Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Luty 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

waga

Waga

( - )

Teraz wraca do Twojego życia nadzieja na lepsze jutro. Planuj swoją przyszłość i podejmuj wysiłek w realizowaniu swoich celów. Co teraz utrwali się w Tobie i co zapoczątkujesz z silną wolą i determinacją w działaniu, będzie przynosić owoce w przyszłości. W finansach dobry czas na eliminowanie błędów i podejmowanie decyzji. Tym razem wchodzenie w spółki, nawet z przyjaciółmi, nie jest wskazane. W pracy możesz stać się ofiarą albo zwycięzcą. To zależy od tego, czy będziesz dążyć do zmian, czy też kurczowo trzymać się tradycji. Konserwatywne podejście do spraw będzie opóźniać Twój rozwój. W domu koniecznie trzeba zająć się urzędowymi i prawnymi sprawami. Nie odkładaj niczego na później. W miłości czas Ci sprzyja. Jeśli się postarasz, osiągniesz to, co chcesz. Stałe relacje mają szansę na poprawę i znalezienie sposobu na odświeżenie uczuć. W poniedziałek uważaj na nowe przypadkowe znajomości. W środę masz siłę sprawczą. Los wymaga od Ciebie rozsądku w kwestiach finansowych. Pamiętaj, miej odwagę być sobą.

W najnowszym numerze

kk 2019 nowy rok
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.