Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Czerwiec 2015

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 • wodnik

  Wodnik

  (21 Styczeń - 18 Luty)

  Jest to czas konfrontacji ze sobą. Ostatnio byłeś skupiony na innych i ich sprawach, więc teraz zajmij się tylko i wyłącznie sobą. Gdzieś po drodze się pogubiłeś i teraz musisz siebie odnaleźć. W finansach nie wycofuj się pod wpływem wątpliwości z raz podjętych decyzji. I tak w końcu okaże się, że miałeś rację. Pod koniec miesiąca możliwa jest jakaś miła niespodzianka. W pracy dużo trzeba zrobić, ale przynosi Ci to wiele satysfakcji i pokazuje, na ile Cię stać i że powinieneś siebie bardziej cenić. Masz rację, więc delikatnie i dyplomatycznie przekonaj o tym innych. W domu dobra perspektywa. Różne działania podjęte pod kątem przyszłości opłacą się. W miłości nie oglądaj się za siebie. Możesz spróbować jeszcze raz. Szczęście Ci sprzyja, więc po co dzielić włos na czworo. We wtorek zachowaj ostrożność w sprawach finansowych i stroń od wielkiej wody. W czwartek masz szczególny dar dyplomacji i przekonywania do swoich projektów. Los wymaga od Ciebie patrzenia na siebie i innych poprzez czyny, a nie tylko słowa. Pamiętaj, że pokorne cielę dwie matki ssie.

 • ryby

  Ryby

  (19 Luty - 20 Marzec)

  Masz wrażenie, że poruszasz się we mgle. Niczego nie jesteś pewna i nie możesz zrozumieć tego, co się dzieje. Twoje poszukiwania nie mają sensu, bowiem światło, którego szukasz, nie jest na zewnątrz, tylko w Tobie. Z takiej mgły wyprowadzić Cię może tylko wiara w to, że są dla Ciebie dobre rozwiązania. W finansach masz możliwość wypłynąć na szerokie wody, ale się boisz. Pozwól, aby życie zaczęło kreować Twoją rzeczywistość. Tylko zbyt poważne podchodzenie do spraw odgradza Cię od powodzenia finansowego. W pracy coraz optymistyczniej. Jeśli możesz, zapewnij sobie większy komfort, a zaczniesz osiągać jeszcze lepsze efekty. W domu zaczyna się pomału układać. Masz szansę, że Twoje oczekiwania się spełnią. W miłości nie blokuj się i nie uciekaj. Pozwól sobie na zbliżenie i miłe spędzanie czasu we dwoje. W poniedziałek do południa nie podejmuj ważnych decyzji. Od czwartku do piątku dostajesz potężne wsparcie od Sił Wyższych. Los wymaga od Ciebie, abyś odważniej weszła w swoje życie. Pamiętaj, zawsze można spróbować jeszcze raz.

 • baran

  Baran

  (21 Marzec - 20 Kwiecień)

  Początek miesiąca niełatwy. Wracają sprawy, które wydawałoby się, że są już w jakiś sposób ogarnięte lub zaakceptowane i emocje dotyczące czegoś, o czym już zapomniałeś. Problemami trzeba się zająć na poziomie racjonalnym, a nie je przeżywać i przejmować się nimi. Jeśli uda Ci się wykrzesać wiarę, że tym razem znajdzie się pozytywne rozwiązanie, to właśnie tak się stanie. W sprawach finansowych także pojawi się jakieś złudzenie i dobrze byłoby, abyś na całość sytuacji patrzył trzeźwym okiem. W pracy coś nagle wytrąci Cię z określonego rytmu, ale w perspektywie i tak wyjdzie Ci to na dobre. W domu jakaś miła wiadomość polepszy dotychczasowe relacje. W miłości za bardzo koncentrujesz się na partnerze. W taki sposób ograniczasz jemu i sobie przestrzeń życiową. Wyjdź do ludzi i zajmij się swoimi sprawami, a wszystko wróci do normy. W poniedziałek masz szczęście w miłości. We wtorek nie kieruj się starymi przyzwyczajeniami, a zyskasz finansowo. Los wymaga od Ciebie jasnego określenia się w sprawach zawodowych. Pamiętaj, uparte powtarzanie tego samego nie spowoduje, że coś się zmieni.

 • byk

  Byk

  (21 Kwiecień - 21 Maj)

  Wychodzisz z mgły. Do tej pory kręciłeś się wokół swoich złudzeń i wyobrażeń. Byłeś podatny na manipulacje innych. Teraz jasno zobaczysz, co jest czym. Szczególnie jeśli chodzi o relacje z ludźmi. Sprawy tak będą się układać, abyś poznał, kto jest Twoim prawdziwym przyjacielem, a kto wrogiem. Konfrontacja z rzeczywistością nie będzie łatwa, ale postaraj się jak najszybciej przez to przejść. W finansach będzie Ci się wydawać, że Twoje starania nie przynoszą spodziewanych efektów. Nie ustawaj jednak w wysiłkach. Dopiero koniec miesiąca pokaże, na ile udało Ci się zrealizować plany. W pracy możesz wejść w jakieś nowe układy, ale niczego nie przyspieszaj. Niezależnie od tego, co się dzieje, zachowaj równowagę wewnętrzną. W domu masz wiele szczęścia, ale nie daj się ponownie ograniczyć. W miłości pomimo różnych wydarzeń wydaje się być stabilnie. W poniedziałek zajmuj się tylko problemami realnymi, a nie domniemanymi. W środę łap szczęście i nie komplikuj spraw swoim analitycznym myśleniem. Los wymaga od Ciebie umiejętności walki o swoje. Pamiętaj, nie zyskasz przyjaciół poprzez poświęcanie siebie.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.