Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Styczeń 2018

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

wodnik

Wodnik

(21 Styczeń - 18 Luty)

Rok 2018 witasz w niezbyt dobrym nastroju. Jeszcze masz w sobie świeżą pamięć tego, co nie wyszło. To sprawia, że nie chce Ci się rozwijać skrzydeł i walczyć. Może Ci się wydawać, że jesteś zamknięty w szklanej pułapce. To tylko złudzenie. Nie poddawaj się temu i wyjdź do ludzi. Jak najszybciej zacznij działać. W finansach, pomimo pewnej porażki w środku miesiąca, sprawy i transakcje powinny zakończyć się korzystnie dla Ciebie. Możliwa jest jakaś niespodzianka pod koniec stycznia. Niczym nie ryzykujesz – skorzystaj. W pracy pomimo Twoich dobrych chęci relacje z ludźmi stają się trudne. Musisz przestać się starać, podejść z wewnętrznym dystansem i zmienić swoją postawę na bardziej przyjazną, lecz nieustępliwą. W domu dopiero od połowy miesiąca poczujesz ulgę i sprawy nabiorą pozytywnego obrotu. W miłości nie wszystko da się naprawić. Może o niektórych rzeczach warto zapomnieć? W poniedziałek unikaj spraw prawnych i osób mundurowych. W środę każda nagła zmiana jest dobra. Los wymaga od Ciebie większej wiary w siebie. Pamiętaj, przy niekorzystnej koniunkturze zawsze możesz zmienić zdanie.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.