Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Październik 2017

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

waga

Waga

(23 Wrzesień - 23 Październik)

Większość spraw uda się Tobie teraz załatwić, ale pod warunkiem, że nie będziesz rozpowiadać, co robisz. Masz dobry czas, aby wykorzystać dotychczasowe doświadczenia i nawiązane przyjaźnie do wejścia wyżej w hierarchii społecznej i zawodowej. W finansach pierwsza połowa miesiąca bardzo dobra. Jeśli chcesz podjąć ważne decyzje i działać, to zrób to w tym czasie. Odkładanie spraw na drugą połowę miesiąca może okazać się dużym błędem. W pracy nie możesz się łudzić, że wystarczy poczekać, a sprawy ułożą się same. Tym razem musisz być do bólu racjonalna i upierać się przy swoim. W domu na początku miesiąca ktoś zachwieje spokojem rodzinnym, ale dość szybko sprawa na tyle się wyjaśni, że nawet wyjdzie wszystkim na dobre. W miłości musisz dokładnie wiedzieć, czego chcesz i jasno przedstawiać swoje racje. Wykorzystuj informacje, które otrzymujesz w poniedziałek i konsekwentnie buduj swoją przyszłość. W sobotę nie wszystko, co widzisz i słyszysz, jest prawdziwe. Los wymaga od Ciebie umiejętności wykorzystywania okazji i informacji. Pamiętaj, za decyzją powinno iść konkretne działanie.

W najnowszym numerze

kalendarz 2018
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.