Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Październik 2015

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

waga

Waga

(24 Wrzesień - 23 Październik)

Ten czas jest dość skomplikowany dla Ciebie. Trudno jest Ci rozróżnić, co jest właściwe, a co nie, co jest prawdą, a co się nią tylko wydaje. Kieruj się wewnętrznym przeczuciem i po prostu przetrwaj. Tak naprawdę nic złego się nie dzieje, a zagrożenie jest pozorne. Ono ma Cię powstrzymać przed działaniem. W finansach spontanicznie pojawiające się sytuacje nie są tym razem do wykorzystania. Tylko to, co jest Twoim celem i zgodne jest z Twoją wolą, jest właściwe. W pracy trudzisz się, ale nie widać efektów. Pod koniec miesiąca niespodziewany zwrot akcji przysporzy Ci wielu sukcesów i sprzymierzeńców. W domu nagromadzenie różnych spraw. Nie bierz wszystkiego na siebie. Szukaj pomocy. W kwestiach urzędowych i prawnych oprzyj się na autorytetach. W miłości sprawy układają się najlepiej, jak to jest tylko możliwe. W poniedziałek widzisz wszystko w krzywym zwierciadle. W niedzielę nie odmawiaj propozycji wyjścia z domu. Los wymaga od Ciebie całkowitego zaufania do siebie. Pamiętaj, szukasz informacji na zewnątrz, tymczasem wszystkie masz w sobie.

W najnowszym numerze

Złoty Środek
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.