Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Styczeń 2017

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

wodnik

Wodnik

(20 Styczeń - 18 Luty)

Jest to czas, kiedy często wracasz do przeszłości. Szczególnie rozpamiętujesz to, co było dobre i momenty, kiedy czułeś się szczęśliwy. Porównujesz te chwile do życia bieżącego i nie wygląda to zbyt korzystnie. Pamiętaj jednak, że marzenia i wyobrażenia są zawsze najpiękniejsze, bo funkcjonują w wyobraźni, ale jeszcze piękniejsze mogą być, kiedy je wcielisz w życie. W finansach początek i koniec miesiąca to trudniejszy czas. Szczególnie pod koniec nie decyduj pochopnie. Lepsze będzie wtedy spokojne poczekanie niż podejmowanie jakichkolwiek kroków i nerwowe działanie. W pracy do połowy miesiąca masz duże pole do działania, zaś w drugiej części lepiej będzie dostosować się do narzuconych odgórnie procedur i niespodziewanie pojawiających się sytuacji. W domu większy spokój i stabilność. W miłości najlepsze rozwiązania pojawią się pod koniec miesiąca. W poniedziałek masz najwięcej możliwości do wykorzystania. We wtorek bądź ostrożny w sprawach finansowych i materialnych. Los wymaga od Ciebie nieodpływania w świat wyobrażeń, tylko konsekwentnego trzymania się rzeczywistości. Pamiętaj, najlepsze pomysły pojawiają się w niedzielę wieczorem. Wykorzystuj je.

W najnowszym numerze

kalendarz 2017
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.