Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Kwiecień 2019

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

wodnik

Wodnik

( - )

Wpadłeś w jakąś nieciekawą przestrzeń emocjonalną i oceniasz sytuacje i ludzi poprzez własne wewnętrzne przeżycia. Patrzenie na świat poprzez emocje sprawia, że wygląda on na zupełnie inny, niż jest w rzeczywistości. Najpierw postaraj się uzyskać wewnętrzny spokój, a potem jeszcze raz spróbuj zobaczyć sprawy, oceniając je racjonalnie. W finansach na początku miesiąca pojawi się trochę problemów, lecz doskonale sobie z nimi poradzisz. W pracy jest to trudniejszy czas. Na niektóre sprawy w ogóle nie masz wpływu, więc lepiej się po prostu podporządkować i cierpliwie czekać na zmianę koniunktury. W domu trochę nieporozumień, ale warto na to wszystko spojrzeć trochę z innej perspektywy. Wtedy zobaczysz rozwiązania. W miłości kieruj się sercem. Wtorek nie jest odpowiednim dniem na zmiany. W środę wieczorem łatwiej przekonasz innych do swoich projektów. Los wymaga od Ciebie

W najnowszym numerze

seminarium 2019
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.