną rozmowę. Więcej zyskasz dobrą strategią, niż złoszczeniem się. W finansach otrzymujesz różnego rodzaju informacje, które mogą być ze sobą sprzeczne. Potrzeba Twojego logicznego rozważenia spraw i rozsupłania problemów. W niektórych kwestiach lepiej poradzić się profesjonalnego doradcy. W pracy sporo się dzieje. Czasami wydaje się, że nie nadążasz za wymaganiami sytuacji lub nie rozumiesz ich. Nie wdrażaj się w to wszystko zbyt głęboko. Po prostu rób swoje i zachowaj zdrowy dystans. W domu konieczność załatwienia starej sprawy. W miłości rozluźnij się. Masz szanse na dobre zmiany. W poniedziałek oprzyj się na konkretach i nie ufaj ludziom mamiącym obiecankami. W czwartek warto podjąć każdy trud. Los wymaga od Ciebie spokojnego wyważania spraw. Pamiętaj, cokolwiek się zdarzy, dasz sobie radę.

W najnowszym numerze

seminarium 2019
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.