Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

czwarty wymiar 10/11 2019
 • „Zanim”

  „Zanim”

  Katarzyna Zyskowska-Ignaciuk
  Maria Skodowska-Curie to pomnikowa postać z naszego narodowego panteonu. Wydaje się nam, że wiemy o niej wszystko, bo od pierwszych lat szkolnej edukacji czytaliśmy o niej, choć jednocześnie mało wiemy o istocie jej prac naukowych.
  Czytaj więcej...
 • „Weź zdrowie w swoje ręce. Jak uleczyć samego siebie, kiedy nikt inny nie potrafi Ci pomóc”

  „Weź zdrowie w swoje ręce. Jak uleczyć samego siebie, kiedy nikt inny ...

  Amy B. Scher
  Kalifornijska terapeutka energetyczna, korzystając obficie ze swoich doświadczeń, daje nam do rąk kilka sposobów na to, jak pomóc samemu sobie w rozmaitych dolegliwościach. Podstawowe założenie, które nam podpowiada, jest takie, że jej książka „nie traktuje o chorobie; mówi o emocjach i energii. ...
  Czytaj więcej...
 • „Reiki. Kompletny kurs uzdrawiania. Trzy stopnie wtajemniczenia”

  Walter Lübeck, Frank Arjava Petter
  Reiki pojawiało się na łamach „Czwartego Wymiary” wiele razy. Tu mamy książkę Waltera Lübecka, twórcy tzw. Tęczowego Reiki (mówiąc najkrócej: europejskiej odmiany Reiki) i Franka Arjava Pettera, nauczyciela oryginalnego Reiki.
  Czytaj więcej...
 • „Medycyna ciała i ducha. Starożytna mądrość we współczesnej nauce”...

  Alberto Villoldo
  Czy da się połączyć medyczną i psychologiczną wiedzę uniwersytecką z – na przykład – uzdrowicielskimi praktykami szamanów z Amazonii? Nie wydaje się, by było to możliwe, bo naukowcy lekceważąco wypowiadają się o szamańskich metodach leczenia.
  Czytaj więcej...
 • Sukces z EFT. Zmień przekonania, zyskaj fortunę

  Iwona Kotłowska
  Najpierw – co znaczy pojawiający się w tytule skrót EFT? To Technika Emocjonalnej Wolności, która jest – wg autorki książki – niezwykle skuteczną metodą łagodzenia negatywnych emocji (czyli przede wszystkim stresu), jakie uprzykrzają życie i utrudniają prowadzenie interesów.
  Czytaj więcej...
 • Rozmowy mistrzów o najważniejszych prawach życia

  Wayne W. Dyer, Esther Hicks
  Esther Hicks jest autorką bestsellerowych książek o życiu duchowym, ale kiedy zmarł jej mąż, przestała pisać. Wtedy zaczęła otrzymywać przekazy od Abrahama, który w tej książce nazwany jest już na wstępie „zbiorową niefizyczną istotą mądrości”.
  Czytaj więcej...
 • Ewolucja duszy. Poznanie przeszłych wcieleń sposobem na duchowe uzdrow...

  Dr Linda Backman
  Zanim autorka – pedagog i psycholog – napisała tę książkę, przez ponad trzydzieści lat prowadziła praktykę psychoterapeutyczną i „korzystając z hipnoterapii regresywnej, pomagała ogromnej liczbie pacjentów cofnąć się do poprzedniej inkarnacji i okresów je oddzielających oraz lepiej zrozumieć swoją d...
  Czytaj więcej...
 • Życie Cię kocha. 7 duchowych wskazówek, które uzdrowią Twoją codzienno...

  Louise Hay, Robert Holden
  Tytuł tej książki to ulubiona afirmacja Louise Hay, znanej terapeutki i nauczycielki wewnętrznego rozwoju. „Życie mnie nie ocenia ani się mnie nie wyrzeka. Życie mnie kocha” – powtarza sobie w trudnych momentach i teraz wraz ze swoim współpracownikiem chce się podzielić swoją wiedzą z całym światem....
  Czytaj więcej...

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.