Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Elżbieta Starko i Adam Karpiński
WREmind – nowa metoda

WREmind – nowa metoda

Prace nad metodą WREmind (Wysokowibracyjnego Rezonansu Energetycznego) rozpoczęły się jesienią 2011 roku. Łączy ona działanie na wszystkich znanych dotychczas poziomach energetycznych, począwszy od poziomu fizycznego aż do duchowego.

Powstała dlatego, ponieważ inne znane nam metody nie dawały satysfakcjonującej skuteczności jednocześnie na wszystkich poziomach energetycznych.
Po wielu latach pracy przekonaliśmy się, że szeroko pojęta energoterapia, podobnie jak medycyna konwencjonalna, bazuje tylko na uzdrawianiu skutków, a nie zajmuje się ich energetycznymi przyczynami.

Chcieliśmy opracować metodę, która docierałaby do przyczyn chorób. Współczesna energoterapia mówi o zaburzeniach energetycznych w przepływach energii i o tym, że powstałe zaburzenie emocjonalne może wywołać na poziomie fizycznym konkretną chorobę. Energoterapeuci skupiają się na usuwaniu zaburzeń...

Wydanie

W najnowszym numerze

Powitanie Jesieni 2019 2
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.