Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

czwarty wymiar 10/11 2019
 • Wróżbici, Jasnowidzący, Media

  Ewa Kulejewska

  Ewa Kulejewska

  Ewa Kulejewska dostrzega runy wszędzie: w plątaninie gałęzi drzew na osiedlowym skwerku i w chmurach. Na księżych ornatach i papieskich tiarach. W przedmiotach codziennego użytku, na wewnętrznej stronie dłoni, w układzie zmarszczek na twarzy. W zmarszczce na moim czole dopatruje się ochronnej runy A...
 • Wróżbici, Jasnowidzący, Media

  Małgorzata Trzaskoma

  Małgorzata Trzaskoma

  Dom powinien pachnieć kuchnią, potrawami, świeżym chlebem, wtedy staje się domem prawdziwym, magicznym, do którego chce się przyjść, za którym się tęskni. Zawsze powinien być gotowany obiad. Zimne zakąski nie mają tej energetyki ognia, nawet jeśli to tylko płomień gazowy. Nigdy w mikrofali. Gotowani...
 • Wróżbici, Jasnowidzący, Media

  Teresa Zembrzuska

  Teresa Zembrzuska

  Nie zastanawia się, skąd przychodzi do niej wiedza, którą przekazuje tym, którzy na nią czekają. Najważniejsze, że pomaga. Że widzi sens w niezwykłych wydarzeniach, które tworzą plecionkę jej życia.
 • Wróżbici, Jasnowidzący, Media

  Sandra

  Sandra

  Ma to od dzieciństwa. Sama nie wiedząc skąd – potrafiła pomóc sobie w różnych trudnych sytuacjach, w chorobach, raz nawet w zapaści. Taka rodzina: babcia, ojciec, ciotki. To i ona. Jakoś inaczej odbiera niektóre sygnały. Intuicyjnie, podświadomie.
 • Wróżbici, Jasnowidzący, Media

  ALICJĄ DOMINIAK

  ALICJĄ DOMINIAK

  BARSY O barsach – punktach na naszej głowie, których delikatne dotykanie uwalnia nagromadzone w nas przekonania i uprzedzenia oraz pozwala piękniej żyć – z ALICJĄ DOMINIAK rozmawia Jolanta Ciepielewska.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.