Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

czwarty wymiar 10/11 2019

Wróżby - Runa


5. EHWAZ

Litera: E

Cykl: Dzień

Słowa kluczowe: Małżeństwo, Wierność, Prawość, Współpraca z jednym człowiekiem, Zmiana, która nastąpi dzięki podjęciu innej pracy zawodowej, Podróż.

Interpretacja: Nadchodzi dobry czas do współdziałania w małych zespołach. Bez obaw możesz wiele spraw załatwiać na tzw. "usta". W tym czasie twoje sprawy zawodowe ściślej zwiążą cię z jakimś układem męsko damskim. Jeśli poważnie myślisz o swym życiowym partnerze, zastanów się nad wyznaczeniem dla was wspólnego celu na lata, nie zaś najbliższą przyszłość. Nie was łączy coś więcej niż tylko fizyczne pożądanie. Osoby dotąd z nikim nie związane mogą mieć nadzieję, że już wkrótce wolne obok nich miejsce ktoś zajmie i będzie to raczej stabilny związek. Efektem tego może być propozycja zmiany zawodu a nawet podróż. Nie zastanawiaj się i podejmij to niewielkie ryzyko. EHWAZ wspomaga swą mocą podróżników oraz inspiruje twórców. Pomaga zwalczyć słabostki, zwłaszcza zaś egoizm.

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.