Zapraszamy do zakupu i lektury listopadowego numeru Czwartego Wymiaru. W związku z okolicznościami w których (ponownie) przyszło nam żyć, spora część numeru poświęcona jest kwestiom okołozdrowotnym. W wydaniu zamieściliśmy wypowiedź Roberta F. Kennedy’ego Juniora, przewodniczącego Children’s Health Defense, zatytułowaną wymownie „Odwaga moralna i nasza wspólna przyszłość”, w której przywołuje on sylwetki naukowców, którzy mieli odwagę przeciwstawić się koncernom farmaceutycznym i nie zgodzili się na tuszowanie wyników badań w laboratoriach medycznych. Jest to słowo wstępne do książki „Pandemia kłamstw” autorstwa Judy Mikovits. Wypowiedź ta rozpoczyna się tymi słowy:

„A jednak się kręci!” Galileusz wyszeptał te buntownicze słowa w 1615 roku, kiedy opuścił trybunał rzymskiej inkwizycji, przed którym zaprzeczył swojej teorii, że Ziemia – według współczesnych ortodoksów stanowiąca nieruchomy ośrodek wszechświata – obraca się wokół Słońca. Gdyby się nie wycofał, skończyłby marnie. Lubimy myśleć o zmaganiach Galileusza jako o osobliwym artefakcie mrocznej, ignoranckiej i tyranicznej ery, w której jednostki kwestionowały zabobony władzy, ponosząc ogromne osobiste ryzyko. Historia doktor Judy Mikovits pokazuje, że poglądy głoszone z uporem przez firmy farmaceutyczne i skorumpowane rządowe organy nadzorcze w celu ochrony władzy i zysków pozostają dominującą siłą w nauce i polityce.

Robert F. Kennedy, Jr.
Przewodniczący Children’s Health Defense
www.childrenshealthdefense.com

Ponadto, w numerze znajdziecie Państwo także artykuły poświęcone m.in.:

– naturalnym metodom na zdrowie i odporność – niezawodnym kiszonkom;

– sztuce będącej przejawem duchowej aktywności;

– „pierwszym krokom” duszy w zaświatach;

– żercom, wołchwom – czyli kapłanom dawnych Słowian;

– magii wojny oraz duchom żołnierzy i widmowym armiom;

– uzdrawiającym właściwościom pól torsyjnych;

– dobremu i prawdziwemu odpoczynkowi.

W numerze znajdują się także: horoskop na nadchodzący miesiąc, porady, tajemnicze historie, fascynujące rozmowy, recenzje filmów i książek i wiele innych!

Czwarty Wymiar 11/2020 poza kioskami i salonikami prasowymi można nabyć również w naszym e-kiosku: zarówno wydanie papierowe z darmową dostawą, jak i wersję elektroniczną w formacie PDF

Pełen spis treści:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *