Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

czwarty wymiar 10/11 2019

Horoskop

Horoskop na Wrzesień 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

waga

Waga

( - )

Nie jest to czas na rozpamiętywanie tego, co było. Natomiast jest to czas na to, aby pozytywnie kształtować swoją rzeczywistość i budować szczęśliwą przyszłość. Decyzje, które teraz podejmiesz i konsekwencja w realizacji celów przyniosą Ci ciekawe rozwiązania. W finansach układa się w miarę dobrze, pod warunkiem że nie skorzystasz z propozycji, którą otrzymałeś jakiś czas temu. W pracy niejasne sytuacje mieszają Ci w głowie. Niewiele z nich można logicznie wytłumaczyć. Najważniejsze, abyś się tym nie przejmowała, tylko robiła to, co do Ciebie należy. W domu wracają problemy z przeszłości. Tym razem sama musisz sobie z tym poradzić, bo jeśli będziesz wciągać w to innych, to sprawy mogą się skomplikować jeszcze bardziej. W miłości pojawia się szansa, aby Twój wysiłek nareszcie się opłacił. W środę wiele rzeczy Ci się udaje. W czwartek uważaj na kwestie urzędowe i prawne. Los wymaga od Ciebie życiowej mądrości i radzenia sobie w każdej sytuacji. Pamiętaj, warto mieć w życiu jasne zasady.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.