Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

8/2019 Czwarty wymiar

Horoskop

Horoskop na Sierpień 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

wodnik

Wodnik

( - )

Teraz najważniejsze są dla Ciebie relacje. Im lepiej będą układały się kontakty, tym sprawniej będą toczyły się Twoje sprawy. Tym razem nie samodzielność, ale dobra współpraca, szukanie pozytywnych rozwiązań dla wszystkich i znajdowanie sprzymierzeńców zapewnią Ci poczucie bezpieczeństwa i odwagę w działaniu. W finansach uważaj na początku miesiąca. Nie daj się wciągnąć w jakieś „ciemne” interesy. Jednak skorzystaj z nadarzającej się okazji w drugiej połowie miesiąca. W pracy inni nadają Ci właściwy kierunek, ale możesz nie chcieć tego słuchać. Pojawią się nieporozumienia i jakieś nieprzyjemności, ale sprawy zakończą się nieoczekiwanie pozytywnie dla Ciebie. W domu jakieś nagłe zmiany – wyjazd lub przeprowadzka. W miłości możesz jeszcze wiele naprawić. We wtorek do południa bądź ostrożny we wszelkich transakcjach finansowych. W sobotę wieczorem spotkania towarzyskie przyniosą Ci szczęśliwe rozwiązania. Los wymaga od Ciebie więcej uśmiechu na co dzień. Pamiętaj, zmiany mogą być dobre, jeśli nieco zwolnisz tempo.

W najnowszym numerze

8/2019
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.