Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

czwarty wymiar 10/11 2019

Horoskop

Horoskop na Wrzesień 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

wodnik

Wodnik

( - )

Ciąży Ci monotonia. Powtarzalność tych samych spraw męczy Cię i wpędza w depresję. Zadbaj o różnorodność. Nawet drobne zmiany w wykonywaniu codziennych czynności poprawią Twoje samopoczucie i napędzą nową energię życiową. Wtedy poczujesz, że wychodzisz z marazmu. W finansach masz niejasny obraz. Dlatego lepiej trzymać się starych, sprawdzonych sposobów przepływu pieniędzy. Jakiekolwiek nowe pomysły, warto dobrze przemyśleć. W pracy kontakty się poprawiają i sporo dzieje się pod kątem Twojego dalszego rozwoju. W tym przypadku nie warto się opierać, bo zadziałasz wtedy przeciwko sobie. Zmiana miejsca zamieszkania lub układu domowo-rodzinnego wyjdzie Ci na dobre. W miłości puść wszystko luzem, ale nie lekceważ i rób swoje. Jeśli ma się ułożyć, stanie się to w sposób naturalny. We wtorek wiele spraw się komplikuje. Ważniejsze decyzje lepiej odłożyć na później. W czwartek po południu sprawy układają się po Twojej myśli. Los wymaga od Ciebie więcej luzu wewnętrznego i pielęgnowania radości z drobnych rzeczy. Pamiętaj, zauważ, że liczysz się dla innych.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.