Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Luty 2016

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

wodnik

Wodnik

(21 Styczeń - 19 Luty)

Jest to czas rozwijania kontaktów koleżeńskich i przyjacielskich. Dobrze byłoby, abyś nie czekał, tylko sam jak najwięcej wychodził z inicjatywą. Odnowienie starych relacji i nawiązanie nowych teraz jest konieczne dla Twojej przyszłości związanej z rozwojem zawodowym. W finansach nic szczególnego się nie dzieje. Oprócz tego, że masz lekką rękę do wydatków. Czasami nawet przesadzasz, lecz chcesz się pokazać z jak najlepszej strony. W pracy sam musisz zarządzić sobą i swoją przestrzenią, a może nawet wziąć odpowiedzialność za innych, więc nie czekaj na dyrektywy. Pokaż siłę i zdecydowanie. Dasz tym dobry przykład. W domu możesz bywać mniej niż zwykle i komuś bliskiemu może się to nie podobać. Nie wchodź w konflikt. Lepiej wymyśl rekompensatę. W miłości to bardzo dobry czas dla Ciebie. Otwórz się na radość i czerpanie przyjemności, a przeżyjesz niezapomniane chwile. W poniedziałek masz tendencje do oszukiwania samego siebie. W niedzielę mocno działa Twoje przeznaczenie, aby popchnąć Cię na drogę szczęścia. Los wymaga od Ciebie większej konsekwencji w wywiązywaniu się z danych obietnic. Tylko radość dzielona z innymi ma tak naprawdę jakiś sens.

W najnowszym numerze

Magiczne Klucze 2016
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.