facebook

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na kwiecień 2014

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.


Byk

(21 kwietnia – 21 maja)

 

Coś Cię podkusza do działania, ale teraz powinieneś stawiać kroki ostrożnie. Raz rozpoczęte zadania będziesz musiał doprowadzić do końca niezależnie od tego, czy Ci się to spodoba, czy nie. Dodatkowo, kiedy emocje biorą górę, relacje z ludźmi się utrudniają. W finansach całkiem niezła koniunktura, ale uważaj na zbyt duże inwestycje, szczególnie dotyczące domu lub zmiany miejsca zamieszkania. Im więcej możliwości pozyskiwania pieniędzy, tym lepiej się układa. W pracy ważny jest zdrowy rozsądek. Jakiekolwiek domysły mogą zaprowadzić Cię w ślepy zaułek. Opieraj się na tym, co widzisz i słyszysz, a nie na tym, co czujesz. Im więcej samodzielności, tym lepsze wyniki w pracy. W domu czeka Cię jakaś głęboka transformacja. Może dotyczyć Twojej wewnętrznej przemiany, ale także przygotowań do zmian zewnętrznych. W miłości bądź cierpliwy. Wszystko toczy się właściwie. W piątek uważaj na przepływ informacji. W niedzielę jest dobry czas na miłość i czerpanie przyjemności.
Los wymaga od Ciebie umiejętności bycia szczęśliwym wbrew wszystkim i wszystkiemu. Pamiętaj, zaufaj wszystkiemu, co się wydarza.

Bliźnięta

(22 maja – 21 czerwca)

 

Pojawia się wiele przeszkód, ale nie przejmuj się na zapas. Będziesz je pokonywać, jeśli nie zrezygnujesz z osiągnięcia celu zbyt szybko. Rozszerz sobie przestrzeń poruszania się i nawet codzienne rzeczy postaraj się urozmaicić. Im więcej żywej energii wprowadzisz, tym łatwiej będzie Ci szło. W finansach połowa miesiąca dość niespokojna. Może być Ci trudno przewidzieć różne wydatki, a sytuacja może się zmieniać z dnia na dzień. Ta niestabilność wprowadzi trochę napięć. W drugiej połowie miesiąca szczęście bardziej Ci sprzyja. Możliwy też nieoczekiwany przypływ gotówki. W pracy jesteś zawieszony pomiędzy szybkim działaniem a stagnacją. Tym razem nic nie zrobisz na siłę. W domu sytuacja jest nie do końca komfortowa, ale znajdujesz rozwiązania. W miłości przyda się więcej bezinteresowności. Pozwól, niech wszystko się swobodnie toczy. We wtorek rozwiążesz najtrudniejsze problemy i masz dobry czas na sprawy prawne. W czwartek ktoś nad kim się ulitujesz, może to wykorzystać. Los wymaga od Ciebie zmiany niekorzystnych nawyków. Pamiętaj, masz przyjaciół.

Rak

(22 czerwca – 22 lipca)

 

Teraz mało Ci nie wystarcza. Wszystkiego chcesz dużo. Masz dobry czas na spełnianie swoich marzeń. Uważaj jednak na delektowanie się jedzeniem, gdyż możesz zbyt dużo przytyć. Posiadasz możliwości twórcze i widzisz perspektywę, ale potrzebne jest konkretne działanie. W przeciwnym razie wszystko zostanie tylko w Twojej wyobraźni. W finansach pojawi się sytuacja, która jasno Ci pokaże, w jakim kierunku powinieneś zmierzać. Chwytaj nadarzającą się okazję. W pracy widać lepsze i gorsze strony. Dużo rzeczy trzeba zrobić na wczoraj, więc stres towarzyszy Ci na co dzień. Jest to silny czynnik mobilizujący, ale pamiętaj także o relaksie. W domu początek miesiąca przynosi zamieszanie. Trudno jest Ci znaleźć porozumienie z najbliższymi. Może trzeba jednak pójść na jakieś ustępstwa? W miłości za sztywno trzymasz się zasad. Środa jest dobra do znalezienia drogi do miłości. W sobotę nie wybieraj się w dalszą podróż, bo możesz spotkać wiele przeciwności. Los wymaga od Ciebie miłego odnoszenia się do siebie. Pamiętaj, gdy załatwia się zbyt dużo spraw naraz, trudno cokolwiek skończyć.

Lew

(23 lipca – 23 sierpnia)

 

Zebrało się sporo wątpliwości w Twojej głowie i chciałbyś zrobić porządek w swoim życiu. Im więcej na ten temat myślisz, tym więcej rozterek się pojawia. Jeśli możesz, spokojnie zaakceptuj to, co jest i zobacz, co przyniesie przyszłość. W finansach początek miesiąca nerwowy i niepewny. Być może sytuacja przymusi do radykalniejszych decyzji. Im dalej, tym łatwiej będzie Ci uporać się ze sprawami, a nawet osiągnąć jakieś pozytywne efekty. To, jak się układa w pracy, zależy w głównej mierze od współpracujących z Tobą ludzi. Mogą oni nie być teraz w dobrej kondycji i nie wywiązywać się ze zobowiązań. Daj im wsparcie psychiczne, a wszystko pójdzie łatwiej. W domu nie wybiegaj za daleko z planami na przyszłość. Skup się raczej na sprawach bieżących, bo umknie Ci coś istotnego. W miłości masz dobry czas na wzajemną sympatię i bliskość. We wtorek sporo zamieszania. Nie obawiaj się tego, co się opóźnia. Niedziela sprzyja różnego rodzaju przyjemnościom. Los wymaga od Ciebie mądrych decyzji. Pamiętaj, tylko od Ciebie zależy jakość dnia.

W nowym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.