facebook

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Grudzień 2014

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 • wodnik

  Wodnik

  (21 Styczeń - 18 Luty)

  Teraz dość mocno rozjeżdża się to, od czego zaczynasz, co robisz i jakie masz tego efekty. Początek zawsze jest dobry, natomiast po drodze się gubisz, nie zdobywasz tego, co chcesz i nie rozumiesz, co się dzieje. Nie osiągasz spodziewanego celu, gdyż w międzyczasie nie koncentrujesz się na tym, do czego dążysz, tylko na innych osobach. Gdy to zmienisz, sytuacje zaczną Ci sprzyjać. W finansach masz dobry czas, lecz postaraj się zaangażować innych w swoje sprawy. Wtedy pojawi się jeszcze więcej możliwości. W pracy nie wybiegaj za daleko w przyszłość. Skup się na sprawach bieżących. Podejmuj wyzwania, a odbierzesz nagrodę. W domu, jeśli masz dzieci, to powinny one być najważniejsze. Poświęć im więcej czasu. W miłości tym razem na dwoje babka wróżyła. Nie wycofuj się z tego, co zdecydujesz w poniedziałek. We wtorek korzystaj z okazji i wprowadzaj zmiany. Los wymaga od Ciebie znalezienia odpowiednich rozwiązań w życiu osobistym. Pamiętaj, jeśli coś naprawdę jest dla Ciebie dobre – wydarzy się.

 • ryby

  Ryby

  (19 Luty - 20 Marzec)

  Przed Tobą ciekawe perspektywy, ale też interesujące sytuacje dzieją się po drodze. Może Cię trochę zaskakują, ale nie obawiaj się niczego i dobrze się baw. Zaufaj wszystkiemu, co się wydarza. To pomoże Ci wykorzystać własne zdolności i umiejętności oraz nada interesujący kierunek Twemu życiu. W finansach dobry czas na realizowanie własnych planów i podejmowanie wyzwań. Walcz o swoje, a osiągniesz sukces. W pracy dużo okazji na rozwój i obranie właściwej ścieżki kariery. To, co zaczniesz – dokończ i z niczego się nie wycofuj. W domu różnorodność spraw i dobre klimaty do nadrabiania wszelkich zaległości, które powodowały dyskomfort. Możliwość zapewnienia sobie poczucia bezpieczeństwa na przyszłość. W miłości te drobne sprawy przyniosą Ci największą radość i będą najwartościowsze. Przyjaźń stanie się ważniejsza niż miłość. W poniedziałek najwięcej się dzieje. Swobodnie możesz osiągnąć cel. W sobotę nie podejmuj trudnych wyzwań. Los wymaga od Ciebie po prostu bycia szczęśliwą. Pamiętaj, zawsze są jakieś rozwiązania.

 • baran

  Baran

  (21 Marzec - 20 Kwiecień)

  Nie możesz zapomnieć tego, co się wydarzyło. Ciągle rozpatrujesz, kto, co zrobił, co powiedział i tak naprawdę jesteś w przeszłości, a nie w teraźniejszości. Nie dziw się zatem, że czasami masz wrażenie, że nie ogarniasz codziennych spraw. Postaraj się odciąć od tego, co było i zająć się życiem. W finansach trzymasz się uparcie wytyczonych wcześniej ścieżek. Twój upór może skutkować niepotrzebnym ryzykiem. Bądź bardziej elastyczny, a więcej zyskasz. W pracy istotne są teraz relacje z ludźmi. Denerwowanie się byle czym powoduje, że jesteś odbierany jako osoba atakująca. Wtedy inni albo się bronią, albo też Ciebie atakują. Postaraj się rozluźnić, uśmiechnąć się, zażartować – tworzyć pozytywne relacje z ludźmi. Wtedy łatwiej osiągniesz to, czego chcesz. W domu pozwól bliskim sobie pomóc. W miłości doceń lojalność i przyjaźń. W piątek szybko korzystaj z okazji i miej dystans do przychodzących informacji. W niedzielę znajdź czas dla bliskiej osoby. Los wymaga od Ciebie jasnych, klarownych i konsekwentnych decyzji. Pamiętaj, każdy kij ma dwa końce.

 • byk

  Byk

  (21 Kwiecień - 21 Maj)

  Jest to dobry czas na poznawanie siebie i budowanie prawidłowego kontaktu ze sobą. Ostatnio trochę się zagubiłeś. Masz okres sprzyjający temu, aby odnaleźć w sobie to, co najlepsze i przekonać się o swojej wartości. W finansach jesteś rozproszony na wiele spraw. Realizuj je zgodnie z Twoją hierarchią wartości. Wtedy Twoja siła działania będzie większa. Nie podawaj niczego w wątpliwość. Miej dystans do tego, co mówią inni. W pracy dobry czas. Spotkają Cię miłe sytuacje. Zbierasz profity za swój wcześniejszy wysiłek. Może zrodzić się jakiś pomysł, projekt lub wejdziesz na nową ścieżkę zawodową. W domu sprawy mieszają się na granicy szczęścia i problemów do rozwiązania. Nie przejmuj się tym, co Cię blokuje lub ogranicza – to jest tylko iluzja. W miłości musisz wybierać pomiędzy tym, czego oczekują od Ciebie inni, a tym, czego sam dla siebie potrzebujesz. W czwartek mierz siły na zamiary. Uważaj, bo to, co dobre możesz postrzegać negatywnie i na odwrót. W sobotę korzystny czas dla spraw uczuciowych. Los wymaga od Ciebie rozsądnego zadbania o swoje finanse. Pamiętaj, najważniejsze jest to, co sam myślisz o sobie.

W najnowszym numerze

Jerzy Strączyński
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.