facebook

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na sierpień 2014

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.


Lew

(23 lipca – 23 sierpnia)

 

Teraz bardziej niż zwykle działa siła Twojej podświadomości. Zwróć uwagę na swoje myśli, uczucia i oczekiwania, gdyż mają one siłę sprawczą. Im więcej chaosu w głowie i emocjach, tym więcej sytuacji będzie się ustawiać przeciwko Tobie. Natomiast im więcej koncentracji na celu i wewnętrznego spokoju, tym więcej spraw ułoży się korzystnie dla Ciebie. W finansach potrzeba racjonalnego i rozważnego podejścia. Tam, gdzie nie jesteś czegoś do końca pewny, poczekaj cierpliwie, aż zobaczysz jakąkolwiek perspektywę. W pracy utrzymaj zdrowy dystans do tego, co dzieje się na zewnątrz. Skup się tylko na swoich zadaniach i trzymaj się wcześniej wytyczonego celu. Wkrótce zobaczysz, że jest to najwłaściwsze podejście. W domu lepiej teraz nie wprowadzać zbyt wielkich zmian. W miłości za bardzo się starasz i to powoduje niepotrzebne napięcia. To, co rozpoczynasz we wtorek, powinno się zakończyć powodzeniem. W niedzielę unikaj spotkań towarzyskich w większym gronie i nie nadużywaj alkoholu. Los wymaga od Ciebie stabilności wewnętrznej i tego, byś nie reagował na wydarzające się sytuacje. Pamiętaj, że czasami to, co ocenia się jako złe, w rzeczywistości może okazać się największym dobrem.

Panna

(24 sierpnia – 23 września)

 

Teraz najważniejsza jest spokojna konsekwencja w dążeniu do celu. Masz siłę oddziaływania na ludzi i sytuacje zewnętrzne. Jeśli jednak po drodze podasz cokolwiek w wątpliwość, to możesz zboczyć z właściwej drogi. Różne siły będą chciały wyprowadzić Cię z równowagi, ale się nie dawaj. W finansach wszelkie sprawy załatwiaj do południa, gdyż później różnego rodzaju relacje z ludźmi mogą Ci utrudniać działanie. Dzięki dobrej intuicji wiele możesz zyskać, ale nie słuchaj „doradców”. W pracy masz dużo energii twórczej do wykorzystania, ale pod warunkiem, że nie będziesz działać pod presją. Pamiętaj, że nic nie musisz, ale zawsze możesz chcieć coś zrobić. Wtedy swobodnie przepłynie energia i zdobędziesz uznanie. W domu niespodziewanie pojawią się sprawy, które wymagają natychmiastowego zajęcia się nimi. W miłości jakaś przypadkowa sytuacja pokaże Ci to, co powinieneś zauważyć już dawno. Najważniejsze dla siebie operacje finansowe przeprowadzaj we wtorek rano. Zwróć uwagę na to, co w niedzielę podsuwa Ci życie. Los wymaga od Ciebie jasnego określenia się w kwestiach uczuciowych. Pamiętaj, wszystko dobre, co się dobrze kończy.

Waga

(24 września – 23 października)

 

W tym miesiącu popadasz w skrajności. Jednego dnia jesteś zadowolona i szczęśliwa, a drugiego zdołowana i nieszczęśliwa. Wszystko zależy tylko od Twojego postrzegania sytuacji zewnętrznych. Jeśli nabierzesz zdrowego dystansu do tego, co się wydarza, to zachowasz dobre samopoczucie. W finansach gubisz perspektywę. Lepsze jest teraz utrzymanie tego, co masz, niż dokonywanie jakichkolwiek zmian. W pracy jakieś dziwne wydarzenie może pokazać Ci dalszy kierunek działania i rozwoju zawodowego. To, co obserwujesz, nie musi być logiczne. Najważniejsza jest wiara w powodzenie. W domu czujesz się w jakiś sposób „ściśnięta” przez domowników. Pomoże Ci uświadomienie sobie, że nie musisz spełniać niczyich oczekiwań. W miłości nie oglądaj się wstecz. Po prostu pozwól sobie być szczęśliwą. Znajdź taki obszar, z którego możesz czerpać przyjemność. Wtedy sytuacja zmieni się na korzyść dla Ciebie. To, co chcesz zrobić w poniedziałek, wymaga zastanowienia, więc lepiej odłóż to na później. Koniecznie realizuj pomysły, które pojawiają się w niedzielę. Los wymaga od Ciebie poczucia humoru, śmiania się z siebie i spontanicznej zabawy. Pamiętaj, im więcej uśmiechu na co dzień, tym łatwiej nawiązywać pozytywne relacje z ludźmi.

Skorpion

skorpion(24 października – 22 listopada)

Jesteś pomiędzy działaniem i wstrzymywaniem. Chcesz realizować różne cele, ale możesz nie zauważać, że poprzez swoje obawy podświadomie zatrzymujesz ten proces. Wtedy mocujesz się z różnymi problemami i jest ciężko. Jeśli założysz, że lęk jest tylko iluzją i że nic Ci nie grozi, nabierzesz wiary w to, co robisz i zaczniesz lekko, łatwo i przyjemnie, w sposób zupełnie naturalny realizować swoje zadania. W finansach sytuacje, na które pozornie nie masz wpływu, lecz jeśli przestaniesz się nimi przejmować, to one ustąpią. W pracy przeszkody są tylko tymczasowe. Nie zbaczaj ze swojej drogi. Gdy będziesz konsekwentny, to z czasem pokonasz wszelkie bariery. W domu nie masz teraz głowy do spraw rodzinnych. Większość spraw odkładasz na później z nastawieniem, że jakoś to będzie. W miłości ważniejsza jest teraz przyjaźń i zrozumienie niż namiętność. W poniedziałek nie walcz sam ze sobą i pozwól sobie na większy luz. W sobotę dobra jest choćby krótka podróż i nawet drobne zmiany. Los wymaga od Ciebie określenia priorytetów. Pamiętaj, spokój umysłu i większa wiara w siebie zbudują Twoją wewnętrzną siłę.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.