Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

czwarty wymiar 10/11 2019

 

Czwarty Wymiar numer 10-11/2019 pojawi się w sprzedaży już w najbliższy wtorek 22 października.

 

 

OD WYDAWCY

DRODZY CZYTELNICY!

Ponad 20 lat temu nabyłam prawa do tytułu i na początku marca 1999 roku wydałam łączony numer 1-3 „CZWARTEGO WYMIARU”. Odtąd, aż do numeru nr 9/2019 regularnie pojawiały się numery miesięcznika, a od 2005 także wydania specjalne. Pomagały mi w tym Wasze sugestie, podpowiedzi, a nawet czasami krytyczne słowa. Nie sposób było sprostać wszystkim oczekiwaniom i zadowolić wszystkich. Niektórzy z Was odchodzili, a potem wracali do lektury i współpracy autorskiej.

Starałam się czasem pogodzić wodę z ogniem, starą wiedzę tajemną z nowymi trendami, dawne i współczesne metody rozwoju duchowego, osobistego, uzdrawiania czy zaglądania za zasłonę losu...

.

Ostatnie lata nie były zbyt przyjazne dla wydawców prasy papierowej. Gwałtownie skurczyła się ilość punktów sprzedaży i pojawiły się rozmaite kłopoty, z którymi - trzeba się było zmagać.  Zresztą głośno zrobiło się o nich nawet w mediach.

Uświadomiłam sobie, że czas jest bezlitosny, że mam coraz mniej energii. Jeszcze chciałabym popracować nad swoimi książkami, by trafiły do rąk Czytelników. Dlatego w nr 9/2019 napisałam, że jest to ostatni numer miesięcznika zredagowany i wydany przeze mnie.

Prowadziłam rozmowy z osobami, które były zainteresowane kontynuowaniem wydawania „Czwartego Wymiaru". 9.09 br. nowym Wydawcą miesięcznika został Pan Łukasz Kierus, który dał się poznać jako energiczny edytor na książkowym rynku wydawniczym, zwłaszcza publikacji poświęconych duchowości, rozwojowi osobistemu, aniołom, życiu po życiu, jodze, itp.

Wystarczy przypomnieć tytuły książek, które ukazały się nakładem jego wydawnictw Illuminatio czy Samsara – „Wybory karmiczne",  „Wszechświat cię wspiera", „Praca z energią”, „Szepty aniołów" czy „Echa przeszłych wcieleń". Fragmenty wielu z nich prezentowaliśmy na łamach „CZWARTEGO WYMIARU".

Ze względów rejestrowych i organizacyjnych kolejny - łączony nr 10-11 miesięcznika pojawi się w punktach sprzedaży pod koniec października br. Przyjmijcie go życzliwie i wspierajcie nowego Wydawcę, dzieląc się swoimi pomysłami i sugestiami tematycznymi.

Najserdeczniej Dziękuję Czytelnikom, Autorom, Korespondentom, Reklamodawcom i Organizatorom naszych spotkań i imprez w kraju, i w Warszawie, za oddanie i towarzyszenie "Czwartemu Wymiarowi" przez te wszystkie lata.

To trudne, ale trzeba wiedzieć, kiedy odejść, powiedział ktoś dawno temu. Moja intuicja i znaki rozmaite podpowiedziały mi, że właśnie nadeszła pora zamknięcia tego etapu mojego życia.

Wielu z Was pyta o sklep-galerię na ul. Twardej w Warszawie, z którym współpracowaliśmy i który prowadził nasze akcje promocyjne. SKLEP KORMORAN to całkowicie odrębna jednostka organizacyjna i nadal będzie funkcjonować  w pełnym zakresie. Nic się nie zmieni. Serdecznie zapraszamy.

Od 10 października br. będzie w nim można nabyć Wydanie Specjalne „Czwartego Wymiaru " pt. Kalendarz Księżycowy 2020” - ostatnią naszą publikację prasową.

Z PODZIĘKOWANIEM

ZA WASZĄ WIELOLETNIĄ UWAGĘ I WSPÓŁPRACĘ

Rena Marciniak-Kosmowska

 

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.