Zapraszamy do składania zamówień na prenumeratę miesięcznika CZWARTY WYMIAR realizowanej przez Wydawcę.

Koszt prenumeraty na 12 miesięcy to 94,80 zł. (7,90 zł za numer). Cena ta dotyczy wysyłki na adres w Polsce. 


Najprostszą formą zamówienia prenumeraty jest zakup jej w naszym sklepie internetowym tutaj. Mogą Państwo zapłacić za nią szybkim przelewem z banku, BLIKIEM, kartą płatniczą czy za pomocą PayPal. Na ten moment możliwa jest tylko wysyłka na terenie Polski w związku z epidemią koronawirusa.

W pozostałych przypadkach w celu zamówienia prenumeraty prosimy o dokonanie wpłaty na konto wydawcy oraz o kontakt telefoniczny pod numerem  794200413, lub  e-mail: [email protected] w celu potwierdzenia adresu do wysyłki prenumeraty.

Dane do przelewu:

Wydawnictwo Kobiece Łukasz Kierus

87 1090 2590 0000 0001 3697 2810 (Santander Bank)

Na przekazie/przelewie prosimy zaznaczyć, od którego numeru zaczyna się prenumerata i ile egzemplarzy obejmuje. Prenumeratę realizujemy po otrzymaniu wpłaty. Szczegóły dotyczące prenumeraty można uzyskać kontaktując się z redakcją (telefonicznie, lub e-mailem)

Czytelnicy chcący zamówić prenumeratą z wysyłką za granicę, proszone są o kontakt z redakcją pod numerem telefonu +48 794200413 lub e-mail: [email protected] (w obecnej sytuacji zachęcamy do zakupu wersji elektronicznej czasopisma tutaj, w związku z niemożliwością wysyłki zagranicę)