Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Wróżby

Tarot - przyszły tydzień

Zadaj pytanie, zapisz je i wybierz jeden z poniższych rozkładów tarota.
Zastanów się nad sensem i znaczeniem figur, a wtedy unikniesz pułapek, które zastawia na Ciebie los.

Postaw

Wróżba ta nie jest wyrocznią - niczym ostatecznym i przesądzonym! Karty jedynie ostrzegają przed tym co było, jest lub może nadejść.

PAMIĘTAJ - WYROCZNIĘ MOŻNA PYTAĆ TYLKO RAZ W TEJ SAMEJ SPRAWIE

Karty tarota (talia ma 78 kart) - z nich przepowiada się przyszłość, sięga do przeszłości. Jak twierdzi znany polski tarocista Jan Witold Suliga, karty tarota odkrywają tajniki wiedzy o prawidłowościach rządzących kosmosem. Kościół nigdy nie akceptował tych kart, ponieważ od XV wieku tworzyły one obrazkowy zapis wiedzy magicznej. Władze kościelne nazywały tarota "biblią szatana", ponieważ uważały, że tylko diabeł mógł je wymyślić. W szesnastym i siedemnastym wieku tarociści byli prześladowani tak samo, jak heretycy i czarownice. Współcześni tarociści twierdzą, że tarot, którego karty pokryte są niezwykłymi wizerunkami, do tego stopnia oddziałuje na wróżbitę, że uruchamia zdolności jasnowidzenia. Wróżąc kartami tarota można przejąć na siebie kłopoty osoby, której się wróży. Dlatego wróż po seansie myje się. Dlatego za wróżbę trzeba zapłacić, choćby symbolicznie, bo w ten sposób staje się ona interesem. Za wróżbę nie można dziękować, bo dobro, które uczynił wróż, pozostanie przy nim.

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.