facebook

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na wrzesień 2014

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.


Lew

(23 lipca – 23 sierpnia)

 

Masz teraz sporo szczęścia, ale musisz pamiętać, aby szybko z niego korzystać. Opóźnienia mogą powodować, że sprzyjające okoliczności nie będą się powtarzać. Jednak pomimo tego nie rezygnuj z raz obranych celów. Masz nadal szansę powodzenia. W finansach dobry czas na strategiczne generowanie pieniędzy. Im większy przepływ sobie założysz, tym więcej uzyskasz. Ważny jest spokój i konsekwentne realizowanie planu. W pracy dobrze Ci wychodzą zadania, które już z doświadczenia znasz. Jeśli możesz, to staraj się tym razem nie brać na siebie niczego nowego, bo możesz się w tym trochę zagubić. W domu powtarzające się spięcia, właściwie nie wiadomo o co. Lepiej nie reagować i przeczekać, bo mogą się zrobić z igły widły. W miłości trochę stoisz na rozdrożu, bo wydaje Ci się, że jesteś w jakiś sposób poszkodowany. Jest to tylko iluzja. Postaraj się na wszystko spojrzeć z innej perspektywy. W poniedziałek masz dobrą intuicję. Wiesz, co robić. W czwartek późno w nocy staraj się omijać napięte emocjonalnie sytuacje. Los wymaga od Ciebie większego optymizmu na co dzień. Pamiętaj, warto szczęściu wyjść naprzeciw.

Panna

(24 sierpnia – 23 września)

 

Teraz wiele zależy od spokoju, cierpliwości i umiejętności utrzymania porozumienia z innymi. Cokolwiek się wydarzy, staraj się racjonalnie przeanalizować sytuacje. Każda emocjonalna reakcja może wywołać niepotrzebną lawinę komplikacji. W finansach dobra okazja do rozwiązania jakichś niewygodnych spraw z przeszłości. Dobry czas na podpisanie umów i na prowadzenie wartościowych negocjacji. W pracy masz nie do końca jasną sytuację, ale staraj się tym nie przejmować. Rób to, co do Ciebie należy, a reszta z czasem się ułoży. Nawet jeśli wydaje Ci się, że ktoś Cię wykorzystuje, nie warto teraz o to walczyć. W domu jakaś miła wiadomość lub sytuacja, która daje sporo zadowolenia. Dobry czas na rozwój, rozbudowę lub pozytywne załatwienie istotnych spraw. W miłości czas dziwnych znaków i niespodzianek. Spróbuj odczytać symbole, a będziesz mile zaskoczona. Wtorek dobry do spraw finansowych. W środę uważaj na sąsiadów. Los wymaga od Ciebie nieoglądania się za siebie. Pamiętaj, najważniejsza jest odpowiednio podana informacja.

Waga

(24 września – 23 października)

 

Masz dobry czas na pokonanie swoich lęków i różnych problemów związanych z powtarzalnością tych samych okoliczności. Nareszcie jest możliwość zmiany niekorzystnych schematów. Zauważ to i zmień cokolwiek nawet w codziennych czynnościach, a napędzisz nową, bardziej dynamiczną, życiową energię. W finansach uważaj, aby z początkiem miesiąca nie podejmować zbyt ryzykownych decyzji, bo odbije się to niekorzystnie już pod jego koniec. Jeśli tego unikniesz, to miesiąc upłynie dość stabilnie. W pracy możesz się zetknąć z trudną do rozwikłania sytuacją. Nie poddawaj się. Szczęście Ci sprzyja. Znajdziesz odpowiednie rozwiązanie. W domu wyczuwasz jakieś dziwne tajemnice. Wydaje Ci się, że ktoś przed Tobą coś ukrywa. Nie dochodź niczego na siłę. Pozwól, niech samo się wyjaśni. W miłości niczego nie przyspieszaj. Sprawy toczą się we właściwym kierunku. W poniedziałek zwolnij nieco tempo, a unikniesz niepotrzebnych zranień. W sobotę masz szczęście do spontanicznych zmian. Los wymaga od Ciebie ostrożniejszego obchodzenia się z wodą. Pamiętaj, Twoja droga jest jasna, tylko trzymaj się kursu.

Skorpion

skorpion(24 października – 22 listopada)

 

Reagujesz na wszystko zbyt nerwowo, bo wydaje Ci się, że inni na Ciebie naciskają i przeszkadzają w różnych istotnych dla Ciebie sprawach. Bierzesz na siebie zbyt dużo zadań naraz. Czasami trzeba coś odpuść albo pozwilić innym sobie pomóc. W finansach początek miesiąca dość dobry. Wykorzystaj sytuację i tym razem, jeśli nie musisz, nie decyduj się na zbyt radykalne wydatki. Rozłóż równomiernie czas, siły i finanse. Wtedy nic Cię nie zaskoczy. W pracy z początkiem miesiąca może Cię zdziwić dość skomplikowana sytuacja. Miej cierpliwość, nie poddawaj się. Znajdziesz pozytywne rozwiązanie. W domu są jakieś prace do wykonania, które ciągle odkładałeś na później. Postaraj się zmobilizować i zrobić to teraz, bo potem trzeba będzie robić dwa razy. W miłości jesteś zbyt przewrażliwiony i skupiasz się na przypadkowo wypowiedzianych słowach. To nie jest takie ważne. Lepiej zachować spokój i umiar. W środę bądź uważniejszy, bo masz tendencje do rozkojarzenia. W piątek pojawiają się spontanicznie szczęśliwe zbiegi okoliczności . Los wymaga od Ciebie większego dystansu do sytuacji zewnętrznych. Pamiętaj o relaksie i wypoczynku.

W najnowszym numerze

Jerzy Strączyński
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.