Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Maj 2016

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

wodnik

Wodnik

(21 Styczeń - 19 Luty)

Pragniesz być ceniony i zauważany przez innych, chcesz osiągnąć sukces i szczęście. Jednak nie zrobisz tego w pojedynkę. Musisz pamiętać, że kiedy chcesz wejść na szczyt, innych trzeba pociągnąć za sobą. Masz wiele niewiadomych, lecz nie komplikuj niepotrzebnie spraw, gdyż rozwiązania są bardzo proste. W finansach czas sprzyja rozwiązaniu dylematów i znalezieniu odpowiednich osób i zadań do zrealizowania własnych celów. W pracy pomimo niepewności, Ty teraz zarządzasz swoimi sprawami, więc jak nimi pokierujesz, tak się stanie. W domu sprawy rodzinne powinny stać się dla Ciebie najważniejsze. Poświęć każdemu członkowi rodziny tyle uwagi, ile potrzebuje, a zwróci Ci się to wielokrotnie. W miłości serce masz otwarte dla wszystkich, lecz nie od każdego otrzymujesz tyle, ile dajesz. Zamknij je więc jak najszybciej dla tych, którzy z premedytacją w nie uderzają. W poniedziałek ktoś próbuje Tobą manipulować. W niedzielę masz dużo szczęścia w nieprzewidywalnych sytuacjach. Los wymaga od Ciebie poradzenia sobie z lękiem przed sukcesem. Pamiętaj, to, co wydaje Ci się trudne, w rzeczywistości jest proste do zrobienia.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.