Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

W nowym numerze

Anna Głogowska

Kody liczbowe usuwają ból

64Ludzie borykają się z bólem. To powszechny problem. Ewa May, autorka metody LFT, znalazła szybki i skuteczny sposób uśmierzania i usuwania bólu... w kilka minut.

 

Bóle kręgosłupa, ramion, stawów, nadgarstków, głowy, brzucha, kolan, a nawet tzw. „bóle duszy”, czyli traumy emocjonalne znikają dzięki wypracowanej przez terapeutkę unikalnej indukcji KODÓW LICZBOWYCH.
Metoda LFT, która służy głównie samodoskonaleniu, zajmuje się również uśmierzaniem i usuwaniem bólu poprzez odkrywanie i zrozumienie jego przyczyn. Ludzie dziś żyją szybko. Wielu nie ma czasu na dłuższe terapie i zagłębianie się w siebie. Chcą być uzdrowieni szybko, „klik i już”, a potem wracać do robienia kariery lub domowych obowiązków.
Kilka lat temu Ewa May odkryła, na potrzeby tych szybkich i niecierpliwych ludzi, sposób uzdrawiania za pomocą indukowania do miejsca bolesnego w ciele KODÓW LICZBOWYCH i ZNACZEŃ resetujących ból.
Rekord czasowy usunięcia trwale bólu chronicznego tym właśnie sposobem (ból barku trwający trzy lata i poddawany bezskutecznie fizjoterapii) wynosi 14 minut. Rekord uśmierzenia silnego bólu nadwyrężonego i zainfekowanego stawu barkowego to 2 minuty.

Odkrycie KODÓW LICZBOWYCH do likwidacji bólu nastąpiło w czasie warsztatów, gdy kobieta, która przez trzy lata nie mogła pozbyć się chronicznego bólu lewego barku i blokady ruchowej w tym obszarze (pomimo stosowania zabiegów fizjoterapii), zgłosiła się na ochotnika do pracy z zapisem śladu pamięciowego w swoim HPŻ (Hologram Pola Życia) na środku sali, przed całą grupą. Chciała za wszelką cenę wyzdrowieć. Terapeutka niewiele myśląc, prowadzona jakimś wewnętrznym głosem, wykonywała kolejne kroki nowej zupełnie wtedy dla niej procedury, jakby ją znała od dawna i stosowała codziennie. Cała „akcja” likwidowania chronicznego bólu zajęła jej wtedy około 14 minut, razem z czasem wprowadzenia kobiety w stan transu theta. Po wystarczającej liczbie eksperymentów potwierdzających skuteczność działania tej procedury, Ewa włączyła na stałe KLUCZ UZDRAWIANIA BÓLU za pomocą KODÓW LICZBOWYCH do wachlarza różnorodnych procedur transformacji osobistej i uzdrawiania metodą LFT.

Okazuje się, że kodem liczbowym złożonym z rzędu cyfr zapisana jest w podświadomości przyczyna bólu, jak również kod antidotum uśmierzający lub resetujący go. Sztuką jest sprawić, by podświadomość ujawniła KOD LICZBOWY bólu i wiedzieć, jak go użyć skutecznie. W kilka lub kilkanaście minut zaindukować go i uśmierzyć lub usunąć trwale ból. Kod liczbowy jest jak zastrzyk wibracyjny. Zarówno kody liczbowe, tembr głosu osoby prowadzącej proces, jak i ból są wibracją. Wytłumaczenie skuteczności stosowania kodów liczbowych, by usuwać czy uśmierzać ból, by zmieniać stany emocjonalne, a chorobę na zdrowie itd. leży w tym, że na poziomie energii, poziomie subatomowym WSZYSTKO JEST WIBRACJĄ.

Zarówno nasze ciało fizyczne, organy, myśli, jak i uczucia mają swoje specyficzne i mierzalne wibracje. Inną ma uczucie złości, a inną spokoju. Inną wibrację ma miłość, a inną nienawiść, zdrada i ufność, ból i komfort. Stan choroby jest inną wibracją, a stan zdrowia inną. Liczby, kody numeryczno-liczbowe też są wibracją. I jeśli są tak skuteczne w resetowaniu bólu i wprowadzaniu stanu bez bólu, to znaczy, że ból ma swój kod numeryczny, jest programem z konkretnym numerem i że zapisani jesteśmy kodami liczbowymi, jak matryce komputerowe. Ciekawe, prawda?
Ale trzeba wiedzieć, że te matryce nie są jednakowe dla wszystkich. Inny kod liczbowy ma ból spowodowany zdradą u pani Danusi, a inny spowodowany zdradą u pani Basi. Inny kod liczbowy ma zazdrość pana Krzyśka, a inny pana Janka. Innym kodem liczbowym transformuje się złość w spokój i akceptację u Magdy. A innym złość w spokój i akceptację u Krysi. To jest bardzo indywidualne. Kod Liczbowy to „tajemnica”, którą przechowuje podświadomość danej osoby, a wydobywa ją ten ktoś, będąc w tzw. STANIE CENTRUM (podstawowy stan świadomości i energii, w którym przeprowadza się wszystkie procesy w metodzie LFT). Umysł jest wtedy w stanie theta. Ewa May znalazła sposób na wchodzenie w stan theta, który jest dostępny dla każdego w kilkanaście sekund.
Według wiedzy, jaką dziś dysponujemy, wiele rodzajów bólu ma podłoże emocjonalne, a manifestują się fizycznie w ciele. Przyczyną może być stres, emocje, silne stany napięcia świadomego i podświadomego. Nadwyrężanie ciała i psychiki w pogoni za pracą i pieniędzmi czy utrzymaniem pozycji w firmie, konflikty i agresja, depresja, przeciążenie myśleniem o problemach, przewlekły stan niezgody na dominację innych, niepuszczanie dorastających dzieci do dorosłego życia, strach egzystencjalny, brak ugruntowania życiowego i wiele innych. A do tego obciążanie stawów w niewygodnych pozycjach przy komputerze, brak ruchu, złe odżywianie, przeładowanie głowy problemami, wysiłek umysłowy itd. Gdy dodamy do tego bóle wynikające z cukrzycy, niewydolności nerek, artretyzmu i inne, to ilość ludzi cierpiących z powodu różnorakiego bólu zaczyna urastać do milionów i miliardów na całej planecie. Ból spełnia zazwyczaj rolę ochronną – daje sygnał o zaistnieniu niebezpiecznych czynników zewnętrznych (uszkodzenie tkanki lub stawów), wewnętrznych (infekcja, wylewy, inne) oraz neurologicznych (emocje, stres, uszkodzenia systemu neuronalnego). Ostrzega przed zadziałaniem czynnika mogącego głębiej uszkodzić tkanki oraz wyzwala odruchową reakcję w celu uśmierzenia bólu lub ograniczenia skutków uszkodzenia.

Wiele jest dziś metod leczenia

Artykuły z tej kategorii

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.