Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Horoskop

Horoskop na Kwiecień 2015

Teresa Korol "Qlevo"

Pod numerem 605 084 376 można zamówić horoskop lub umówić się na spotkanie. www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 • wodnik

  Wodnik

  (21 Styczeń - 18 Luty)

  Byle drobiazg jest w stanie obniżyć Twój nastrój. Dlaczego tak szybko dajesz się wyprowadzić z równowagi? Twoje samopoczucie wpływa później na różne sprawy. Jak zmienisz nastawienie, więcej spraw będzie Ci się udawać. W finansach masz dobry czas i wiele możliwości. Nie musisz trzymać się starych wzorców. Tym razem możesz pociągnąć za wiele sznurków. Któryś z nich może się okazać żyłą złota. W pracy masz otwartą przestrzeń na rozwój. Szczęście Ci sprzyja, więc realizuj swoje zadania z większym rozmachem. Zawalcz o to, na czym Ci najbardziej zależy. W domu masz rozgardiasz i nie wszystko podoba się domownikom. Warto działać w taki sposób, aby każdemu zapewnić odrobinę prywatności. W miłości Twoje obawy są bezsensowne. To, co wydaje się najtrudniejsze, może stać się Twoim największym potencjałem. W poniedziałek rano masz mniejszy wgląd w swoją rzeczywistość. Nie podejmuj istotnych decyzji. Wtorek doskonały dla transakcji finansowych. Los wymaga od Ciebie tego, czego sam od siebie nie wymagasz. Pamiętaj, czasami miły gest jest ważniejszy niż słowo.

 • ryby

  Ryby

  (19 Luty - 20 Marzec)

  Kiedy puszczasz wodze fantazji, Twoja wyobraźnia Cię ponosi. Im dłużej utrzymujesz sprawy w umyśle, tym bardziej w nie wierzysz. Im bardziej wierzysz, tym częściej stykasz się z nimi w realnym życiu. Jeśli nie są to rzeczy korzystne dla Ciebie, zacznij kontrolować świadomie swoją wyobraźnię. W finansach to Twój dobry czas. Otwórz się na przepływ pieniędzy, a wtedy będą płynąć do Ciebie z wielu źródeł naraz. W pracy szczęście Ci dopisuje. Możesz dostać awans lub podwyżkę, wyróżnić się w jakiś szczególny sposób. Im więcej będziesz mieć wiary w powodzenie, tym więcej ciekawych propozycji i zdarzeń. W domu chcesz wprowadzić zmiany, ale może lepiej robić to drobnymi kroczkami. W miłości szukasz daleko tego, co jest bardzo blisko. Doceń to, co masz i ciesz się chwilą, a uzyskasz jeszcze więcej. We wtorek dopisze Ci szczęście do pieniędzy i transakcji handlowych. Nie odrzucaj tego, co samoistnie pojawi się w sobotę. Los wymaga od Ciebie zadbania o siebie. Pamiętaj, najważniejszy jest Twój komfort.

 • baran

  Baran

  (21 Marzec - 20 Kwiecień)

  Masz dużo spraw na głowie i ciągle pojawiają się nowe, którymi niemal natychmiast trzeba się zająć. Chcesz sobie wszystko zaplanować i poukładać, ale teraz tak się nie da. Pamiętaj o odpoczynku i relaksie i nie panikuj, kiedy pojawia się coś nagle i nieoczekiwanie. Jeśli zachowasz spokój, to większość spraw ogarniesz. W finansach masz sporo pomysłów, ale nie spiesz się z ich realizacją. Działaj pomału, metodą drobnych kroczków. W pracy dobry czas na kształtowanie swojej przestrzeni, ale jedynie wtedy, kiedy emocje schowasz do kieszeni i oprzesz się wyłącznie na racjonalnym umyśle. W domu życie toczy się w miarę normalnie. Kiedy czegoś potrzebujesz, po prostu poproś o pomoc. W miłości chcesz, żeby było dobrze, ale nie wiesz, jak to zrobić. Wyluzuj się – za bardzo się przejmujesz. W poniedziałek więcej spraw, ale także całe mnóstwo możliwości. W piątek masz tendencje do zapominania, ale z drugiej strony też wiele szczęścia. Los wymaga od Ciebie, byś nie traktował spraw aż tak poważnie. Pamiętaj, nic nie dzieje się przez przypadek.

 • byk

  Byk

  (21 Kwiecień - 21 Maj)

  Wiesz, czego chcesz i konsekwentnie do tego dążysz. Tylko zastanów się, czy nie pragniesz za dużo i zbyt szybko. Chcesz być szczęśliwy, ale czy warto za wszelką cenę? Mierz siły na zamiary i postaraj się realnie ocenić sytuację. W finansach trochę się błąkasz, ale jeśli wejdziesz na właściwą drogę, to możesz w końcu nakręcić sobie Koło Fortuny. I już nigdy nie będziesz mieć problemów z przepływem pieniędzy. W pracy bardzo dobry czas na rozwinięcie skrzydeł. Warto podjąć wysiłek, ale nie możesz tracić z oczu tego, czego naprawdę chcesz. W domu masz niejasne sytuacje, ale nie wchodź w nie zbyt głęboko. Tak naprawdę nic takiego się nie dzieje i nic się nie zmienia. Nie przejmuj się swoimi wyobrażeniami. W miłości chcesz utrzymać starą sytuację, ale to dość trudne, bo przecież wszystko się zmienia. Może warto wziąć to pod uwagę i cieszyć się chwilą? W poniedziałek szczęście toruje Ci szlaki. We wtorek sprawy finansowe powinny być dla Ciebie najważniejsze. Los wymaga od Ciebie dobrego traktowania siebie. Pamiętaj, zawsze znajdzie się ktoś, kto chętnie Ci pomoże.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.