facebook

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Październik 2014

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 • wodnik

  Wodnik

  (21 Styczeń - 18 Luty)

  Masz tendencje do chowania się przed ludźmi i problemami. Myślisz, że jak będziesz ich unikać, to w końcu znikną. Jednak tak się nie dzieje. Lepiej odważnie staw im czoła. Zobaczysz, że nie taki diabeł straszny, jak go malują. Jesteś w stanie wyjść obronną ręką z każdej sytuacji. Uwierz w siebie. W finansach pojawić się może zbyt wiele obciążeń i nie będziesz wiedzieć, jak się z tego wygrzebać. Tym razem nie szukaj informacji, bo ich nie znajdziesz. Rozwiązania się pojawią, kiedy podejmiesz działania. W pracy jesteś zależny od innych i musisz się z tym liczyć. Nie upieraj się przy swoim. Bardziej opłaci Ci się przyznać komuś rację i ustąpić, niż walczyć. W domu to Ty powinieneś podjąć decyzje i zainspirować innych do działania. W miłości, gdzie masz najwięcej obaw, okaże się, że najlepiej wszystko się ułoży. We wtorek nikomu nie ufaj i uważaj na wszelkie transakcje finansowe. Koniecznie realizuj pomysły, które pojawią się w niedzielę. Los wymaga od Ciebie odwagi i przedsiębiorczości w działaniu. Pamiętaj o dyplomacji.

 • ryby

  Ryby

  (19 Luty - 20 Marzec)

  Chcesz oddzielić dobro od zła i blokujesz się na przestrzeń zewnętrzną. W taki sposób się nie obronisz. Możesz tylko nie wykorzystać nadarzających się okazji. Postaraj się wyjść światu naprzeciw i zaakceptować wszystko, co się dzieje. Wtedy skonfrontujesz się z tym, że jesteś w stanie poradzić sobie z każdą sytuacją. W finansach dobra koniunktura. Jeśli otworzysz się na przepływ pieniędzy, uzyskasz nawet więcej, niż się spodziewasz. Pozwól sobie na zmiany w podejściu do pieniędzy i w sposobie ich pozyskiwania. Im więcej masz luzu w sobie, tym pieniądz swobodniej płynie. W pracy napotykasz różne przeszkody. Być może ktoś zechce podważyć Twój autorytet. Jednak masz też sporo szczęścia i wychodzisz cało z każdej opresji. W domu jakieś zmiany, także czasowa lub stała przeprowadzka. W miłości przyda się więcej spokoju i racjonalnego wglądu. Wtorek doskonały dla transakcji biznesowych i finansowych. W sobotę nie dostosowuj się do innych i nie podważaj swego autorytetu. Los wymaga od Ciebie wykorzystania każdej szansy. Pamiętaj, niczego nie podawaj w wątpliwość.

 • baran

  Baran

  (21 Marzec - 20 Kwiecień)

  Przypływ sił i energii powoduje, że chcesz dokonywać zmian w różnych obszarach życia, ale głównie na polu finansowym i zawodowym. Masz dobrą koniunkturę. Z pozytywnym nastawieniem przyjmuj, co przynosi Ci życie i wykorzystuj nadarzające się okazje. Pozwól sobie na rozwój i realizowanie niekonwencjonalnych pomysłów. W finansach masz możliwość wejścia w bardzo perspektywiczne układy, które napędzą Ci w przyszłości pieniądze. W tym przypadku decyzje powinny być podejmowane szybko. W pracy nie skupiaj się na tym, co mówią inni – po prostu rób swoje. Przy konsekwentnym postępowaniu wypłyniesz na powierzchnię. Do spraw domowych podchodź bardziej racjonalnie. Nie wszystko może układa się tak, jak chcesz, ale to nie znaczy, że jest to dla Ciebie złe. W miłości dobry czas na poczucie się przyjemnie i bezpiecznie w bliskiej relacji. Cokolwiek dzieje się w poniedziałek, działa na Twoją korzyść. W piątek nie przejmuj się przeszkodami, zgodnie z zasadą: co się odwlecze, to nie uciecze. Los wymaga od Ciebie szybkiego wykorzystania okazji. Pamiętaj, to, jak widzisz daną sytuację, zależy jedynie od Twego sposobu postrzegania.

 • byk

  Byk

  (21 Kwiecień - 21 Maj)

  Spieszysz się ciągle, biegniesz i biegniesz, i dobiec do mety nie możesz. Może warto się zatrzymać i zastanowić, dokąd tak naprawdę zmierzasz? Jeśli zwolnisz tempo i przyjmiesz zasadę – pomału, ale do celu, zaczniesz osiągać dużo lepsze efekty. Tutaj ważniejsza jest Twoja cierpliwość i konsekwencja. W finansach masz dwie drogi. Jedna związana jest z powodzeniem, a druga z komplikacjami i nerwami. Którą wybierzesz, zależy tylko od Ciebie. W pracy czekaj, aż przypłyną jasne i klarowne informacje. Zbyt szybkie działania mogą okazać się ryzykowne. W domu jest to dobry czas na porządki. Zyskasz więcej przestrzeni życiowej, jeśli wyrzucisz zbędne przedmioty. W miłości pozwól sobie na luz, a dostaniesz to, czego chcesz. W środę nie podejmuj żadnego ryzyka. W piątek masz szczęście do znajdowania pozytywnych rozwiązań. Los wymaga od Ciebie skupienia się na sprawach najważniejszych. Pamiętaj, nie ulegaj manipulacji.

W najnowszym numerze

Jerzy Strączyński
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.