Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Wrzesień 2017

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

waga

Waga

(23 Wrzesień - 23 Październik)

Teraz niezmiernie trudno jest Ci przewidzieć bieg wydarzeń. Raz los jest przeciwko Tobie, a zaraz potem wspierają Cię szczęśliwe zbiegi okoliczności. Niezależnie od tego, co się dzieje, musisz mieć wiarę. To pomoże Ci przetrwać trudniejsze momenty, a w rezultacie i tak doprowadzi do szczęśliwego zakończenia. W finansach teraz raczej stabilnie, nie podejmuj jednak decyzji dotyczących przyszłości w tej kwestii. W pracy sporo niejasnych sytuacji. Lepiej nie wgłębiaj się w nie. Pozwól na swobodny przepływ informacji. Wkrótce bez Twojej specjalnej interwencji i tak wszystko się wyjaśni. W domu masz plan, do którego dążysz wbrew wszystkim. Może jednak nie upieraj się, gdyż nawet jeśli osiągniesz cel, to nie będziesz miała z kim się nim dzielić. W miłości dobre i ciekawe zmiany. Co zdecydujesz lub zrobisz w poniedziałek wieczorem, przyniesie Ci szczęście w przyszłości. W środę nie podejmuj żadnego ryzyka. Los wymaga od Ciebie nabycia umiejętności cieszenia się drobiazgami. Pamiętaj, wiele zadowolenia przyniosą Ci dzieci.

W najnowszym numerze

kalendarz 2018
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.