Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

czwarty wymiar 10/11 2019
 • Muzyka nie tylko do masażu MP3

  Muzyka nie tylko do masażu MP3 nowość

  Zanurz się w dźwięki. Ta niezwykle stonowana muzyka, dobrana w staranny sposób, umo- żliwi Ci wsłuchanie się w głos własnego serca.
  Czytaj więcej...
 • Muzyka nie tylko dla fryzjerów MP3

  Muzyka nie tylko dla fryzjerów MP3 nowość

  Potrzebujesz zastrzyku energii? Z pewnością dostarczy Ci go kolekcja wyselekcjonowanych utworów z najlepszych albumów wydawnictwa oraz zupełnie nowych kompozycji. Utwory czołowych polskich kompozytorów muzyki instrumentalnej i ilustracyjnej dobrane zostały tak, abyś mógł (a) z zapałem przystąpić do ...
  Czytaj więcej...
 • Alikwoty – Boskie Dźwięki Mocy

  Udgatar
  Alikwoty to tony harmoniczne, sprawiające, że dźwięk ma barwę, wysokość oraz inne cechy. Także dźwięk głosu ludzkiego ma podobną strukturę. Na współbrzmieniu ciała z głosem oparte są również techniki wokalne pomocne przy uzyskiwaniu odmiennych stanów świadomości, np. w tantrycznym buddyzmie czy man...
  Czytaj więcej...
 • Spokojny Sen – reedycja

  Łukasz Kaminiecki
  Żyjąc we współczesnym świecie pełnym pośpiechu, napięć i stresu, potrzebujemy dla siebie czasu, przestrzeni i odpowiednich warunków, które umożliwią nam relaks, odpoczynek i regenerację sił.
  Czytaj więcej...
 • Senne Marzenia

  Łukasz Kaminiecki
  Wspomnienie Lata, Marzenia z Dzieciństwa, Otwarte Serce...
  Czytaj więcej...
 • My Dreams

  Łukasz Kaminiecki
  Miewamy różne sny choć większość z nich trudno jest zapamiętać. Traktujemy je bardzo subiektywnie. Tak też podszedł do tej płyty jej kompozytor Łukasz Kaminiecki, który wyraził swoje sny w muzyce. Kolorowe, piękne, harmonijne, spokojne, dynamiczne i refleksyjne zarazem – mają wiele barw. Jak tęcza r...
  Czytaj więcej...
 • Joga dla zdrowia – DVD

  Przedstawiamy płytę DVD, na której instruktor jogi Marek Apollo Miedziewski i dr Janusz Szeluga prezentują i omawiają między innymi poszczególne ćwiczenia oddechowe. Są one proste i łatwe do wykonania, a ich efekty wywierają wspaniały wpływ na zdrowie fizyczne i kondycję psychiczną.
  Czytaj więcej...
 • Leśne mokradła – odgłosy żab

  Leśne mokradła – odgłosy żab

  Agnieszka Sowa
  Natura jest darem, którego częścią jesteśmy. Wokół nas toczy się życie przepełnione bogactwem barw i dźwięków. To właśnie sama przyroda jest największym mistrzem i inspiracją dla powstających kompozycji. Wystarczy otworzyć się i wyostrzyć zmysły, obserwować i słuchać.
  Czytaj więcej...

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.