Przed nami wyjątkowy czas – zbliża się Jesienna Równonoc, dni będą coraz krótsze, lato ustępuje pola jesieni, która lada moment zastąpi zima. Natura szykuje się do odpoczynku, my również – w zaciszu domowych gospodarstw – czynimy przygotowania do nadchodzącej zmiany pory roku. Oddajemy w Państwa ręce dziesiąty numer „Czwartego Wymiaru” – dla nas szczególny, bo dokładnie rok temu stery miesięcznika przejął nowy redaktor naczelny. Numer w dużej mierze poświęcony naszym niewidzialnym niebiańskim opiekunom – ponieważ 2 października przypada święto Aniołów Stróżów.

Jak zawsze – „Czwarty Wymiar” 10/2020 poza kioskami i salonikami prasowymi można nabyć również w naszym e-kiosku. Znajdziecie tam Państwo nie tylko wydanie papierowe z darmową dostawą do domu, ale też wersję elektroniczną w formacie PDF. Zachęcamy do zakupu rocznej prenumeraty czasopisma – i nie trzeba będzie się martwić comiesięcznymi zakupami. Każdy nowy numer będzie trafiał bezpośrednio do Państwa skrzynki.

W październikowej odsłonie „Czwartego Wymiaru” znajdują się artykuły dotyczące m.in.:

  • istot, które czuwają nad nami w każdej chwili – dowody na to, że anioły są wśród nas;
  • jesiennych świąt słowiańskich – informacje o tym, jak Słowianie świętowali czas zbiorów, zakończenie prac na polu i przygotowali się do zimy;
  • komunikacji z istotami duchowymi – o channelingu Istot Światła opowie w rozmowie z Włodzimierzem A. Osińskim uzdrowiciel duchowy i channeler Marek Aleksander;
  • dezercji z… własnego ciała – o zjawisku OOBE na polach bitwy;
  • diabelskich głazów, czyli mocy zaklętej w kamieniach;
  • feng shui dla związku – 8 zasad wspierających szczęście;
  • potencjalnej zależności między objawieniami maryjnymi a UFO.

Ponadto, numer 10/2020 zawiera tradycyjnie horoskop na nadchodzący miesiąc, porady, tajemnicze historie, ciekawostki, recenzje filmów i książek i wiele innych. Zapraszamy do lektury!

Kup teraz

Pełen spis treści:

Dodaj komentarz