Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Czerwiec 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

wodnik

Wodnik

( - )

Masz w sobie dużo uroku osobistego i Twoja atrakcyjność rośnie. Przyciągasz do siebie uwagę i zainteresowanie płci przeciwnej. Sprawy urzędowe, majątkowe i sądowe zaczynają się układać na Twoją korzyść, ale jesteś za bardzo leniwy, aby zawalczyć o swoje. Przekonaj się, że odpowiedni wysiłek zmienia perspektywę. W finansach nie licz na łut szczęścia. Poruszanie się po omacku może przynieść dodatkowe problemy. Dlatego przyjmij konkretną strategię i zacznij ją konsekwentnie realizować. Wtedy Twoja sytuacja materialna znacznie się poprawi. W pracy więcej skorzystasz, jeśli bardziej się otworzysz. W domu nareszcie sprawy się porządkują. W miłości trochę nieporozumień. Większe poczucie własnej wartości pozwoli Ci na głębsze przeżywanie uczuć i na lepsze wyczucie sytuacji. We wtorek zajmij się planowaniem przyszłości i porządkowaniem starych spraw. W środę nie przejmuj się, jeśli Ci coś nie wyjdzie i tak z biegiem czasu obróci się na Twoją korzyść. Los wymaga od Ciebie zadbania o swój status materialny. Pamiętaj o rozdzieleniu pracy od odpoczynku.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.