Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Październik 2018

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

waga

Waga

(24 Wrzesień - 23 Październik)

Teraz dużą rolę odgrywa podświadomość, zatem skup uwagę na stanie swoich myśli i uczuć. Właśnie ten wewnętrzny klimat wpływa na Twój świat zewnętrzny. Jeśli funkcjonujesz w wewnętrznym stanie pokoju i harmonii, w taki sam sposób będą układały się sytuacje zewnętrzne. W finansach masz doskonałą intuicję i ona podpowiada, co masz robić. Czas Ci sprzyja. Możesz działać w celu pomnożenia pieniędzy. W firmie warto podjąć każdy wysiłek, a może nawet postawić pracę na pierwszym miejscu i poświęcić się dla niej. To zaprocentuje w przyszłości. W domu połowa miesiąca trudniejsza. Sprawy przybierają niewłaściwy obrót. Nie odpuszczaj. Walcz. W końcu znajdziesz na wszystko dobre rozwiązania. W miłości potrzeba więcej Twojej inicjatywy i nadania działaniom konkretnego kierunku. W poniedziałek dokładnie wiesz, co robić. W środę unikaj jakiegokolwiek ryzyka. Los wymaga od Ciebie otwarcia się na relacje towarzyskie. Pamiętaj, energię do życia czerpiesz z przyjaznych kontaktów z ludźmi.

W najnowszym numerze

mkl2018
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.