Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Luty 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

wodnik

Wodnik

( - )

Jesteś zbyt czuły na to, co i kto do Ciebie mówi i jakim tonem. To sprawia, że masz wiele obaw i wycofujesz się w głąb siebie. Powinieneś teraz popracować nad tym, aby nauczyć się odpowiedniego dystansu. Wtedy zachowasz wolną przestrzeń mentalną i poradzisz sobie w każdej sytuacji. W finansach masz dobry czas. Korzystaj z okazji i wszelkich informacji. Nawet te z pozoru niekorzystne możesz wymodelować w pozytywny dla Ciebie sposób. W pracy na początku miesiąca nie daj się wciągnąć w pułapkę, gdyż później cały miesiąc będziesz borykać się z nieswoimi sprawami. Zmiany w pracy nie są teraz najlepszym rozwiązaniem. Dom i rodzina wyzwalać będą zbyt dużo emocji. Podejdź do wszystkiego racjonalnie, kieruj się zdrowym rozsądkiem i staraj się w sobie i bliskich rozładować napięcia. Rozmawiaj, a okaże się, że każdy ma trochę racji. W miłości spróbuj jeszcze raz. W poniedziałek wieczorem dobry czas na intymne spotkania. W sobotę nie komplikuj prostych spraw. Los wymaga od Ciebie zadbania o swój wygląd zewnętrzny. Pamiętaj, nadaj swojemu życiu głębszy sens.

W najnowszym numerze

kk 2019 nowy rok
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.