facebook

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na lipiec 2014

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.


Lew

(23 lipca – 23 sierpnia)

 

Masz dobre wyczucie sytuacji, a Twoje otoczenie potrzebuje rady i pomocy. Otwórz się na innych i podejmij wysiłek w kierunku poprawienia sytuacji życiowej osobom w Twoim bliskim otoczeniu, a zwróci Ci się to wielokrotnie. Podróże albo nawet czasowa zmiana miejsca zamieszkania dobrze Ci zrobią. W finansach wydaje się, że sytuację masz pod kontrolą, lecz musisz uważać pod koniec miesiąca. Pochopne decyzje mogą przechylić szalę na drugą stronę. W pracy początek miesiąca trudniejszy. Nawet sprawy, które wydawały się już dograne, mogą wymagać większej kontroli. Czasami do jednej rzeczy trzeba będzie podejść kilka razy. W drugiej połowie miesiąca powinno iść już łatwiej. W domu nagłe, niespodziewane wydarzenia wymuszą dokonania szybkiej korekty bieżących spraw. W miłości wpadasz w rolę ofiary. Przestań się przejmować i użalać nad sobą, a znajdziesz właściwe rozwiązania niekomfortowej dla Ciebie sytuacji. W poniedziałek masz dobrą intuicję. Wykorzystaj spontanicznie pojawiające się informacje. W czwartek nie podejmuj decyzji pod wpływem emocji. Los wymaga od Ciebie przeanalizowania swoich relacji przyjacielskich. Pamiętaj, co zasiejesz, to zbierzesz.

Panna

(24 sierpnia – 23 września)

 

Udaje Ci się bardziej panować nad sobą i swoimi myślami. To będzie się przekładało na Twoje życie. Możesz zauważać takie sytuacje, gdzie jedna spokojna i skoncentrowana na celu myśl przyciągnie sprzyjające sytuacje. Nie bój się tego, tylko dalej tę zdolność umacniaj w sobie. W finansach doskonały czas na szybkie decyzje i działania. Wszelkie sprawy, które zechcesz przemyśleć lub odłożyć, będą się odsuwały lub komplikowały. Im więcej podejmiesz spontanicznych kroków skierowanych ku kreowaniu pieniędzy, tym więcej osiągniesz. W pracy jesteś przyjacielska i pomagasz innym, ale bardziej zadbaj o swoje interesy, gdyż zbytnia usłużność pod koniec miesiąca może się obrócić przeciwko Tobie. W domu różne wcześniejsze ustalenia mogą nie zostać zrealizowane. Być może w ostatniej chwili trzeba będzie podjąć inne decyzje. W miłości masz szansę odkryć jakąś nową, istotną dla siebie wartość. Wtorek doskonały do zawalczenia o swoje finanse. W czwartek wiele rzeczy dzieje się nie po Twojej myśli, ale nic bez sensu. Los wymaga od Ciebie większej elastyczności w postępowaniu. Pamiętaj, wbrew temu, co postrzegasz, Twoje akcje stale rosną.

Waga

(24 września – 23 października)

 

Tym razem nie patrz na innych i nie dostosowuj się, gdyż to może wyprowadzić Cię na manowce. Musisz wiedzieć, czego dokładnie chcesz. Tego się trzymać i bezwzględnie walczyć o swój cel. Jeśli po drodze sama nie ustąpisz, wygrasz. Potrzebne Ci informacje pojawiają się w Twojej głowie. Zaufaj swojej intuicji. Czas działa na Twoją korzyść. W finansach niczego nie przyspieszaj, a wprost przeciwnie, co możesz, opóźnij. W pracy kierujesz się uczuciami, a nie jest to właściwe i profesjonalne. Tylko racjonalne podejście do spraw da Ci siłę i szacunek innych. W domu początek miesiąca pokaże, czym natychmiast musisz się zająć. Jakiekolwiek odkładanie na później może przynieść dodatkowe trudności. W miłości pozytywne zmiany. Będziesz mogła jeszcze raz zmierzyć się z sytuacją z przeszłości i tym razem jednak wykorzystać okazję. Poniedziałek doskonały do wszelkich zadań wykonywanych samodzielnie. W środę uważaj, gdyż sama możesz stać się dla siebie przeszkodą. Los wymaga od Ciebie większej wiary w siebie. Pamiętaj, nie musisz czekać, aż coś się wydarzy. Możesz wziąć sprawy w swoje ręce.

Skorpion

skorpion(24 października – 22 listopada)

 

Stoisz pomiędzy działaniem a wstrzymywaniem. Musisz się na coś zdecydować. Im dłużej trwasz w bezruchu, tym więcej gromadzisz energii wewnątrz. Nosisz w sobie bombę, która może w każdej chwili wybuchnąć. To powoduje zwiększanie się napięcia i poczucia dyskomfortu. Szybkie i konkretne określenie się, spowoduje rozładowanie sytuacji. W finansach plany, które zaczniesz realizować na początku miesiąca, lepiej odłożyć na później. W drugiej połowie miesiąca niekorzystne wydarzenia mogą spowodować zmianę toru. W pracy pojawi się szansa niewykorzystana w przeszłości. Postaraj się tym razem nie przegapić okazji. W domu chcesz, aby wszystko toczyło się po Twojej myśli, ale sobie odpuść. Nie jest to teraz konieczne. Im więcej swobody dasz sobie i domownikom, tym więcej uzyskasz. W miłości nie rozpowiadaj innym o tym, co się dzieje. Ktoś może wykorzystać te informacje i sprawy przybiorą niekorzystny dla Ciebie obrót. We wtorek uważaj na wszelkie transakcje finansowe. Spotkania towarzyskie w sobotę spowodują korzystny zwrot w sytuacji. Los wymaga od Ciebie zaufania do życia. Pamiętaj, relaks, radość i zabawa pomogą Ci w wygenerowaniu większej ilości potrzebnej do działania energii.

W najnowszym numerze

Mariusz - wróżenie
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.