Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Porady astrologiczne

Katarzyna M. Grela

Oswoić rzeczywistość

Nadchodzi rok 2014. Słońce nadal jest w Koziorożcu, a my mniej więcej już wiemy, co będzie dla nas ważne przez kolejne miesiące.

 

Zgodnie z naturą tego znaku wypada to ułożyć w jakąś spójną konstrukcję, wytyczyć drogę na szczyt. Dobrze by było zaplanować kilka różnych wariantów, bo czeka nas burzliwy rok, dużo konfliktów i zmian, zarówno w naszym życiu, jak i w skali ogólnej. Musimy się przygotować na przykre niespodzianki w układach z partnerami, uczyć się tolerancji. Starajmy się osiągnąć cel i nie poddawać się zbyt łatwo i nie za każdą cenę. Spróbujmy to wyważyć i robić, co się da, ale pozostać wiernym sobie, pamiętać o tym, co jest ważne, co stanowi korzenie.

(...)Więcej przeczytasz w numerze Porady astrologiczne

Artykuły z tej kategorii

  • Dieta nieśmiertelnych...

      O Victorze Truviano, jednym z najbardziej znanych obecnie breatharian na świecie, pisaliśmy w „Czwartym Wymiarze” kilka miesięcy temu. To dzisiaj 38-letni były skrzypek z Buenos Aires, który w czasie swojej trwającej ponad dekadę kariery muzycznej występował m.in. ze słynną argentyńską pianistką Marthą Argerich oraz wybitnym skrzypkiem z Izraela Itzhakiem Perlmannem. Swoją świetnie zapowiadająca się karierę ten niespełna trzydziestoletni potomek włoskich emigrantów przerwał jednak prawie z dnia na dzień z powodu... breatharianizmu.…

    Czytaj więcej...

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.