Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Kwiecień 2016

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

wodnik

Wodnik

(21 Styczeń - 19 Luty)

Być może nie zauważasz tego, jak często odpływasz w świat swoich wyobrażeń. To iluzja, którą lubisz się karmić, gdyż jest piękniejsza i lepsza niż rzeczywistość. Im częściej to robisz, tym trudniej jest Ci rozpoznać, co jest fikcją, a co prawdą. Staraj się jak najwięcej skupiać na sprawach bieżących i nie myśleć o tym, co było, co jest i co będzie. W finansach potrzeba konkretnych decyzji i zawalczenia o swoje sprawy. Nie czekaj, bo taka postawa będzie tylko umacniać w Tobie poczucie bezsilności. W pracy chcesz ze wszystkimi dobrze żyć, ale już przecież wiesz, że tak się nie da. Wybierz tylko te osoby, które naprawdę są Ci życzliwe i oprzyj się na nich, a resztę trzymaj na dystans. Wtedy Twoja sytuacja zawodowa się poprawi. W domu teraz Ty musisz zaopiekować się innymi. W miłości masz sporo szczęścia. W poniedziałek nie postępuj pochopnie i obserwuj pojawiające się sytuacje. One przynoszą Ci ważne informacje. We wtorek działaj w kierunku polepszenia swojej sytuacji materialnej. Los wymaga od Ciebie wykrzesania ciepłych uczuć do samego siebie. Pamiętaj, zawsze jest jakieś rozwiązanie.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.